Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
Ja tez nie wysylam. Im sie w PL dobrze powodzi bo tam jest tak tanio i nie trzeba im pomagac. Nie po to wyjezdzalem i pracuje, zeby polskie pasozyty pasly sie na mnie. Polaczki do roboty i to juz. Budujcie sobie dobrobyt sami za 500 lat bedziecie mieli tak dobrze jak my w GB dzis - albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka wasza rola ukowskie pasozyty aby nam wysylac funciki. Za podziekowanie za dywizjon 303 i kradziez polskiego zlota. W uk i tak nie potraficie ich wydac. Haha! Gnijcie w uka cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza rodzince w PL. Tam jest przecież tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak przyjeżdżam do PL to nawet nie odwiedzam rodziny. Oni mają swoje problemy a ja nie jestem wójkiem z Ameryki żeby je rozwiązywać. Niech pracują to może kiedyś im się życie polepszy. Za darmo nic nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Nie wysyłacie pieniędzy rodzinie, bo wolicie je przechlać, po czym szlajacie się po nocach, szczekając i prowokując Anglików. Nikogo w UK nie unikam tak jak was, polaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz o tym swojej matce poleczce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym mam powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mówisz "polaczki" to siebie też obrażasz , śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah , bo Anglia taka zajebista niby jest . Sadiq Khan nie pierdolnał wam jeszcze bombki na ryj ? Londyn to wielki Afrykański slums ! Kraków przy tym mieście to uzdrowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy już wam polaczki założyliśmy szlaban na kasę. Teraz będziecie leżeć i kwiczeć bo będziecie musieli wziąść się do pracy a dotacje znikną. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielskie lenie bedą musiały pójść do pracy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zycie w uk i oszczcedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze wielokrotnie i jakos lepsza. W uk nawet kiebłasy wiejskiej nie mozna dostac. Wszedzie tylko budy z hamburgerami. Na ulicach syf, kebaby i ciapate. Na lotnisku anglicy nie wiedza co to jest strefa schengen :D w PL dzieci w liceum to wiedza, uk produkuje samych tłuków po oxfordzie. Po prostu gdyby nie ropa którą kradną szkotom i rabunkowe napady na kolonie to byliby drugim zanzibarem. Brawo Polska, za 50lat wyprzedzimy Małą Brytfanię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ten polski buc od wklejania. Wy polaczki nic swojego nie macie i niczego nie potraficie. Tylko kopiuj/wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris czy pojazdy Pesa to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. Wszystko podkradli od usa. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa prowadzicie. Do dooopy na raki. I tak tutaj jest od Mieszka I I to się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK kradnie od wieków , wiec ma :D teraz wypieli na wszystkich duupe i zdechną z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy od zawsze żyjemy z pracy narodów poddanych i podległych nam kulturowo. Bo te narody po to są, żeby nam służyły. Nie ma w tym nic złego. Z polaczków też żyjemy, zabraliśmy im złoto za długi i nigdy nie oddamy. Dywizjony też nadstawiały karku za nas. A teraz mówimy wam polaczki akuku! Wolno nam? Wolno! Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to SZLACHECTWO, duma europy .Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy wierzą że są zbawicielami świata a prawda jest taka że to nie oni wygrali wojnę natomiast mają na swoim sumieniu haniebne czyny. Antysemici! Dziś powoli wychodzą fakty na światło dzienne i mit o Polaku-bohaterze blednie. Nie wszystkie opowieści w jakie wierzycie są prawdziwe. Nie powtarzajcie opowieści o dywizjonie 303 bo to nie oni uratowali Anglię. My Brytyjczycy rządzimy światem od wszechczasów. Każdy cywilizowany człowiek mówi po angielsku niezależnie od kraju w którym mieszka. A to polskie ptasio-szczekanie to beka jest! Jak ja się cieszę że już nie jestem polskim obywatelem i pozbyłem się was polaczki. Jestem dumnym Brytyjczykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj doopomyju:D Przypomnij sobie co pisałeś przed moim powrotem. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie , a ty myjesz ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka. Haha! Mała Brytfania https://www.youtube.com/watch?v=72oeFHwn8As

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe rody szlacheckie są tylko w GB. Rody, które od setek lat mieszkają w pałacach. W PL nie ma ani jednego prawdziwego szlachcica. To tylko takie marne pseudo-kopie szlacheckich postaci, bo rody polskiej szlachty już dawno wyginęły albo są na emigracji i nigdy nie wrócą do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ja dobrze wiem jak to polaczki "żyją na poziomie". Buahahaha nędza od mieszka I . Trzy góra cztery % społeczeństwa żyje a właściwie egzystuje a reszta włóczy się smętnie oglądając towar w galeriach. " Życie na poziomie w PL" Buahahaha! Tak sobie tłumacz cwelu! Miesięczny BNP w GB to tyle co rok PKB w PL. Nędza innymi słowy, nędza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL juz dawno specjalisci zarabiaja tyle co na zachodzie, a do tego mieszkania mamy znacznie tansze i lepsze. Do tego rodzina blisko i pomoze z dzieciakiem a w uk musisz zostawic u ciapatego w przedszkolu i nie wiesz czy jakiegos syfa nie złapie od tych brudasów. W PL jest pieknie i biało na ulicach,*******arodowy bedzie pilnował porzadku przed islamską dziczą. Haha! Gnij wsrod ciapatych pasozycie na benefitach https://www.youtube.com/watch?v=iLD0q1P6NDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezy:D A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe!!! beka z pasozytów na benefitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie bedzie tak tanio w UK :) Nikt tam nie zamierza jesc szczawiu i mirabelek :D Na wiecej was nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa widać jaka patologia wyjechała do uka skoro musi wysyłać kase dla rodzin w PL. Przecież wy byliście marginesem społecznym w PL, teraztez jesteście tylko, ze w uka. Gnijcie w tym smrodzie smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet w bylejakim mieście w UK kosztuje około £3 w jedna stronę :D:D czyli 6 na dzień, to jest 30zl na sam transport W PL się wyda 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*5zl No opłaca sie mieszkać w tym UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie szkodzi że bilet kosztuje 3£. Zarabiamy pięć do piętnastu razy więcej niż wy polaczki więc cena biletów nie stanowi problemu. Za to w PL widzę jak tłumy biedoty na piechotę szorują z pracy i do pracy żeby tylko zaoszczędzić 2-3 zł. Za/pier/da/lają aż się dymi. Tak nisko upadliście że nie stać was na bilet tramwajowy? Buahahaha co za śmieszny kraik z dorzecza narzecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow na wygnaniu ze juz do mojego kraju nie wroca. Wystarczy ze przysyłaja funciki i PL pieknieje, wielkie dzieki dopomyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×