Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój pies ma brzydką sierść

Polecane posty

Gość gość
a ty na dzialce masz obowiazek zamykac furtke i pilnowac bachora a nie jeczec jak nie umiesz zamknac furtki to powozenia bo pies ogrodzenia nie przeskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę furtki zmykać. to ty masz wściekłego psa na uwięzi trzymać bo jak nie to będzie fruwał jak piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry że się wtrącam ale dlaczego zwierzęta mają być przywiązane ? Bo ludziom się tak podoba ? Wiecie może że jesteśmy najbardziej niebezpiecznymi istotami świata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Mam suczkę rasy cavalier która ma brzydką, matową sierść, a gdy ją czesze potem ma na całym ciele łupież. Za miesiąc idziemy na wystawy !!! Pomóżcie !!! xxx I z takim chorym psem chcesz na wystawy jeździć? Po co, żeby inne psy pozarażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah nie musisz? to sie nie zdziw jak wejdzie jakis dziki pies z lasu i ci up******i bachora jestes jakas idiotka jak uwazasz ze nie musisz zamykac furtki drzwi w domu tez nie zamykasz? co sie dziwisz ze pies przybiegl jak furtka otwarta jakbys zamknela nie byloby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i debilko psow nie mozna juz trzymac a lancuchu a pies na dzialce ma prawo sobie pobiegac a to ze jestes tak glupia ze nie umiesz zamknac furtki to juz twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo tak stanowi prawo że pies może biegać tylko po prywatnym ogrodzonym terenie terenie albo w miejscu wyznaczonym dla psów np psi park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy glupi ci powie ze skoro nie zamknelas furtki to jestes sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i debilko psow nie mozna juz trzymac a lancuchu a pies na dzialce ma prawo sobie pobiegac a to ze jestes tak glupia ze nie umiesz zamknac furtki to juz twoj problem x debilko takim tłumokom jak ty powinni psy zabierać skoro nie odróżniasz własnego terenu od cudzego. nikt ci nie każe trzymać pas na łańcuchu. dla psów są smycze niedorozwoju umysłowy. jeszcze raz powtarzam że nie muszę zamykać furtki. mogę przez furtkę wchodzić i wychodzić a twój pies musi być na smyczy jeśli nie masz ogrodzonej działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies jest zdrowy i ma rodowód. Kupiliśmy go w polecanej hodowli. Ja nie myślę tylko WIEM że mój pies ma brzydką sierść od karmy , ale jak już mówiłam tylko tę chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebnij sie w leb jak nie zamykasz furtki to kazdy se moze wejsc zlodziej kazdy kto chce nie tylko pies p********a debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj kupic nowa karme i mieszaj z ta stara na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy glupi ci powie ze skoro nie zamknelas furtki to jestes sama sobie winna x masz rację każdy głupi taki jak ty bo w sądzie to by cię ukarali grzywną za niedopilnowanie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie bo moj pies chodzi na smyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j**nij sie w leb jak nie zamykasz furtki to kazdy se moze wejsc zlodziej kazdy kto chce nie tylko pies p********a debilko x sama się jebnij w pusty łeb debilko. nie będę przeskakiwać przez zamkniętą furtkę. muszę ja otworzyć gdy wchodzę lub wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wasze rady ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak skoro jak wychodzisz i nie widzisz psa to zaloz okulary bo pies nie jest maly zeby go nie zauwazyc poza tym normalni ludzie nie zostawiaja otwartej furtki caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cześć! Mam suczkę rasy cavalier która ma brzydką, matową sierść, a gdy ją czesze potem ma na całym ciele łupież. Za miesiąc idziemy na wystawy !!! Pomóżcie !!! >>> nie pocieszę cię niestety mój też miał łupież też jeździłam z nim na wystawy i cuda wianki robiłam aby choć dwa dni na tej wystawie zachował ładną sierść nie pomagała najlepsza karma ! dodatki w postaci tabletek oleju specjalnego na sierść i skórę który tani nie był ,zawsze odstawał od psów które problemów skórnych nie miały :) pozostaje weterynarz , badania tarczycy badania skóry na wszelakie jej problemy , zmiana karmy albo całkowicie przestawienie się na inny rodzaj pożywienia a co mogę poradzić na szybko przed wystawą ... kosmetyki 1 All System szampon i odżywka odpowiednia dla rasy dla rodzaju sierści sama musisz wybrać , strzyżenie na tydzień przed wystawą , kąpiel na dzień przed i dokładne ułożenie włosa przy pomocy suszarki i szczotki , żadnych grzebieni z ostrymi końcówkami ! pobudzają łojotok ! kup miękkie okrągłe szczotki jedną do modelowania plus coś z prawdziwego włosia Odżywkę możesz też używać do modelowania sierści rozrabiając jej pewną ilość w wodzie i przy czesaniu spryskiwać i modelować nawet na drugi dzień po kąpieli , nawet przed samym wejściem na ring !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ty jesteś nienormalna? Ktoś ma z własnej działki nie wychodzić, bo twój pies piega bez smyczy i niezgodnie z prawem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ze nie wychodzic ale jesli ktos zostawia otwarta furtke to jego problem bo kazdy sobie moze wtedy wejsc nie tylko pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś te psy ze słabą sierścią i z łupieżem są chore. Mają leiszmanioze albo dirofilaroze i żaden weterynarz ich nie wyleczy, bo w Polsce brak jest leków na te choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzyc jej nie mogę ( jej sierść ma zostać " nienaruszona " a jedynie umyta i uczesana ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ze nie wychodzic ale jesli ktos zostawia otwarta furtke to jego problem bo kazdy sobie moze wtedy wejsc nie tylko pies x gdzie kretynko napisałam że miałam otwartą furtkę? koleżanka wchodziła i wtedy ten rudy kundel wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trzeba byc idiota zeby nie zauwazyc psa ktory chce wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE !!! ONA NIE JEST CHORA !!! Łupież to grzyb który częściej jest spowodowany złą dietą a nie chorobą. Ja znam mnóstwo psów z łupieżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak to nie jest chora? Przecież grzybica to też choroba i to jeszcze zaraźliwa. Dlaczego psa nie leczysz i doprowadziłaś do tego, że ma zagrzybioną całą skórę, aż sypie się łupież i są ubytki sierści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o spaniela trzeba dbac ja codziennie czesze i nie ma lupiezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE !!! ONA NIE JEST CHORA !!! Łupież to grzyb który częściej jest spowodowany złą dietą a nie chorobą. Ja znam mnóstwo psów z łupieżem. xxx Ja też znam, a raczej znałam i wszystkim po wyleczeniu chorób zakaźnych łupież zniknął. Teraz maja piękną sierść i żywienie nie ma z tym nic wspónego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choroba choroba jaka by nie byłą lżejsza bądź też gorsza ale trzeba coś z tym zrobić tym bardziej gdy się psa wystawia inna sprawa , jak ktoś tu wspomniał ,że wiele teraz ras psów choruje na jakieś cuda których nawet weci nie potrafią leczyć coraz gorsze te psy rasowe , bardzo dużo psów rasowych takich jak np. Retrievery mają problemy ze skórą albo jelitowe nie powinno się takich psów rozmnażać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo o tym nie wiedziałam ( grzyb to może choroba ). A poza tym ja też miałam łupież i tylko raz zmieniłam szampon i było po wszystkim ! Jak pies ma łupież to nie może iść na wystawy ? Bo nie da się tego wyleczyć ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×