Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bieganie plus aeroby

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej, jak mam połączyć 40 - 60 minut ćwiczeń w domu typu mel b pilates itd z bieganiem? Mogę codziennie to i to i jeden dzień przerwy w tygodniu czy lepiej dla organizmu jednego dnia bieg a następnego aeroby i tak na zmianę? Ćwiczę dopiero od miesiąca i nie wiem jak te biegi wcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na diecie cwiczyłam 4 razy w tyg mel B Cardo, brzusz ki,pupe i abs a 2 razy w tyg biegałam.To zależy od ciebie.Ja schudłam 26 kg w 60 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn 60 min cwiczen w domu codziennie i bieg ok 1,5 godz z przerwami oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Na chce schudnąć góra 3kg głównie zależy mi na tym by spalić cellulit i podnieść obwisle to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale ja chce juz typ utrzymać :) o tak jak pisalam głównie mi zależy na spaleniu tłuszczu o podtrzymaniu jedrnego ciała i do tej pory biegalam i ćwiczyłam tego samego dnia tzn 6 razu aeroby i 3-4 biegi ale nie wiem czy to nie a dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieźle że dajesz radę z takim planem, że masz czas i wytrzymujesz to wszystko. Jak tak dużo biegasz to zwróć uwagę na buty, czy są odpowiednie bo za jakiś czas możesz mieć problemy ze stawami jak buty są źle dobrane. Ja Mam New Balance 1980 są świetne, też staram się coraz więcej biegać i w tych butach może w końcu uda mi się trochę poprawić wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×