Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orbitowa1

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Polecane posty

Gość margareta32
czy ktoras z was miała robiony peeling głeboki ziołowy na przebarwienia .mi go poleca kosmetyczka jestem umuwiona na 24.08 jest to peling który sciąga 5 warstw naskórka .jeszcze mowiła ze studa jest od zanieczyszczonej wątroby polaciła oczyscic wątrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam polecony przez farmaceutkę red off system. Usprawnia mikrokrążenie w skórze więc poprawia jednocześnie koloryt skóry..dodatkowo zmniejszyły mi się zaczerwienienia na policzkach. Stosuje 4 opakowanie i jestem bardzo zadowolona :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta32
a masz ostude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto przebarwienia to sa grzyby, ktore zyja na naszej skorze. polecam w miejsca przebarwien wcierac wode utleniona. mialam przebarwienie na skroni i po potraktowaniu woda utleniona - zniknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog, bedziesz miala pewność, ze wyleczysz to, sprawdz ten osrodek www.medis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi z kwasami, arbutyną i witaminą C takie jak miałam robione w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na swoje przebarwienia zaczęłam stosować pro-retinol esent. wybrałam go bo przeczytałam że jest świetny na przebarwienia i można go stosować przy bardzo wrażliwej skórze. mieszam go z kremem i nakładam na noc na twarz. naprawdę moje przebarwienia zrobiły się jaśniejsze. niestety mam ich sporo więc przede mną jeszcze długa droga. warto kupować sobie takie coś i dodawać samemu do kosmetyków. na pewno nie ma się czego bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na przebarwienia najbardziej pomógł laser. Niestety ale żadne kremy ‘rozjaśniające’ wcale nie przynosiły takich efektów jakie bym chciała. Miałam ogólnie 4 zabiegi więc uważam że to i tak niewiele. Najważniejsze to robić to u profesjonalisty który pracuje na dobrym sprzęcie bo inaczej może być płacz. Ja od siebie mogę polecić gabinet Marosz www.agnieszka-marosz.pl. Moja twarz teraz i przedtem no to jest naprawdę różnica …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.04 Polecam zabiegi z kwasami, arbutyną i witaminą C takie jak miałam robione w Poznaniu w saloniewww.beautypremium.pl Zgadzam się, bo arbutyna to najlepszy środek rozjaśniający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moze stosowal zabiegi na przebarwienia takie jak na tej stronie www.centrumpodplatanem.pl ? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaolnk
W klinice medycyny estetycznej borczyka takie rzeczy wykonują. Metod jest kilka, ale generalnie dobiera się je indywidualnie, bo przecież każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOnderlanda
ja sobie przebarwienia usuwałam zabiegami. robiąłm to w Dermamedzie we Wrocławiu, znajoma poleciła...fajne miejsce, przyjaźnie nastawione do klientki:) a same zabiegi doskonale mi usunęły przebarwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam z wypowiedziami, ze trzeba oczyścić organizm z toksyn itp. jest wiele metod na oczyszczenie - poczytać warto w necie na temat alg ( ale naturalnych nie sztucznie hodowlane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze dobrym sposobem jest usuwanie przebarwień laserem. takie coś można wykonać w warszawie w beautymed - bardzo dobrzy specjaliści którzy wykonują to naprawdę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam yellow peel, dzięki temu peelingowi moje przebarwienia znikły a cera odzyskała blask i jędrność, ja robiłam w klinice Amaryllis, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebarwienia stanowią niewątpliwie defekt kosmetyczny. Są one skutkiem zaburzeń wydzielania melaniny w skórze. Można poradzić sobie z nimi na różne sposoby. Skuteczne okazały się: - kwas ferulowy, który jest silnym antyoksydantem i ma działanie przeciwzapalne. Ochrania skórę przed słońcem i zmniejsza szkody wywołane przez jego nadmiar. Zapobiega plamom pigmentacyjnym i redukuje te istniejące. - zabieg Nomelan Despigmentante, który zawiera mieszaninę kwasów (np. kawowy, AHA, salicylowy, kojowy) w różnych ilościach i różnym stężeniu, by jak najskuteczniej poradzić sobie z usunięciem przebarwień. - zabieg Cosmelan świetnie radzący sobie z przebarwieniami o różnej lokalizacji i etiologii. Dodatkowo przywraca równowagę skórze – szczególnie tłustej i mieszanej. Oparty jest na działaniu substancji, która hamuje i blokuje tyrozynazę – enzym kluczowy w procesie formacji melaniny. - użycie Lasera Er:YAG Fotona skutkuje rozjaśnieniem przebarwienia dzięki koagulacji melaniny. Warto dodać, że podczas zabiegów usuwania przebarwień poprawia się też kondycja skóry, ujednolica się jej kolor, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygga
ja robiłam w Klinice Miracki taki zabieg, parę razy musiałam co prawda powtórzyć ale warto było. nie mam znamion, nie mam żadnych blizn, a samo miejsce jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia013
u mnie świetnie działa peeling z korundu kosmetycznego. kupuję taką paczuszkę dość dużą, a właściwie to kupiłam dopiero jedną bo jest to niesamowicie wydajny produkt. no i mieszam go w proporcji 1:6 z olejem kokosowym najczęściej i robię taki peeling raz w tygodniu. stosuję go już 3 miesiąc i przebarwienia znacznie zbladły, skóra jest w coraz lepszej kondycji, mam nadzieję, że jeszcze trochę i zminimalizuje je do zera :) niestety korundu nie widziałam nigdzie w drogerii stacjonarnie i zamówiłam go ze strony www.topdrogeria.pl ale widziałam, że jest w wielu sklepach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zastosowałam serum Luminesce - efekty były już po tygodniu, nawet pajączki znikają, drobne zmarszczki - super, jestem pod wrażeniem :-) bardzo polecam :-) jest tam 248 czynników wzrostu dlatego tak spektakularnie działa, mam ogromnie wrażliwą buzię :-( serum bardzo ją łagodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy kosmetyczki. Jeżeli chcesz to sprawdź na stronie estibook.pl , znajdziesz na pewno jakiś salon dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie najlepiej jest się wybrać do dermatologa. Mogę wam polecić bardzo dobrgo w http://ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ bardzo dobry efekt jest, dzięki czemu pozbyłem isę kłopotów. Pomogły maści oraz antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×