Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsi ludzie sa tacy wredni

Polecane posty

Gość gość
dziś Problem leży w istnieniu monopolisty ZUS, który nie ma konkurencji jak na państwową instytucje przystało. Chory utopijny system rodem z archaicznej komuny, nie przystający do obecnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrfcsdf
Chyba nie dożyję emerytury, bo nie będzie mi miał kto na nią płacić! Dlaczego wiec ja mam płacić na dziadów 60+? W końcu społeczeństwo sie wzburzy i starych wywali, bo ile można byc tak dyskryminowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ZUS zatrudnia 50 tysięcy pracowników siedzących w marmurowych pałacach za które płacimy setki miliardów. Wszystko w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety propaganda emerycka mocno już osadziła sie w naszej mentalności. Pamiętam, jak rekrutowalismy na stanowisko z wymaganym wykslztaceniem zawodowym i przeszly 2 osoby dalej. Pani na emeryturze i dziewczyna po zawodowej i dyrektor przystal na ta starsza, bo to "taka biedna, starsza", a mloda sobie cos zawsze znajdzie, bo jest mloda, a jemu do starej zawsze panstwo doplaci, ze ją zatrudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS musi zatrudniać liczną kadrę z płacą 1200 na głowę, gdy polowa społeczeństwa to emeryci, KTÓRYCH TRZEBA tam OBSŁUGIWAĆ!!!! Kto to będzie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatki idą również na wykształcenie młodych którzy później pracują w Angli Irlandi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganesiau
To prawda, ze emeryci generują masakryczne koszty obslugi ZUSu, ale nie tylko. Bylam w Zusie zanieść zwolnienie lekarskie i najwięcej bylo tam osob w wieku 70+ To samo w sadach, najweicej sądzie sie emerytow, bo maja czas. Oczywiscie zwalnianie ich z kosztow sądowych przez sędziowo i referendarzy, to norma. Placimy za nich wtedy my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie ZUS Płacisz haracz 1100 zeta miesięcznie co daje 13.200 zeta rocznie Po 40 latach powinno być na koncie 528 tysięcy zeta bez odsetek Odkładając w banku co miesiąc 1100 zeta po 40 latach uzbierałoby się ok Miliona zeta na prywatnym koncie. ZUS to instytucja oszukańcza i powinna zostać natychmiast zlikwidowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi sądami to sie zgadzam. Jak jestes emerytem, to z urzedu jesteś zwalniany z kosztów, pokrywa je wtedy Skarb Państwa. Często też sędziowie przyznają pomoc z urzędu emerytom na ich wniosek. Nikomu innemu juz nie tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS musi dzialac jak dzial nie bez powodu, chlopcze. A to dlatego, ze jesli tak wielu jest emerytow, to skads kasę na ich emeryturki muszą sie brać!!! Wszystkim nie dochodzisz! Zus nie ma z tym nic wspólnego, tylko od groma starych, ktorzy łatwo i przyjemnie przytulają po 1500 zeta miesięcznie+rewaloryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS bierze swoje, ale emerytow i tak nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS musi zatrudniać liczną kadrę z płacą 1200 na głowę, gdy polowa społeczeństwa to emeryci, KTÓRYCH TRZEBA tam OBSŁUGIWAĆ!!!! Kto to będzie robil? x ZUS jest zbankrutowaną ruiną do likwidacji, a byli bezużyteczni pracownicy ZUS powinni wrócić z powrotem na rynek produktywnej pracy. Młodzi powinni mieć wybór kiedy, gdzie i w jakiej sumie się ubezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wymordować wszystkich emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS musi dzialac jak dzial nie bez powodu, chlopcze. A to dlatego, ze jesli tak wielu jest emerytow, to skads kasę na ich emeryturki muszą sie brać!!! Wszystkim nie dochodzisz! Zus nie ma z tym nic wspólnego, tylko od groma starych, ktorzy łatwo i przyjemnie przytulają po 1500 zeta miesięcznie+rewaloryzacja x Starzy zostali w przeszłości wydymani przez mafijny ZUS, trzeba im oddać co im się należy, jednak młodzi już nie chcą tej złodziejskiej instytucji, wolą odkładać na własne emerytury kupując sztabki złota przechowując je w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są wredni w każdym wieku, ale zgadzam się, że ze starszymi jest największy problem. Takiemu młodszemu można chociaż odpowiedzieć, wyjdzie z tego rozmowa czy cos, albo opieprzyć porządnie z góry na dół, za to ze starszym nie ma rozmowy - on ma rację i nie ma o czym gadać a ty jesteś gówniarą/rzem, nie masz szacunku i pyskujesz obojętnie czy masz 15, 20 czy 30 nawet lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikaya dziś Starzy zyja dzieki twojej emerytuerze, wiec powinni cie szanowac. To ty placisz na nich skladki i ich utrzymujesz. To dizeki tobie maja ulgi i sanatoria za darmo. Mlody za bilet w Warszwuie placi 100 za MIESIĄC, EMERYT placi 50 za caly rtok. Sorry, ALE TO ,ZE KTOS MA EMERYTURE NIE ZNACZY, ZE JEST BIEDNY..... dLA MNie to chore, ze emeryci sa trkatowani jak swiete krowyt w tym kraju, bo sa chorzy. Sorry, ale mlodzi tez chorują i togorzej niz niejeden stary!!!!!! Co to w ogoel za