Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy chodzicie po domu w rajstopach?

Polecane posty

Gość gość

Czy w domu zamiast spodni czy sukienki nosicie rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spódnicach/sukienkach raczej nie chodzę, a w rajstopach zdarza mi sie zimą, jak ściągnę spodnie. Ale mam koleżankę, która nigdy po domu nie chodzi w rajstopach, żeby jej mąż tak nie zobaczył (to podobno bardzo nieseksowne). Nawet przebiera się w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fu okropne...w ogole nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodze ani po domu ani w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zamiast? Albo noszę spodnie i skarpetki, albo legginsy i tunikę albo sukienkę i rajstopy o ile nie jest na tyle ciepło żeby chodzić w samej sukience bez rajstop. W samych rajstopach nie puszczam nawet dziecka żeby sobie chodziło bo bardzo mi się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy możecie chodzić na zewnątrz w leginsach przecież to tak aseksualne że rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzę w skarpetkach albo z gołymi stópkami tak mi wygodniej. Do tego dresiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym zobaczył dziewczynę chodzącą w samych rajstopkach po domu wygryzłbym w nich dziurkę i wylizał jej pipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się ze noszę po domu rajstopy ale wtedy obowiązkowo ubieram na nie spodenki w samych nigdy bym się nie odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym zlego ja chodze w rajstopach po domu w tej chwili mam na sobie bawełniane turkusowe po dworzu tez chodze w samych za chwile będę musial wyjść z pieskiem na spacerek pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym zlego ja chodze w rajstopach po domu w tej chwili mam na sobie bawełniane turkusowe po dworzu tez chodze w samych za chwile będę musial wyjść z pieskiem na spacerek pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSzafraniec
Ja chodzę bardzo często po domu w samych rajtkach, bo tak mi wygodniej. Mój mąż nigdy na to nie narzekał, ale chyba lepsze to niż powyciągany dres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.02 Gdybym zobaczył dziewczynę chodzącą w samych rajstopkach po domu wygryzłbym w nich dziurkę i wylizał jej pipkę X Takie samo podejście ma mój mąż. Dlatego chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztoffLOW
Nosze rajtki zamiast kaleson bo są ekonomiczne i bardzo wygodne oraz można sobie dobierać ich grubosć w zależności od pogody. Ponadto wybieram przeważnie relaksacyjne lub lecznicze bo mam tendencję do żylaków. Niestety poranna walka z leczniczymi jest bardzo żmudna i niekiedy nie mogę jej wygrać (gdy trzeba szybko wyjść bo się zaspało). Wtedy zakładam pod spodnie relaksacyjne rajstopy. Odkąd zacząłem stosować rajtki nie zaziębiam się. W kalesonach to albo się pociłem a jak ich nie założyłem to marzłem. A wiek niestety przyniósł też problemy z żylakami. Po powrocie z domu naturalnym jest więc że rajstop nie zdejmuję tylko spodnie i na nie zakładam spodenki. Wygodnie i cieplutko oraz w miarę estetycznie, na szczeście mam bardzo małe owłosienie na ciele i nogach wiec źle to nie wygląda - prócz żylaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajty są dla każdego kto ma nogi. Cienkie wiadomo - kobiety ale grubsze to już unisex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawox77
Ja bardzo bardzo lubie jak kobieta chodzi po domu w samych rajstopach. Uważam że to i seksowne i podniecajace. Która jeszcze dziewczyna tak chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Rajstopy są dla każdego moja dziewczyna tak chodziła po domu i było to seksowne ale lepiej jak chodziła w pończochach, podniecało bardzo. Teraz chyba więcej facetów nosi rajstopy ... jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu rajtuzy sa codziennym ubiorem moi synowie 10,14 lat chodza w nich na codzien bywa ze i na dwor w samych wychodzą .a również lubie w samych rajstopach chodzic jestem na luzie .Wczoraj wybrałam się z moimi aniołkami na przejazdzke rowerowa wszyscy obowiązkowo w samych rajtuzkach .Chłopcy w bawełnianych w prazki Pawełek10 lat miał na sobie czerwone lubi ten kolor i bluze dresowa w kolorze turkusowym Piotruś ciemnoniebieskie i czerwona bluze dresowa ,ja z kolei różowe uwielbiam ten kolor w roznych odcieniach ,przejechalsmy sporo km wśród lasow łak zatrzymując się na posiłek nad przepieknym jeziorem otoczonym lasemwieczorem szczęśliwi wrucilismy do domku zarówno dzieci jak i ja obiecaliśmy sobie czestrze wypady w plener no i oczywiście majac na sobie rajtuzki swoboda ruchow .Mijało nas po drodze sporo ludzi i jakos nikt nierobil sensacji ze ja i moje aniołki jesteśmy w samych rajstopach .Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w samych legginsach czy rajstopach to wstyd i chanba,chyba wstydu nie mają. Jak szczupła to super,ale gdy pośladki lub coś z przodu podtrzymują legginsy to porażka Polskiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991 Ola
Jezeli w ciagu dnia mialam na sobie rajstopy i sukienke to nie zdejmuje sukienki, ale jak miałam rajstopy i na nich spodnie to w domu taki zestaw jest za ciepły i niewygodny, wiec zdejmuje wtedy spodnie i chodzę w samych rajstopach. Zimą jest to częsty widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaea
Bardzo czesto chodze po domku w rajtkach. Tak jest mi najwygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie, w rajstopach jeszcze bardziej marzna stopy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, rajstopy zakładam tylko do sukienki lub spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

My z żoną zawsze po pracy ściagamy spodnie i zostajemy w samych rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariettta

Tak, ja chodze w rajstopach po domu. Najczęściej w bawełnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retrotights

Rajstopy sa najlepsze chodze w nic na codzien .Niecierpie spodni co najwyżej krótkie do rajstop ale w samych rajstopach jest o wiele wygodniej luz swoboda ruchow .Mam gdzies komentarze na swój temat Nadmienie ze jestem rodzaju męskiego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, rajstopy mogą być dodatkiem do spódniczki, ale to nie po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×