Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bezsennosc

Polecane posty

Ja również cierpiałam na bezsenność, pomógł mi dr Skalski, świetny specjalista w leczeniu zaburzeń snu. Przyjmuje w PsychoMedic na Ursynowie, podaje numer: 22 2991122. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfg435354
Najlepsze są zioła: melisa+waleriana, melisa+chmiel+waleriana, melisa+waleriana+męczennica. melisa+pomarańcza gorzka+męczennica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Sz
Witajcie, znalazłam idealny dla siebie sposób w walce z bezsennością. Zmiana stanowiska, miejsca pracy były dla mnie trudnym okresem kiedy dokuczała mi bezsenność. Postanowiłam poprawić swoją suplementację i zakupiłam Forsen Forte. Dzięki niemu wreszcie normalnie zasypiam i budzę się wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena W
Witam, mam nadzieję, że komuś pomogę. Na walkę z bezsennością nie ma lepszego produktu niż Forsen Forte. Biorę jedną tabletkę pół godzinki przed snem, popijam szklanką wody. Rano budzę się wyspana i co najważniejsze działa odpowiednio długo tak, że rano bez problemu wstaję i rozpoczyna nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Kra
Również biorę Forsen Forte, zamówiłam już trzy opakowania bo jest dla mnie niezastąpionym produktem. Idealny produkt na bezsenne noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina S
Potrzebowałam zarówno wyciszenia, uspokojenia, jak również silnego produktu na bezsenność. Wszystkie problemy z tym związane rozwiązał Forsen Forte. Musicie spróbować, jeśli również szukacie podobnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek K
Niestety w dzisiejszych czasach każdy narażony jest na coraz większa ilość stresu. Ja sobie nie mogłem z tym poradzić i rozpoczęły mi się problemy ze snem. Aktualnie stosuję Forsen Forte i widzę dużą różnicę w moim zachowaniu, jestem mniej poddenerwowany. Wieczorem popijam szklanką wody jedną tabletkę i śpię do rana bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia M
Skuszona komentarzami zakupiłam Forsen Forte. Rzeczywiście, rozwiązał wszystkie moje problemy z zasypianiem ! Dobrze, że odwiedziłam tą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Z
Marysia, chyba również zakupię Forsen Forte. Słyszałam o nim wiele dobrego. Czy rzeczywiście jest skuteczny, szybko znikają problemy z bezsennością. Ostatnio przez brak snu jestem strasznie poddenerwowana i muszę sobie jakoś z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia M
Tak! TAK! Na pewno Forsen Forte pomoże Ci z zasypianiem. Co więcej minie zdenerwowanie :) . Forsen Forte działa równiez uspokajająco, odprężająco, więc rano będziesz budziła się pełna energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał W
Również polecam bardzo Forsen Forte. Często podróżuję i źle znoszę zmiany strefy czasowej. Dzięki melatoninie zawartej w tym produkcie, mogę usnąć bez żadnych problemów. Zatem jest to idealny produkt dla podróżników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radeeek
Skład Forsen Forte jest dla mnie idealny ! :) Uzupełnia zarówno braki magnezu, melisa, którą zawiera ten produkt mnie uspokaja. A melatonina pozwala mi usnąć bez problemu. Polecam serdecznie Forsen Forte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilliana
Witam, przeczytałam ostatnio Wasze komentarze na temat Forsen Forte z melatonina. Zachęcona pozytywnymi wpisami kupiłam tutaj https://www.pbc24.pl/ Forsen i wreszcie nie mam problemów z zasypianiem. Pierwsze objawy bezsenności zaczęły mi się miesiąc temu- myślę, że było to spowodowane zwiększoną odpowiedzialnością w pracy. Nie mogłam spać i zaczęłam zawalać moje obowiązki. Na szczęście trafiłam na FOrsen Forte i w końcu mogę normalnie funkcjonować, jestem wypoczęta i łatwiej radzę sobie ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie na bezsenność ziołowy nervomix sen działa jak do tej pory bardzo dobrze. Działa równiez uspokajająco, odprężająco, rano budzę się wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubcia
Wiem bardzo dobrze, ze problem z bezsennoscia to cos okropnego. Ciezko sie wtedy funkcjonuje. Jak sobie radzicie? Znalazlam gdzies taki http://medtutor.pl/forum/melatolin-plus suplement na zasypianie. Moze wlasnie zaczac cos brac, by spokojnie spac? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia57878
Polecam herbatę konopną. Mi bardzo pomaga w problemach z zasypianiem, poprawia nastrój, uspokaja, a do tego ma bardzo bogaty skład. Ja zamawiam na http://konopnymarket.pl/ mają duży wybór herbat z dodatkiem innych składników. Mi bardzo posmakowała z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam pas miracle ze sklepu zdrowiaczar.pl kupiłam go jakiś czas temu mamie na urodziny. Jest pod wrażeniem poprawy samopoczucia. Wcześniej właśnie męczyło ją bezsenność. nieprzespane noce teraz odkąd ma pas jest dużo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a może warto być bardziej aktywnym w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrofan

