Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciągle myślę o seksie

Polecane posty

Gość gość pierwszy
niektórzy/re czekają, albo opózniają, bo po takim czyms orgazm jest mocniejszy, poza tym potem bywaja trudnosci z powrotem do stanu podniecenia... ale jedna znajoma, jak ją zapytalem czy tak tez robi, popatrzyła na mnie i zapytała... a po co? przeciez za 2 minuty moge miec nastepny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Myslalam juz o grupie wsparcia dla seksocholikow ale odpada zle by sie to skonczylo:) poza tym malym mankamentem jestem w pelni normalna, tak mysle;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
No tak dlatego po co czekac ja tez moglabym wiecznie to robic i dazyc do kolejnych orgazmow ale niestety faceci maja inaczej a sama sobie zrobie dobrze skoro robie to tyle lat i te srednio 7razy dziennie :) raz tylko kanapa byla juz calkiem przesiaknieta:pp niee no nie miejcie mnie za jakas wariatke nimfomanke, po prostu nie ma dla mnie tematów tabu:)) zadnych!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
No tak dlatego po co czekac ja tez moglabym wiecznie to robic i dazyc do kolejnych orgazmow ale niestety faceci maja inaczej a sama sobie zrobie dobrze skoro robie to tyle lat i te srednio 7razy dziennie :) raz tylko kanapa byla juz calkiem przesiaknieta:pp niee no nie miejcie mnie za jakas wariatke nimfomanke, po prostu nie ma dla mnie tematów tabu:)) zadnych!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
forum cos sie zwiesilo na moment, nie pokazywalo mi ze juz nastepne posty poslane.... no wlasnie wiem, ze pewnie grupa wsparcia by nie zadzialala - albo wrecz przeciwnie, zadzialalaby lepiej niz powinna tylko w druga strone. :D "niestety faceci maja inaczej" no, zwykle 7x dziennie nie. zdarza sie czasem jak zabladze na strony :P ale codziennie nie. A ty codziennie tyle ...srednio? :D ja tez wyroslem z tematów tabu - oczywiscie z odpowiednimi ludzmi, ktorzy lapia temat i ktorym mozna zaufac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Dokładnie:) no tak srednio to tyle czasem wiecej czasem mniej;)) zalezy od stopnia podniecenia:p czesto dostaje zdj penisów, zeby nie mowic brzydko i zastanawiam sie czy takim osobom lzej na sercu badz na czyms innym ze mi to wysla na pv czy tez w mms:) No z nie wszystkimi da sie o wszystkim pogadac, ja jednak nie naleze do tych osob moge gadac o seksie, prochach , przyrodzie, muzyce, polityce o ile sie na tym choc troche znam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
to wysylanie tych fjutów to jakas mania jest. :D nie mam pojecia o co w tym chodzi ogladac czyjes, kobiece.. ok, zawsze milo, ale zeby wysylac fiuta lasce z ktora gada sie 2 minuty (slyszalem od dziewczyn o takich jazdach) to jakis absurd :D tym bardziej ze akurat fjutów w necie od zaje..chania, towar nadwyzkowy, poza tym, co w nim wspanialego.. :D och, tematów jest multum. ;) cos sie na pewno znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
No i to mnie zastanawia swojego czasu gdy bylam bardziej aktywna na facebooku nie mam pojecia skad brali sie Ci napaleni faceci i to od 15 do 60 roku zycia taka srednia pomijajac fakt, ze pisali o seksie od razu to polowa z nich na szczescie Ci mlodsi wysylali od razu zdj k****a... dziennie takich przypadkow mialam od kilku do kilkunastu na pytania skad mnie biora pisali, ze sama im sie wyswietlam, az w koncu zmienilam zdj i nastala cisza;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
:D "sama im sie wyswietlam" .. z prosbą o foto k****a zapewne :D takiej funkcjonalnosci nie znam. :D ale tam to ja tez zadko bywam, jakos mnie nie ciagnie ten dosc skomplikowany interfejs, a i stadny za bardzo nie jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Ja tez nie bardziej outsider, typowa jedynaczka:) dlatego juz rzadziej odwiedzam facebooka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
ok, juz yy... pozny wieczór, wiec by trza zanurkowac w łózio ;) miłych... snów. tzn, spokojnych, a nie jakichs masakrycznych jak mowilas ;) branoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Ja już nurkuje;) nawzajem i dobranoc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam innych myśli oprócz sexu :) Sztywnieje na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Domyślam się, że facet??:p bo twardniec mogą też suty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli takie sutki wyczuję twarde to mi chce rozerwać spodnie. Niesamowity widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Jednak cieżko wyczuc je przez stanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dała byś za nie potrzymać, a może polizać popieścić . Podobają mi się takie nabrzmiałe, twarde sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mnie własnie twardnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Nie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chodźmy w ustronniejsze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Np?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko email mi przychodzi do głowy ale tam to by długo trwało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
No widzisz mi w zasadzie tez tylko to przychodzi do glowy:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak chcesz ;) jesteś w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie tutaj :) Potem można nawet w realu :) Oj już sobie przedstawiam, jak bym mógł Cię pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
W domu, ale zaraz wychodze;( wieczorem bd na stowe:pp ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny łobuz
A mnie wczoraj zmorzył sen po uprzednim nocnym łobuzowaniu :-P Sorki że nie powiedziałem Ci cmok w krok na dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zostawiła mnie ze starcząca pałą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
Spoko też zaraz zasnelam, dzis tez jest dzien;)) nikogo nie zostawilam:pp tym bardziej ze sterczaca pala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kto myśli o bzykanku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×