Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu jakas wrozka?

Polecane posty

Gość gość
Agnieszka 7.09.1983 bardzo proszę o wróżbę co z miłością czy zwiąże się z kimś i jak długo będę musiała czekać aż go poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Potrzebne są imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to prosze o odwiedz na pytania Magda 17.05.1992 Czy bede jeszcze kiedyś z krzysztofem? Czy on kiedys mnie pokocha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam zapomnialam katarzyna 21.07.1984 i Mariusz 06.12.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko w połowie 2015 roku zwiążesz się z kimś kogo już znasz. W chwili obecnej nie spędzacie ze sobą dużo czasu, ale to się zmieni na przełomie listopad/grudzie. Stworzycie udany i bardzo partnerski związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdo niestety, ale nie znam daty urodzenia owego Krzysztofa więc nic nie mogę Ci o nim napisać. Jednakże mogę napisać, że w tym jak i w następnym roku z nikim się nie zwiążesz. Mimo to poznasz kogoś kto zawróci Ci w głowię i to bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ale ja nie znam nikogo kto by mnie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 17.05.1992 Krzysztof 15.07.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyno Twój mąż jest z natury osobą nerwową, bardzo chce rządzić Tobą na każdym kroku to powoli was wyniszcza. W przyszłości nie widzę rozstania, ale mimo to przemyśl czy nie było by to dla Ciebie dobre rozwiązanie gdyż w Twojej przyszłości widzę dużo smutku i cierpienia z powodu niespełnionego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 'ja' :) A może imię i pytanie. Byłoby łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 17.05.1992 Krzysztof 15.07.1990 Czy on kiedyś mnie kochał? Czy jak był ze mną to spotykał sie z inna? Czy bede jeszcze kiedyś z krzysztofem? Czy on kiedys mnie pokocha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko Może to być osoba, którą znasz z widzenia, bo jak już pisałam bardzo mało czasu ze sobą spędzacie. Może to być ktoś kogo bardzo często mijasz na ulicy i czasem zamienicie ze sobą dwa słowa. Miłość przychodzi znienacka, być może nawet nie spodziewasz się tego, że zakochasz się w kimś kto w chwili obecnej w ogóle Cię nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdo Krzysztof darzył Cię jakimś uczuciem, ale nie była to prawdziwa miłość. Raczej zauroczenie. W jego życiu były dwie kobiety na przełomie grudzień/styczeń tego roku. Jeśli byliście wtedy razem to oznacza to, że Cię zdradził. Nie widzę was w wspólnej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wszystko się zgadza tylko nie byliśmy razem w tym roku A powiesz mi ile jeszcze bede go kochać? magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia 27.08.1985 czy wnioski które obecnie zlozylam ,zostaną rozpatrzone pozytywnie? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem mam jednak nadzieje ze poznam kogoś nowego bo w tej chwili nie ma takiej osoby która by mnie interesowała w moim otoczeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdo w połowie lub pod koniec tego roku poznasz kogoś kto zawróci Ci w głowie. Dzięki niemu zapomnisz o Krzysztofie choć będzie to najprawdopodobniej trwać do początku następnego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia 06.03.2015 - co czeka mnie w tym roku, jeśli chodzi o życie uczuciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.03.1984 hahahaha oczywiście, nie 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julio niestety nic nie widzę. Spróbuj podać więcej informacji lub bardziej sprecyzować pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge i ja prosic o wrozbe? kinga-15.05.1984 co mnie czeka w przyszlosci? z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysiu czy w twoim życiu w niedalekiej przeszłości był ktoś? Widzę, że nie do końca poradziłaś sobie z uczuciami. Być może nie chodzi o mężczyznę a o straconą przyjaźń, śmierć bliskiego lub zerwanie jakiejś więzi. Bynajmniej coś się w Tobie dzieje co zaprząta Twoją głowę. W tym roku widzę wzloty i upadki jeśli chodzi o mężczyzn. Najbardziej owocnym miesiącem będzie sierpień lub lipiec gdyż wtedy się zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia . muszę zmienić mieszkanie ( zlozylam wnioski i czekam na odpowiedź , jutro jade do kolejnej spoldzielni) nie mieszkam w pl. Czy mam szanse otrzymać mieszkanie z spółdzielni czy lepiej szukać od prywatnych właścicieli? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kingo więc ogólnie. W Twoim życiu widzę trójkę dzieci oraz niespełnioną miłość. Będziesz walczyła bezowocnie o czyjąś uwagę aż w końcu gdy się poddasz i zakochasz się bez pamięci w młodszym od ciebie mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja 12.11.1978, tomek 21.06.1978 Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julio Twoja sytuacja mieszkaniowa zmieni się na lepsze w połowie tego roku. Materialna również ulegnie poprawie. Niestety nadal nie wiem jak zostaną rozpatrzone wnioski o mieszkanie. Przykro mi że nie mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Marysia, dziękuję za odpowiedź :) jest pewna niezałatwiona sprawa, ale z dalekiej przeszłości, która rzutuje na teraźniejszość przez cały czas... Interesuje mnie przede wszystkim, jak rozwinie się znajomość z kimś o dacie urodzenia 26.01.1975 :) z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysiu potrzebuję imię tej osoby. Napisz szybko to odpowiem, bo muszę już znikać. Maju Ty i Tomasz jesteście sobie przeznaczeni i praktycznie nic nie zdoła przeszkodzić wam w stworzeniu partnerskiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje, skoro zmieni się na lepsze to fajnie/ zadowala mnie to :) dziękuje raz jeszcze. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×