Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam osób na wyjazd do pracy do Holandii

Polecane posty

Gość gość

Hej. Nazywam się Paulina, mam 20 lat. Około dwa tygodnie temu wrocilam z krótkiego pobytu w Holandii. Bardzo mi się tam spodobało, praca, ludzie, cała holandia. I planuje tam niebawem wrócić. Dlatego też szukam miłej, otwartej, i spokojnej osoby, która chciałaby wyjechać razem ze mną. Do pracy oczywiście. Mam na oku kilka ofert, myślałam już też o transporcie. Jeśli jesteś zainteresowana pisz. Więcej informacji pod mailem: pieczareczka@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że jestem z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) napisz na the0runaways@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zainteresowana sylanowak86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź może na - rekrutacyjnarewolucja.pl, znajdziesz tam wiele ofert zarówno z Polski jak i kuszący tych z zagranicy! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę niebezpiecznie tak jechac z obcą osobą za granicę, może wyjedź z jakiejś agencji pracy. Mogę polecić CI www.lsj.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znaleźć pierwszą pracę? Przede wszystkim trzeba wiedzieć gdzie szukać. Fajne są prace sezonowe, które pozwalają dobrze zarobić i zdobyć pierwsze doświadczenie. Dla osób które są zainteresowane czymś takim polecam stronę abpraca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie pracy w Holandii przez VPU, nie oszukują pracowników i w ciemno można z nimi pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×