Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsi ludzie sa tacy wredni

Polecane posty

Gość gość
poziom dyskusji godny kafeterii, nie ma co rozmawiać ze ślepym o kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idiotyczne mowic, ze oni sOBIE WYPRACOWALI. a CO MNIE TO? i ZE CO? jA TEZ BEDE STARA? I ze sobie teraz odkladam? No wiec nie odkladam sobie głabie, tylko idzie to na emeryturki! Troche ekonomii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja babcia ma 2 tyś emerytury, jakbym nie widziała odcinka tej emerytury to bym nigdy nie uwierzyła bo żyje jak uboga. Chodzi w starych łachach, w domu strasznie a co robi z pieniędzmi nie wiem i jakoś mnie to nie interesuje utzrmuje rydzyka lub dokarmia dzikie koty ,psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrras
Moja ma co okol 1900 i wszystko wydaje na domokrążców albo na kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Problem polega na tym , ze mlodzi zarabiaja mala, bo polowa ich pensji idzie na emerytury emerytow! Caly ZUS jest podporzadkowany emerytom. Z mojej pensji idzie ponad 500 zl na emerytury. No sorry. To sa duze pieniadze. Place sporo za komunikacje, bo daja znizki emerytom. To nie administracja, śady i urzedy zabierają kase, bo w nich pracuje ludzie, ktorzy łoża na emerytow, ale emeryci, ktorych jest spora ilosc i na ktorych ciagle brakuje. Sluzba zdrowia wydaje ponad polowe siwadczen zk oszyka na leczenie osob po 60 roku zyciu No haloo, cos jest nie tak... xx bo zarabiasz mało i mało płacisz na składki ,zobacz dokładnie ile płacisz na emeryturę, zresztą na swoją własną nie na bo od tego zależy ile dziś odłożysz, to kiedyś dostaniesz na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosjaaaaa
Ubezwłasnowolnić dziadów!!! Trzęsie mnie jak widze, ze ja siedzie po 8 godzin, im listonosz do łapek po 2 tysiaki przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Sorry mietek, ale ja utrzymuje emerytow, bo z moich pieniedzy idzie na nich kasa. A NIE CHCE TEGO ROBIC I NIC MNIE NIE OBCHODZI I LE I KEIDY ONI PRACOWALI!!!!! To ja ci koleś po twojemu odpowiem Zapierdzielaj sobie na czarno albo na śmieciówce to płacił nie będziesz . A co będzie jak się zestarzejesz albo rozchorujesz ?- To mnie już nie obchodzi Pasi ci to ok a nie to skniataj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sorry mietek, ale ja utrzymuje emerytow, bo z moich pieniedzy idzie na nich kasa. A NIE CHCE TEGO ROBIC I NIC MNIE NIE OBCHODZI I LE I KEIDY ONI PRACOWALI!!!!! x x a z czyich pieniędzy ty dostaniesz emeryturę ? zastanawiałeś się ? ktoś będzie w przyszłości zapierniczał na ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z czyich pieniedzy dostane kase, ale wiem jedno-nie chce placic na emerytow tyle, ile place. Co bedzie kiedys, gdzies, to bedzie.. Juz jestem schorowana, mam problemy neurologiczne, wiec chce tylko dozyc tych 30 lat, a nie oplacać dziadow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesołe jest życie staruszka,wesołe ho ho tu biuścik zachwyci tam nóżka no i emeryturka jet fest :D a że Polacy to strasznie zawistny naród , jak ja nie mam to i niech się sąsiadowi spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krustynka
Dokładnie, ubezp. zdrowotne płaci mi up. Emeryci nie placą zdrowotnego! albo ograniczone! Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z czyich pieniedzy dostane kase, ale wiem jedno-nie chce placic na emerytow tyle, ile place. Co bedzie kiedys, gdzies, to bedzie.. Juz jestem schorowana, mam problemy neurologiczne, wiec chce tylko dozyc tych 30 lat, a nie oplacać dziadow! x x wiec nie płać,ale jak pójdziesz do szpitala to ja tez nie chcę płacić na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emerytury w Polsce są za wysokie. Juz w 1998 moj s.p. dziadek dostawal cos kolo 2100, poj ego smierci moja babcia z renty dostaje juz 3...Wiec sporo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś schorowana pewnie pójdziesz na rentę, no i czyich pieniędzy ją dostaniesz? pewnie byś chciała dużą mieć żeby ci wystarczyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 jeżeli jesteś chora to szczerze radze płacić na ZUS bo rente ktoś będzie musiał tobie wypłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaaaaaaaaaaaaaa
ty nie będziesz płacił, zapłaci UP., bo jestem bezrobotna. i mi sie jak emerytowi emerytura, nalezy!!! ahhaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krustynka dziś Dokładnie, ubezp. zdrowotne płaci mi up. Emeryci nie placą zdrowotnego! albo ograniczone! Dlaczego? x x płacą i płacą podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby miec rente, trzeba odkladac skladki. Czyli placic emerytom, a ja haraczu nigdy nie placilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja   ja
I jest ok, chyba nie? Skoro emeryci dostają kase za friko z ZUSU, to ja z UP, chyba tez moge, nie, jako bezrobotna zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na starych ludzi nie płacicie emerytury, oni pracowali i to są ich pieniądze, wy płacicie na pieprzonych leni dzieciorobów i królice, które najebią dzieci w huj i nie pracują a dostają kupę kasy z mops itp. za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś bezrobotna bez prawa do zasiłku to ci się kop w dupę należy hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na starych ludzi nie płacicie emerytury, oni pracowali i to są ich pieniądze, wy płacicie na pieprzonych leni dzieciorobów i królice, które naj**ią dzieci w ch*j i nie pracują a dostają kupę kasy z mops itp. za darmo Bzduryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Stary, emerytów jest ponad polowa, matek z dziećmi jest z 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massacra dziś No i kto tu jest wredny? xx Jak zwykle stary pulchny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zeby miec rente, trzeba odkladac skladki. Czyli placic emerytom, a ja haraczu nigdy nie placilam... x x widać że nigdy nie pracowałaś,pewnie utrzymuje cię mamusia bo byś wiedziała że składki emerytalne idą na emerytury a rentowe na renty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja   ja
Zasiłek z UP, kiedyś sie kończy, rente trzeba odnawiać.... a emerytura jest do śmierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja   ja
No i dobrze, ze nie pracowala, szanuje sie, a co to kazdy musi byc robolem w tym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotka po 70 mieszkala z nami w nocy spala od 22 do 4 rano i sluchala radia maryja na okraglo i wspierala je finansowo ,meczaca byla jako osoba potem mieszkala w dps zmarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciotka po 70 mieszkala z nami w nocy spala od 22 do 4 rano i sluchala radia maryja na okraglo i wspierala je finansowo ,meczaca byla jako osoba potem mieszkala w dps zmarla x x jak już wydoiliście ją z kasy to poszła won do dpsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurfa nie dość ze im zał doope ściska ze ktoś ma 2tys emerytury to jeszcze będą wyliczac na co własne pieniądze wydaje :o teraz to zaczynam się wprost cieszyć ze pewnego dnia ta piramida finansowa padnie i nie dostaniecie nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×