Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
I tak nikt o tym nie pamięta. Polacy maja tendencję rzucać się z pomocą nawet wrogowi i co z tego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy wierzą że są z zbawicielami świata a prawda jest taka że to nie oni wygrali wojnę natomiast mają na swoim sumieniu haniebne czyny. Dziś powoli wychodzą fakty na światło dzienne i mit o Polaku-bohaterze blednie. Nie wszystkie opowieści w jakie wierzycie są prawdziwe. Nie powtarzajcie opowieści o dywizjonie 303 bo to nie oni uratowali Anglię. Takich dywizjonów było wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio jakbys uwazala na hisorii w podstawowce a nie rzucala kamieniami to bys wiedzial o dywizjonie 303. Co ta eebana swinia co tego nie zna, za duzo rukoli sie nazarłai kotletow z papryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpowszechniasz bajki ale tutaj w UK nikt w to nie wierzy. My brytyjczycy dobrze wiemy kto i dlaczego wygrał wojnę. Dywizjon 303 owszem brał udział ale to był epizod histori bez rozstrzygającego znaczenia dla losów wojny. Tak samo jak złamanie kodów Enigmy. Kłamstwa o polskim złocie "ukradzionym" rzekomo przez Anglików to taki sam mit jak dywizjon 303. Polaczki-cebulaczki w to wierzą ale to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to nie dywizjon 303 przesądził o wygranej aliantów. Ktoś kto wierzy w takie bzdury wierzy w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"My Brytyjczycy " Hahhahahaha zawsze mnie to smieszy jak ktos tak mowi na polskojezycznym forum Na Brytolach nie mozesz sie powyzywac bo dopiero 2 lata masz obywatelstwo i nadal na ciebie krzywo patrza bo masz akcent? Nie przestana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'My brytyjczycy' -- BUEHHEHEHEHEHE taki z niego brytyjczyk jak ze mnie matka teresa, ja piertole co za zj/eb buehahehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehehehehheheheheheheheh https://www.youtube.com/watch?v=iLD0q1P6NDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obywatelstwo jest tu nieistotne chociaż to prawda że jestem brytyjczykiem. Meritum sprawy to to co ja piszą. Ucz się, czytaj i wbij sobie do twojej zakutej polskiej pały jak było naprawdę. I żebyś łbem tłukł w beton nie zmienisz faktów a twoj***ajeczki możesz rozpowszechniać wśród twoich rodaków polaczków-cebulaczków. "Gdyby nie dywizjon 303, i ukradli polskie złoto" - buehehehe! co za matoł bajkopisarz z dorzecza narzecza Uralu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dywizjon i dywizjon. Czyli Polska nie ma za bardzo czym się pochwalić skoro w kółko o tym samym pieprzysz... Niedługo będzie nowa historia jak się Polska bohatersko rzuci na Rosję w obronie Ukrainy. :D eh niby historia a nic się Polacy nie nauczyli...niby dlaczego prawie co miesiąc obchodzimy rocznice powstań które nie mały szans na wygraną? Nie bohaterowie ale idioci, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą. Bokiem mi już wychodzą te płaczliwe rocznice przy każdej okazji i ten napuszony patriotyzm. Nie słyszałem żeby w UK ciągle coś obchodzili a mają w czym wybierać bo mają przebogatą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden szanujący się Polak nie wyjedzie za pracą do UK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego siedzicie na polskim forum? :P "Brytyjczycy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykuu
gość dziś Obywatelstwo jest tu nieistotne chociaż to prawda że jestem brytyjczykiem. xxx z ciebie brytyjczyk ja ze mnie ojciec dyrektor :D Anglicy traktują cie -choćby po akcencie- jak każdą zwykłą ciapatą szuję, dla polaków jesteś angielskim "volksdeutschem" . a dla mnie pejsatym małym człowieczkiem z kompleksami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa niby Wielka Brytania lepsza od Polski ,co ?Zobacz sobie ... hmm ....Porównaj chociażby szerokość ulic w takim Gdańsku czy Katowicach do londynu , to okaże się że londyn to zad***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze szanujacy się Polak wyjedzie. Polacy wyjeżdżali od zawsze bo własny kraj im nie dawał żadnej szansy. Zawsze jakieś bohaterskie zrywy, a żeby zadbać o obywatela to nie. Najwięksi Polacy za granica robili karierę (Mickiewicz, Skłodowska, Chopin to oczywiście najbardziej znani) ale i teraz zagraniczne uczelnie maja zdolnych polskich naukowców czy innych ekspertów którzy odcinają się od Polski bo ona im nic nie dała. Z szacunku do siebie się wyjeżdża. Dla mnie możesz paplać o patriotyzmie ale patriotyzmem dzieci nie nakarmisz, rodziny nie zalozysz. Patriotyzm nie zapłaci za ciebie rachunków. Jeśli moj kraj nie potrafi zadbać o obywatela to dlaczego ja mam dbać o ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy szerokość ulic jest jakimkolwiek wyznacznikiem postępu? Jeśli chcesz patrzeć na szerokość ulic to proszę bardzo. Londyn to stare miasto, kiedy było budowane to jeździło się konno, ulice szerokie nie były potrzebne. Za Gdańsk czy większość polskich miast to podziekuj Niemcom, taka Polska jest postępowa. 