argument. Dostaja sporo kasy za siedzenie w domu i oglądanie TELE MANGO. Dzisiaj znow przyslza emerytura dziadka i dostal z ZUSu 2.000 i tak jest miesiąc w miesiąc, a ja zarabiam 1200 i nie mam sznas nap odwyzek, a on ma waloryzacje-w tamty miesiacu mu podwyzszyli o 40 zlotych emeryturę. x x ty płacisz??? o zgrozo, a gdzie się podziały pieniądze dziadka,który pracował od szesnastego roku życia i oddawał zusowi ? ty to płacisz na swoją przyszłą emeryturę ,dziadek już na swoją odłożył i jeszcze zamiast pożyć ,sępią na nim dzieci i wnuki pożyjesz zobaczysz na ile wystarcza emerytura, i jak się choruje w wieku starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wybić starych do ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wystarczy zlikwidować ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zlikwidować tak wysokie emerytury. Jak zlikwidujesz ZUS to nie zlikwidujesz emerytów, którzy go stanowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, was pogięło, system niszczą przywileje pewnych grup oraz ogólne złodziejstwo (w tym rozdęta administracja itd.), a nie emerytury 60 latków. Znam ludzi obciążonych mnóstwem chorób, którzy normalnie pracują, a mają po 65 bo podwyższyli im wiek, ich pensje są gooowniane ponieważ połowę musi zedrzeć państwo aby bulić swoim pupilkom mającym zapierdalać na głosowanie. Jak już przejdą po 40 latach zapierdalania na złodziei na emeryturę to dostaną 400 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ma 2 tyś emerytury, jakbym nie widziała odcinka tej emerytury to bym nigdy nie uwierzyła bo żyje jak uboga. Chodzi w starych łachach, w domu strasznie a co robi z pieniędzmi nie wiem i jakoś mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie starzy ludzie są wredni tyko smarkateria wypowiadająca się w tym topiku. Zrozumiałbym gdybyście użalali się nad niskością swoich dochodów ale nie, wy koniecznie chcielibyście zabrać komuś, kto sobie wypracował te marne ochłapy, które dostaje. Jakie to prymitywne i zaściankowe. Żenada I jeszcze bo nie zdzierżę Wredność jako cecha charakteru w żaden sposób nie zależy od uposażenia:P Ci zaś którzy chcieliby po mnie pojechać niech wezmą pod uwagę, że jako osoba prowadząca działalność od ZUS-u dostanę najniższą krajową. Na szczęście co nieco zdążyłem odłożyć, tak że nie będę dla was wielkim ciężarem, jako że do MOPS-u też się puki co nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z was to dopiero będzie emerytów, wyż demograficzny od 80-tego roku zobaczycie jak wam będzie fajnie na emeryturce, kto na Was będzie pracował jak dzieci mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym , ze mlodzi zarabiaja mala, bo polowa ich pensji idzie na emerytury emerytow! Caly ZUS jest podporzadkowany emerytom. Z mojej pensji idzie ponad 500 zl na emerytury. No sorry. To sa duze pieniadze. Place sporo za komunikacje, bo daja znizki emerytom. To nie administracja, śady i urzedy zabierają kase, bo w nich pracuje ludzie, ktorzy łoża na emerytow, ale emeryci, ktorych jest spora ilosc i na ktorych ciagle brakuje. Sluzba zdrowia wydaje ponad polowe siwadczen zk oszyka na leczenie osob po 60 roku zyciu No haloo, cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała sie polska bida i drą gęby wszystkim i wszystkiego zazdroszcząc. Polskie nieudaczniki dobre tylko do wyciągania łapy do cudze. Gdybyś miał jeden z drugim jakieś wykształcenie to nie musiałbyś robic za murzyna za 1200zł. Nie dotarło głąbie, że jak dziadek ma emeryturę to ma ja za lata pracy, a nie od żebrania i psioczenia? Chciałbyś go utrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda emerytury to przywilej i nie kazdy powinien je dostawac. Powinno ustalic sie maksymalną wysokosc emerytur. Nie wiecej niz 1000 zl i tak dziady nie wydadza nawet tego, co są skapi jak nie wiem co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja babcia ma 2 tyś emerytury, jakbym nie widziała odcinka tej emerytury to bym nigdy nie uwierzyła bo żyje jak uboga. Chodzi w starych łachach, w domu strasznie a co robi z pieniędzmi nie wiem i jakoś mnie to nie interesuje x x babcia jako starsza osoba,pamiętająca biedę, oszczędza bo tak nauczona zresztą czy babcia mieszka sama? opłaci czynsz,lub kupi opał, gaz światło leki i żywność policz na ile to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS opłacasz po to byna starość dostać emeryture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry mietek, ale ja utrzymuje emerytow, bo z moich pieniedzy idzie na nich kasa. A NIE CHCE TEGO ROBIC I NIC MNIE NIE OBCHODZI I LE I KEIDY ONI PRACOWALI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego starsi ludzie sa tacy wredni powodow jest kilka starosc ,charakter sie ma wredny moj ojciec cale zycie byl wredny wysmiewal sie z kazdego darl sie na nas ,bil i wyzywal a teraz ma problemy z darciem sie do kosciola co niedziela chodzi starosc dobrze ze jest smierc bo musze sprzatac po matce ,ojcu brat ma to w nosie lubi kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×