Domowe sposoby na bezsenność – sprawdź co na problemy ze snem - https://www.zdrofan.pl/domowe-sposoby-na-bezsennosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguśka

Kava kava pomaga na bezsenność. Często bowiem przyczyną takiego stanu rzeczy jest stres. Kava kava koi nerwy, pomaga się zrelaksować, ale też dzięki niej można szybciej zasnąć. Tutaj kavasklep.com/kava_kava macie opisane jej działanie. Od lat jest stosowana. W Polsce dopiero od zeszłego roku jest legalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest stworzyć sobie harmonogram oraz kłaśc się spac do łóżka o jednej porze. Określ swój rutynowy plan snu. Kładź się spać i wstawaj zawsze o tej samej porze. Nie rezygnuj z rutyny nawet w weekendy i dni wolne od pracy. Dzięki temu, organizm będzie wiedział kiedy jest czas na sen, a kiedy na aktywność. 

Zerknijcie sobie jeszcze tutaj:

https://sembella.pl/porady/meczacy-lekki-sen/

Na stronie są sposoby na bezsenność oraz tak zwany lekki sen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowaAnia

Hej napisz do mnie emila- pomoge

baankaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Kapusta

Mi osobiście pomaga olejek CBD rizoma24.pl z resztą gdyby ktoś nie wierzył skuteczność potwierdzona przez stosujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób badania:

- morfologia z rozmazem

-potas, sód, magnez, wapń

-tsh, ft3 i ft4

-ekg i echo serca

-poziom Wit B12 i D3

- rezonans magnetyczny głowy

-3 krotny pomiar ciśnienia i tętna w ciągu dnia

Bezsenność ma różne przyczyny i zawsze jest objawem jakiejś choroby. U mnie była spowodowana depresja lękowa i tężyczka. Dostałam suple, 5htp i Xanax i przeszło i do tej pory mam spokój. Inne przyczyny to choroby serca, nerwica, nadczynność tarczycy, guz chromochlonny czy niedobory wit B12 i D3. Spokojnie, wyjdziesz z tego. Ja podczas ostrego epizodu depresji, nerwicy i tężyczki nie spałam w ogóle 3noce- wywieźli mnie do psychiatry, myślałam że zaliczę szpital bo tak mną trzęsło, dostałam wowczas lorafen i spałam jak dziecko. Potem diagnoza, dali mi antydepresanty które działały okropnie więc odstawiłam. Z przepisanych przez lekarza brałam tylko magnez i wapń, na sorze dostałam receptę na Xanax i zamówiłam 5htp z internetu, to był strzał w 10 bo po kilku miesiącach koniec anhedonii, bezsenności i ciągłego płaczu czy trzesawki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hormony tarczycy, morfologia, Wit D, Wit B12, cukier i insulina, jak dziewczyny polecają. Do tego sugerowałabym porozmawiać z  lekarzem psychiatrą, bo to może związane z depresją albo lekami jeśli takie bierzecie. W takiej sytuacji lekarz powinien podpowiedzieć co robić. 

Od siebie polecam tę przychodnię psychologiczną w Warszawie https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/ Jest możliwość kontaktu w formie online, jeśli jest to dla Was wygodniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×