Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dariusss

masturbacja żony

Polecane posty

Gość gość
raz w tygodniu czasem dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jak często to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie masturbacja. Mężczyzna powinien w czasie penetracji zadbać o stymulację łechtaczki, wilgotną ręką z lubrykantem lub choćby śliną, albo odpowiednio ustawiając podbrzusze, tak , aby dotykać do łechtaczki, wtedy kobieta przeżywa pełnię doznań. Ze stymulacją ust przez pocałunki, w sztuce miłosnej chin nazywa się to "ucztą trzech szczytów". To bardzo intensywne pieszczoty, które często doprowadzają do podwójnego orgazmu, pochwowego i łechtaczkowego nieomal jednocześnie. A więc to nie masturbacja tylko wskazanie partnerowi, co powinien robić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sam jej to rób, w tej pozycji możesz ją wyręczyć przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz ze "kleczysz i jestes w niej" - to troche nieprecyzyjne, wiec dam 2 rozwiazania - jezeli tylko jestes, i sie nie poruszasz, tylko ją pasywnie 'wypełniasz" i podnieca cie ten widok, to ona sie po prostu masturbuje, tylko z wypełnieniem. :D - jezeli w tym samym czasie jednak dzialasz penem, to ona sobie po prostu dopomaga. w zasadzie trudno powiedziec jak to nazwac - dopomaganiem sobie, masturbacją czy jak tam. wazne ze to robi, i jest na co patrzec. :P "co ich tak podnieca w naszej masturbacji? " jak to co? ze widzimy was W PEŁNI oddające sie własnej rozkoszy. nie ma bardziej erotycznego widoku, poniewaz działania i pieszczoty jakie some same dajecie są - z definicji - waszymi najlepszymi i najskuteczniejszymi pieszczotami w tym momencie. same wiecie najlepiej co robic, jak pocierac, gdzie w tym momencie przycisnąc, i kiedy robic szybko. To najbardziej "pierwotna" praca waszego ja w polaczeniu z waszym ciałem. Zaden facet lepiej tego nie zrobi, bo w was nie siedzi, i nie wie gdzie, co, jak. to zawsze zgadywanie. uwielbiam na to patrzec, szkoda ze tak malo dziewczyn sie zgadza pokazac sie od tej strony. spokojnie bylbym w stanie zgodzic sie na "nietykalnosc" takiej dziewczyny, i to ze jej nie tkne palcem, i ze oczywiscie nikt sie nie dowie - jezeli tylko zgodzilaby sie dac taki pokaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusss
dzięki za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o masturbacji w obecnośc***artnera, czuję podniecenie jak o tym myśle ale nie mogę się przełamać. Zazdroszczę tym kobietom które nie mają zahamowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie popatrzał, a może nawet Ty byś miała tą okazję zobaczyć na żywo faceta w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam faceta na żywo w akcji. Problem w czym innym, w przełamaniu mojego skrępowania i mastturbacji wobec partnera. Ciekawa jestem czy ty tak bez skrępowania onanizujesz się przy kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przy wszystkich. Raczej tylko jak ona takie coś lubi i się tym podnieca. Jest mi obojętne czy znam ją godzinę czy dłużej. Co tu przełamywać ? Nie mam żadnych kompleksów w budowie mojego ciała więc idzie mi to lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci to ekshibicjoniści, nie mają z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnych kompleksów w budowie mojego ciała więc idzie mi to lekko usmiech.gif ok ciało jest ok , tylko czynność jest bardzo intymna. Nie czujesz wstydu onanizując się w towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam czuć się źle. Nie robię tego na ulicy czy w parku bo mnie to nie kręci, ale przy kobiecie co chce takie coś widzieć czemu nie. Nawet z ochotą. Jak lubi to ma po co ma marzyć o takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok powiedz czy widziałeś pełną masturbację kobiety na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raz nie dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta kobieta była skrępowana oraz jak ty jako facet odbierasz damską masturbację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełnym szacunkiem i pochłaniam każdą sekundę tego co dla mnie robi. Ja też nieraz wyręczę pomagając jej. Taka kobieta w moich oczach to wartość bez granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie to ująłeś ale czy ona była jakoś szczególnie skrępowana czy raczej swobodna. Wiem , że faceci bardzo lubią patrzeć na kobietę jak sama się pieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Kładę się na łóżku,rozstawiam szeroko nogi,zamykam oczy i myślę o tym jak mó facet to uwielbia i rączka sama pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
landrynaaa dziś pięknie tylko powiedz, czy krępujesz się czy robisz to na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrępowana ? Raczej mam pozytywny wpływ na atmosferę, a w dodatku używam miłych słów co jeszcze bardziej dodaje kobiecie odwagi. Nie było nigdy skrępowania. Na pewno przy mnie byś się rozluźniła i zapomniała o reszcie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, walczę ze sobą ale wszystko na dobrej drodze. Niedługo zaskoczę swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Nie krępuję się wcale...A jeszcze jak mi powie : no kochanie pokaż jak umiesz sobie robić dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będzie w siódmym niebie :) Załóż pończochy i buty na obcasie to doda pikanterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi pończoszkami to dobry pomysł, nogi świetnie wygladają. Chyba najtrudniej to pierwszy raz zrobić dla faceta potem pewnie już luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje czy wasi faceci masturbują się w waszej obecności i czy lubicie patrzeć na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mu takie coś pokaż to zobaczysz na kolanach będzie Cię prosił o powtórki :) Ja wiem po sobie, że takie coś powala :) Czy już dość odwagi Ci dodałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nio, dzięki za słowa zachęty cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wstydzisz się masturbacji w obecności faceta? czym to się różni od uprawiania seksu? wtedy też się wstydzisz,że masz nogi rozłożone? a twój facet nigdy nie masturbował się w twojej obecności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie tak przed facetami masturbujecie to tylko pieścicie łechtaczke czy tez władacie palce ?? ja tez się krępuje ale i facet nigdy nie prosił.. nie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×