Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orbitowa1

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Polecane posty

Gość yjścia
U mnie sprawdził się White&Beauty Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświedczenia wynika, że najlepsze efekty są po peelingach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferulac Peel Booster Zabieg przy użyciu kwasu ferulowego i retinolu Retises CT Zabieg przy użyciu retinolu. Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Łagodzi plamy wywołane przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV regulują proliferację i ruchomość melanocytów. Mikrodermabracja + Ferulac terapia łączona Ja osobiście polecam pierwszą metode bynajmniej ja z takiej skorzystałam i efekt widac juz po jakims czasie polecam skonsultowac sie z http://boron.com.pl/index bardzo mi pomogły osoby z tego gabinetu sa naprawde profesjonalistami w tym co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką kosmetologii. Piszę pracę na temat przebarwień. Zwracam się z prośbą do osób borykających się z tym problemem o wypełnienie krótkiej ankiety związanej z tym tematem. Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/O6G3X7A9B6A1U8X8B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam na peelingi chemiczny do beauty bar w józefosławiu i ładnie mi przebarwienia poschodziły. Kilka takich zabiegów i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie pomagają kosmetyki i specjalne peelingi to pewnie jedyną opcją, która jeszcze została jest laserowy zabieg. Tutaj już masz praktycznie pewną skuteczność. Ja usuwałam swoje przebarwienie w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej więc mogę polecić. Po 3 zabiegach przebarwienie zniknęło całkowicie i już nie szpeci mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak chcialam sobie usunąć male przebarwienie w dobrym gabinecie kosmetycznym to mi pani kosmetolog szczerze powiedzoala ze moge zrobic kilka zabiegow, ale Ona nie daje gwarancji na to że się wybieli lub nie wróci w lecie. Cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią. Domowe sposoby na nic się zdadzą. Moja kosmetolog ma w ofercie kilka zabiegów na przebarwienia. // Polecam w Poznaniu www.beautypremium.pl. // Mi po jednym zabiegu przebarwienia zmalały prawie do zera ale coś tam jeszcze widziałam, więc zdecydowałam się na kolejny zabieg po miesiącu. Teraz bedę już się pilnować i nie będę wychodzić z domu bez kremu z filtrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły zabiegi w klinice Krajewski w Warszawie, super specjaliści, kompetentni. Ja usuwałam metodą Max G -Palomar Icon. Po kilku zabiegach koloryt skóry wyraźnie się wyrównuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi efekt dopiero przyniósł zabieg przy użyciu Palomar Star-Lux w klinice krajewski ;) Miałam przebarwienia po słońcu i cera bardzo źle wyglądało, nawet podkładu nie mogłam dobrać ;) W kuracji codziennej stosuje często kremy na bazie kwiatu róży, są bardzo pomocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienia ponoć tak samo postarzają jak zmarszczki. Ja usuwałam przebarwienia w Velvet Clinic w budynku Medical Magnus Clinic w Łodzi http://velvetclinic.pl/pl/oferta/162,usuwanie-przebarwien Laserem ALMA HAROMY XL PRO i zabieg był skuteczny. Trzeba dobrze wybrać salon i laser, bo nie wszystkie lasery są tak samo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.09 Gdzie mogę zrobić ten zabieg? Gdzie jest klinika dr Krajewskiego, w jakich miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najskuteczniejszych zabiegów dzięki którym możemy pozbyć się przebarwień należą zabiegi kosmetologiczne, np. laseroterapia - harmony XL DyeVl, terapia peelingami medycznymi, Retix C lub Cosmelan. Warto udać się do profesjonalisty, który oceni stan skóry i dobierze najlepszą terapię. Warto równiez pamiętać o tym, że przebarwienia mają tendencje do "nawracania", dlatego używanie kremu z filtrem spf 50 jest zalecane przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udałam się do gabinetu http://www.dermedika.pl w Krakowie na Krowoderskich Zuchów na laserowanie usuwanie przebarwień i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest świetny! Praktycznie zero śladów po zaczerwienieniach! Dodatkowo mają fajne ceny i często zdarzają się promocje więc warto śledzić. A Panie, które tam pracuję są przesympatyczne i bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.21 Doktor Krajewski ma kliniki w Warszawie i w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WODA UTLENIONA NAJLEPSZA . Tania i nie zawodn a, polecam , codziennie przecieraj a szybko zobaczysz efekt. mozna zrobic maseczke z wody utlenionej i sody oczyszcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.25 Dzięki. Na szczęście w Radomiu mają laser 1540 starlux na którym mi zależało. Od dawna chce zrobić nim zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje jeden zabieg tym laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincere
Ja mam taki problem, że na mnie domowe sposoby nie działały, nawet maseczki z drogerii nie pomagały. Koleżanka poleciła mi CZS Damian i podziałało - usunęli mi wszystkie najgorsze przebarwienia skóry i to bardzo szybko. Osobiście jestem zachwycona i mogę wszystkim polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Jeżeli chodzi o usuwanie przebarwień, to niestety domowymi sposobami nie pozbędziemy się problemu. W okresie letnim proponuje stosowanie filtra spf 50 tak aby nie wystawiać twarzy na działanie promieniowania. W okresie jesiennym mozna przystąpić do zabiegów, które będą miały na celu pozbycie się przebarwień, a jest ich kilka. Proponuję poczytać na ich temat : https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/przebarwienia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy skąd się biorą. Warto udać się do kosmetologa po poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.18 Dzięki! Już jestem po pierwszej wizycie i czeka mnie na pewno jeszcze jedna, być może ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maerossa
Najlepiej i najskuteczniej u kosmetyczki. Są kwasy, lasery, różne maseczki rozjaśniające itd. Takie metody szybko dają efekty. Warto u kosmetyczki zapytać co polecają. Mi doradzili w Gdańsku w salonie http://salon-estela.pl/ odpowiedni sposób do wrażliwej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melidia
Ja bardzo sobie chwalę krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Z tej serii też jest również maseczka z biocelulozy redukująca przebarwienia. Mi ten krem pomógł rozjaśnić przebarwienia, z którymi sobie nie radziłam bo były widoczne nawet pod mocnym makijażem, a krem naprawdę je rozjaśnił, do tego zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu wpływa na zmniejszenie widoczności porów, które u mnie też stanowiły dość spory problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haalinka246
Najlepsze są profesjonalne zabiegi, Klinika ForeverYoung w Warszawie oferuję takowe. I muszę przyznać, że na prawdę warto! http://fyoung.pl/przebarwienia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
ja co roku mam z tym problem i stosuje olejek bio oil. już w trzecim tygodniu widać postępy, koloryt skóry powraca, plamki znikają, a skóra orzy okazji się nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×