1000 za murzynami. Polskie autostrady to też w większości dzięki Niemcom (szerokie, żeby mogli przetoczyć czołgi przez Polskę). Chcesz podać jeszcze jakieś argumenty o cudownej Polsce która od zawsze była dziewczynką do bicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksi polacy mieszkali w PL. Bo wiedzieli ze za granica jest hooynia. Pilsudski Kosciuszko Niemen. To polacy zlamali enigme gdyby nie to to anglia dzis bylaby niemieckim landem heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole nic nie obchodza bo maja wstydliwa historie napadania i rabowania innych krajow, tak jak zrabowali polskie zloto po wojnie. Polska ma wiecej zaslug dla europy niz uk jako przedmurze chcescijanstwa. Rozumiesz to eebana obciagaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska lepsza od UK i innych ... Polska jest silna, dość spora, ludzie pracowici i honorni (są wyjątki jak wszędzie ). Anglicy to lubią się wywyższać jacy to oni są lepsi (ale to g****o prawda) . Jak zostanie coś tam wykonanie porzadnie to od razu wiadomo że to Polacy wykonali . Za to brytyjskie lewaki sobie wpuscily islamistow i nawet nie mają klasy sie przyznać do tego że sprowadzili zagłade . Za to tylko Polaków by sie czepiali ... Polska jest silniejsza niz Wielka Brytania i złość was bierze. W UK są stare domy, brzydkie, ciasno. Klimat tez zly. ,Polska i inne kraje Europy Środkowej to najpiekniejsze i najlepsze kraje są. Góry , jeziora , dużo zabytków , Morze - takie są atrakcje super że ludzie z Europy zachodniej jadą tam na wakacje . Warto Polskę zobaczyć , to najpiękniejszy kraj jest a ludzie są gościnni i na ogół bezpiecznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie że Polska lepsza od UK. Jest silna, duza, ma wiele atrakcji, tanio i na ogół bezpiecznie a ludzie jeżdżą tam z Europy zachodniej na wakacje. Polacy pracowici i honorni(są wyjątki)a angole to lubia sie klocic, najwpierw mówią że trzeba walczyć wspólnie z Polską a potem ich prześladują . Bo Polska silniejsza niz UK i zlosc was bierze. A GB to stare domy, brzydkie, ciasno. Klimat tez zly. Polska i europa środkowa jest fajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań gadać głupoty , zaślepia cię gniew bo jesteś emigrantem . Pojedź sobie do Gdańska i zobacz sobie tunel szybkiego ruchu przebiegający pod rzeką . Też powiesz że to nowoczesne cacko szkopy zbudowały ? A Ślązacy są uważani za jednych z najbardziej porządnych Polaków więc katowickie drogi to ich zasługa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa ze od dziecka jezdzilam po calej Polsce i te wielkie poniemieckie płyty utkwiły mi w pamięci (jedyne chyba wtedy autostrady w PL) były dziełem Niemców. Jestem z gdańska i to miasto jest cale z czerwonej cegły. Znów Niemcy. Przestań opowiadac bajki i przekrecac fakty bo jest jak jest. Tą swoja świetność PL zawdzięcza okupantom. Najwięksi Polacy byli i są za granicą i tam robią karierę. To tez niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:13 Taaaa ci ktorzy jezdza na szmacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:13 Tak , tak bo jak nie Anglicy to zaraz Niemcy . Twierdzisz iż tunel przebiegający pod rzeką wybudowali Niemcy 75 lat temu , tak ? A po za tym mowiąc te głupoty i tak popierasz pozytywne cechy w Polsce które wymieniłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać mało wiesz. Nie wiem o wszystkich dziedzinach ale polskich naukowców za granicą mamy bardzo dużo. Amerykańskie, australijskie czy brytyjskie uniwerki maja masę polskich profesorów czy ekspertów ktorzy dla nich pracują. Nie mowie tu o zwyklych wykladowcach bo ich jest jeszcze więcej. Myślisz ze kiedykolwiek wrócą do Polski czy przypisza jej swoje osiągnięcia? Nie. Dla takiego pierwotniaka jak ty istnieje tylko niedawna emigracja zarobkowa do UK. To i jakies dywizjony. Fakty wybiórcze które przekrecasz żeby było po twojej myśli. Choroba psychiczna musi być straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska : Plaże bardziej piaszczyste niż w Niemczech . Zabytków więcej niż w Anglii , chce się tu jechać . Niedługo to będą szukali u nas schronienia dopóki ich islamiści z lewakami nie wykończą . Już zresztą przyjeżdżają ale to dopiero początek . Nasz kraj jest piękny a ludzie są gościnni i pomocni. A Anglicy z Niemcami mają wiele wspólnego : tylko w siebie spoglądają ,są hałaśliwy a szlachetni i dzielni ludzie w tych obu narodach to przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No , ale mnie się tu powodzi i nie jesteś lekarzem żeby zdiagnozować we mnie chorobę psychiczną ty prymitywie z Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@1.42 i co jeden tunel ma przeważyć o świetności polski? :) pomijasz wiekszosc architektury gdanska zbudowanej przez niemcow i podniecasz sie jednym tunelem. ok to co powiedz o angielskim tunelu który raczej nie idzie przez rzeką i na pewno jego konstrukcja była bardziej skomplikowana. Poza tym Londyn niż dawno ma tunel pod rzeka, planuje się następny i nikt się tym nie podnieca bo są inne, o wiele lepsze konstrukcje w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym tunel w Gdańsku otworzono w 2016 a Blackwall tunnel w 1897 ;) taking maly poslizg haha masz jeszcze cos do dodania o postepowej polsce ktora zaczela rozwijać się nie dzięki niezwykłym Polakom (bo oni z polski zwiali) tylko dzięki europejskim pieniążkom które ciągną na co się da. Nie własnych zarobionych tylko dzięki darowiźnie z bogatszych państw (miedzy innymi dzięki tej biednej Anglii ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a czy wiesz, ze ten tunel został wywiercony NIEMIECKĄ maszyną przez HISZPAŃSKĄ firmę za pieniądze z UE? Masz jeszcze cos do powiedzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×