Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
Prawde autor pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to potęga ekonomiczno-militarna. Konstrukcje najlepszych podwodnych łodzi atomowych nie mówiąc już o wspaniałych samochodach Bentley, Aston Martin czy Rolls Royce I inne. Wy polaczki jesteście w czarnej doopie za nimi. UK to dobrobyt, setki lat tradycji i dumna historia świata. Rody szlacheckie od setek lat a u was nawet hrabiego nie ma. GB panowała niepodzielnie na wszsystkich morzach świata. A wy polscy go/ło/du/pcy nigdy tego nie osiągniecie co UK. Kocham cię moja UK bo dałaś mi wszystko czego nie dała mi ta fran/co/wa/ta PL. Co za pech urodzić się polaczkiem. Już na starcie masz życie przegrany. Bo ten narodek z obrzeży Uralu to przegrańce i nieudaczniki jakich nie uświadczysz. Yebani pseudo-patri/oci z których cały świat się śmieje. Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje UK, hahahaha co za debil ja IIerdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a największe osiągnięcie polskiej myśli technicznej to była Syrenka. Od tego czasu nic. Czarna dooopa. Językiem angielskim posługuje się praktycznie cały świat a tym waszym polskim narzeczem z dorzecza kto? Uralska dzicz. I wy chcecie się porównywać z UK? Pozwól że się pobłażliwie uśmiechnę. Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham cię moja UK " BUEHEHHAEAEEHEHEHEHEHHEEH je/bnał jak kon o beton tepak :D:D :D faking forejnas podnieca sie tymi groszami co ma:D pompa jak h/u/j z de/bila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk to taka potega ze musiala korzystac z pomocy dywizjonu 303:D inaczej dzis bylaby czescia rzeszy hahahahahha , potega z domopodobnymi ruderami buahahahahahhaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie mamy dywizjon 303, nikt o tym dziś nie pamięta bo I po co? Takich dywizjonów było na pęczki z każdego kraju i walczyli za angielski żołd. Brytyjczycy niczego im nie zawdzięczają a w defiladzie zwyciestwa po II WŚ nie zostały zaproszone polskie siły zbrojne. O lotnikach nikt nawet nie wspominiał. Potężny, piękny przebogaty kraj w którym króluje H.M. Królowa. Jestem Jej poddanym i z tego jestem dumny. W moim UK kościół nie ma nic do gadania a nie tak jak w tej dzikiej PL miesza się do wszystkiego. Kocham cię moja UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham cię moja UK " BUEHEHHAEAEEHEHEHEHEHHEEH je/bnał jak kon o beton tepak :D:Dfaking forejnas podnieca sie tymi groszami co ma :Dpompa jak h/u/j z garomyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milcz polski bucu jak zwracasz się do poddanego J.K.Mości. Na kolana trutniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to setki lat tradycji i niewyobrażalne bogactwo. Ludzie z całego świata chcą się u nich osiedlić bo wiedzą że nie ma lepszego kraju na kuli ziemskiej. Narażają życie żeby tylko móc być w tym fantastycznym kraju. Ale przymusu nie ma. Możecie gnić w dziadowskiej PL i ryć za bezdurno na waszego polskiego kapo-pracodawcę. Wolna droga. Każdego z was łatwo zastąpić. Im mniej nadwiślańskich buców w UK tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro to pisac ciulu, ale skoro sadzisz iz twoim GP byla ginekolog, to ciekawa jestem co uwazasz za " dobry " poziom swojego angielskiego :D Dobry to byl moze w polskiej szkole :p Niedouczony ignorant , ktorego wszystko dziwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to ostoja cywilizacji. Kocham cię UK. I mam za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham cię moja UK " BUEHEHHAEAEEHEHEHEHEHHEEH je/bnał jak kon o beton tepak :D:Dfaking forejnas podnieca sie tymi groszami co ma :Dpompa jak h/u/j z garomyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze, ty masz 10 razy mniej i ci żal doopę ściska. Ludzie sobie dają rady zagranicą a wy nadwiślańskie cwele zazdrościcie bo wiecie że nigdy was nie będzie stać na normalne życie. Polskie przegrywy z pogranicza Uralu. Co za bajtloki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham cię moja UK " BUEHEHHAEAEEHEHEHEHEHHEEH je/bnał jak kon o beton tepak :D:Dfaking forejnas podnieca sie tymi groszami co ma :Dpompa jak