Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu jakas wrozka?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jest najprawdopodobniej w twoim wieku lub niewiele (rok-dwa max 3) starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi prosze Czy ten blondyn jest öde mnie starszy? 26.12.1988 i Co widzisz na jego temat czesto sie widujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena665
Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio być może tak choć nie jestem pewna. Nie znam daty urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widujecie się rzadko, ale wasze spotkania są dość intensywne. Blondyn jest bardzo skryty, onieśmielasz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosferatu
Wróżko... a co napiszesz o wampirze....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosferatu raczej chodzi Ci o Wampiryzm ;) A co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powiedzjak mozesz jak bedzie mna i moim mezem ja 31.08.1978 moz 14.12.1980 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poproszę o imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosferatu
Jako twór mroczny i wróżki uznaje... chodź seksowne są wiedźmy :D A z ciekawości o swoje życie zawodowe... jak się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosferatu jakk chcesz zadać pytanie to data urodzenia i imię ;) Nie ma czegoś takiego jak wróżki.. Sa tylko wiedźmy, bo by w stopniu zaawansowanym móc ingerować lub widzieć przyszłość trzeba sięgnąć w końcu po czarną magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc Pawle. W pierwszej połowie roku bez zmian. Za to w drugiej połowie roku widzę przypływ gotówki, ale nie będą to pieniądze zarobione przez Ciebie, bądź będą zarobione w bardzo łatwy sposób. Być może wygrana na loterii lub spadek. początek 2015 roku również będzie obfity w korzyści materialne, natomiast w drugiej połowie 2015 roku stan majątkowy może się pogorszyć. może to być związane z większymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20 45 bozena 31.08.1978 tomek 14.12.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę o wróżbę, Justyna 07.04.1987 - Kamil 01.08.1990 czy będzie coś międy nami, czy lepiej odpuścic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożeno cóż widzę, że w Twoim małżeństwie nie układa się za dobrze i byc może nie zdajesz sobie sprawy, że z Twojej winy. Mam dla Ciebie radę by uratować to małżeństwo. Oboje z mężem jesteście osobami dominującymi z silnym charakterem. Niestety, ale Twój mąż czuje się przez Ciebie osaczony i być może z tego powodu reaguje złością. Musisz trochę mu odpuścić, nie dawać powodów do zazdrości i samej nie podejrzewać o zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia 19.04 87 czy uda mi się zostać mamą i wreszcie donosić ciążę? co z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyno TAK! Uda wam się stworzyć coś wspaniałego. Wystarczy, że pozwolisz mu by zatrzymał dla siebie troszkę przestrzeni i nie będziesz naciskać a sam wkrótce do Ciebie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio zostaw mi swój e mail. Napiszę do Ciebie jutro do południa i jeśli zechcesz dam rady w jaki sposób wspomóc w bezpieczny sposób przygotować się duchowo na poczęcie dziecka. Oczywiście jeśli wierzysz w ezoterykę i się jej nie obawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co ;) taki mój obowiązek. Bożeno trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie przygotowani jesteśmy na dziecko, ale czy po specjalnym zabiegu uda mi się wreszcie donosić ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio w najbliższym czasie nie widzę w Twojej przyszłości dziecka. To może zmienić się z dnia na dzień w zależności od poprawy stanu twojego zdrowia lub zabiegów jakie zostaną wykonane. Najlepsze dla Ciebie dni na podjęcie próby poczęcia to 2.04, 15,04 17,04 i 26,04 Mam nadzieję, że w tych dniach uda wam się i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżko a czy w przeciągu najbliższych 3 do 5 lat widzisz dziecko? teraz się nie staramy nawet bo do lata musimy czekać na operację umożliwającą donoszenie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio bardzo trudno mi zobaczyć aż tak daleko coś co będzie wyraźne. Mogę Ci tylko napisać, że w tym przedziale o którym napisałaś czyli 3-5 lat popadniesz w melancholię, ale będzie też i niesamowita radość (być może z powodu dziecka). Widzę również burzliwy okres w związku, który nie potrwa długo lecz będzie intensywny. później wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja rowniez poproszę, co z naszym małżeństwem mina data-21.07.1984 i 06.12.1981-meza data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem, ale jeszcze tylko chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×