h/u/j z garomyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milcz chamie jak mówisz coś w tym twoim polskim bełkocie z narzecza dorzecza! My tutaj mówimy językiem cywilizowanym rodem z UK. UK rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im mniej nadwiślańskich buców w UK tym lepiej. Kocham cię UK tu jest mój dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow na wygnaniu ze juz do mojego kraju nie wroca. Wystarczy ze przysyłaja funciki i PL pieknieje, wielkie dzieki dopomyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneglia to syf kiła i mogiła która jest wzbogacana dodatkowo gownem z Bliskiego wschodu . Jak sobie patrzysz na zabudowanie Londynu to przy takim Krakowie czy Gdańsku jest wielkim dnem i zadupiem .A polaczkiem jesteś ty , skoro uważasz się za Anglika tylko dlatego ze pracujesz tam a potem swoich wyzywasz . Anglicy klasy nawet nie mają i są grupą nieudaczników z tobą na czele . Właściwie Anglii już nie ma tylko są jej resztki które będą grupami uciekać do Europy środkowej (m. innymi Węgier , Czech i Polski). Myślisz lewaczku że , skoro mówisz biegle po Angielsku to jesteś Anglikiem , tak? Grubo siew mylisz .. Nie będziesz miał innej ojczyzny a tam jak swojego nie będą cię traktowali . Jakim trzeba być polaczkiem i frajerem żeby mieć takie podejście jak ty . Bywaj ....polaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie pojechales po tych osrusach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to jest to. Pomyłka historii to PL. Kraj który niedługo przestanie istnieć jak Niemcy upomną się o swoje co już niedługo nastąpi bo wykupili was. Przecież wy polaczki z za Buga nie macie niczego swojego. Zadłużeni jesteście po uszy tak że wasze długi spłacać będą wasze wnuki. Śmieszny kraik z pogranicza Uralu narzecze dorzecza. Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Polacy będą tak wyzywac na emigrantów jak Rosja wkroczy na wasza ziemie i każdy "sojusznik" umyje ręce tak jak dzieje się teraz z Ukrainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowę weźmie Rosja a połowę Niemcy tak jak to było od zawsze w historii. A ja się będę z was śmiał bo mieszkam i jestem obywatelem mojej ukochanej Szwecji. Tutaj jest stabilny, bogaty kraj od stuleci nie to co wasze narzecze z obrzeża wykupione za kapitał zachodni i obłożone długami po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat się nie będę śmiała chociaż mieszkam za granicą to przecież nie zniżę się do poziomu tych kilku ułomow którzy marnuja życie na kafe. Tylko się zastanawiam co stanie się z Polską bo pomocy od Unii czy USA nie dostanie na 100%. Pl zawsze liże tyłki wszystkim krajom a na końcu zostaje z niczym. Jak tylko rosja zacznie pogrywac z naszym krajem to NATO potępi te zagrywki i to będzie na tyle. Oficjalne potępienie. Słowa. Na tyle możemy liczyć. A polski rząd wysyła własnych ludzi na rzeź za inny kraj. Po cholerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyc w UK to wyrok na wiecznia drozyzne fatalne zarcie i wyłudzanie benefitow przez 99% polaczkow . No chyba że jesteś ku/rwa, złodziej czy ksiądz dobrodziej. Wtedy żyjesz godnie w uk. Możesz również być politykiem jak cameron co rozwałił uk. Podatnicy zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha . Przestańcie z tą Anglią i Szwecją ..Te kurwy już dawno nie istnieją... A wy dalej bądźcie obszczywani i udawajcie że deszcz pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczac na szwecje taki sam muzulmanski syf jak uk. Tylko PL i kraje wyszechradu to prawdziwa europa i szlachectwo. Gnijcie w uk pazdzierze po wsbzdetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii to sie podoba cwokom, ktorzy w PL klepali straszna biede ... To owszem, w UK maja troche lepiej :D Jak np. mialas/es srednio w polsce to uk cie drazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk drazni kazdego kto cos umie, reszta siedzi i ram gnije za bezdurno jako biale murzyny. W PL zyje jak pan jest grill i piwko co niedziela. W uka to nie do pomyslenia taki luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebulactwo sie wzniecilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×