Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orbitowa1

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Polecane posty

Witam:) Należę do osób piegowatych, ale do takich, gdzie piegi wychodzą tylko w okresie wiosennym i letnim, nieco gorzej jest z przebarwieniami, bo mam je w okolicach oczu i one niestety nie znikają, a wygląda to tak, jakbym miała źle rozprowadzony podkład:/ Słyszałam już wiele przykrych uwag na temat moich przebarwień i bardzo chciałabym je usunąć:( Czy są jakieś domowy sposoby na przebarwienia? Czy trzeba skorzystać z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej? Jak usunąć te przebarwienia na twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzmocnić wątrobę, np. ostropest plamisty oczyścić skórę z toksyn Ja brałam przez dwa miesiące silimarol, piłam rano wodę z miodem i łyżeczką octu jabłkowego (z rossmana) wieczorem smarowałam twarz olejem rycynowym (7dni smarowania, tydzień przerwy i znów 7 dni smarowania) rano trzeba dokładnie umyć twarz. Wyglądałam tragicznie, latem miałam całe czoło, brodę i pod nosem w przebarwieniach. =mogło ale nie wiem co będzie teraz wiosną, kiedy słońce będzie mocniejsze. Planuję w kwietniu zrobić taką kurację jeszcze raz, tak profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się jednak nie eksperymentować z moja skórą w domu,domowymi sposobami bo jednak bardziej można sobie zaszkodzić niż pomóc. W skrajnych przypadkach medycyna estetyczna to oczywiście jedyne rozwiązanie, ale z mniejszymi problemami takimi jak przebarwienia ja bym spróbowała sobie poradzić z pomocą jakieś sprawdzonej i doświadczonej kosmetyczki. Nie wiem skąd jesteś,więc nie mogę nikogo polecić,ale na pewno są dobre kosmetyczki w Twoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, uwazaj na slonce, nie wychodz nawet po chleb bez filtra na twarzy. Zwlaszcze, jesli uzywasz jakis produktow z kwasami. Nawet domowe kwasy typu sok z cytryny moze spowodowac, ze po sloncu przebarwienia stana sie jeszcze bardziej widoczne! Na wlke z plamami najlepiej zdecydowac sie jesienia, zima.... teraz troszke za pozno, mozna sobie zaszkodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przebarwienia w okolicach ust pojawiły się po zabiegach laserem. Jestem w trakcie kuracji i dermatolog zaleciła mi krem z antybiotykiem. Co prawda świetnie zmniejsza obrzęki wynikające z wrośniętych włosków, niweczy także świeże blizny i łagodzi przebarwienia. To lek z antybiotykiem, Klindacin, ale nie powinnaś mieć problemu z dostaniem na niego recepty. No i trzeba już zacząć używać kremu z filtrem - 50 najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisał ktoś wyzej domowe sposoby nie wiele pomogą. Poszukaj dobrego salonu kosmetycznego, który ma w ofercie zabiegi usuwające przebarwienia. Ja akurat jestem z Poznania, swój salon znalazłam na stronie: http://dobrakosmetyczka.pl/kosmetyczki/poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz zacząć od domowych sposobów a jeśli one zawiodą dopiero potem szukać porady u specjalistów. Jeszcze nie ma takiego słońca, zima w tym roku dłużej trzyma to może spróbuj od razu to co dziewczyny pisały powyżej. A jak wyjdzie słońce to się jakoś ochronisz parasolem czy czapką z daszkiem. Dla mnie zabiegi to ostateczność, ale oczywiście rozumiem, że gdy inne środki zawiodą to czasem i one są konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że z przebarwieniami ma związek wątroba i tak naprawdę nie ma na te przebarwienia złotego środka:( Co to jest ten ostropest plamisty? To jakieś zioła? Skoro nie mogę pomóc sobie w domu może pomoże jakiś zabieg u kosmetyczki? Tylko jaki? Jaki filtr do twarzy wybrać, żeby nie zapychał porów? Może jakieś marki ktoś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są indyjskie kosmetyki, np. krem Himalaya Bleminor. Myślę, że spróbować warto, bo nie są jakoś kosmicznie drogie. Ja kupuję w sklepie India Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz sobie kupić specjalne kosmetyki Flos Lek ma specjalny tonik i krem na przebarwienia, poszukaj w Super Pharmie ja do tego toniku używam jeszcze kremu Parmaceris wybielającego Albucin, ma filtr 50 jeśli ma się skłonność do przebarwień to trzeba filtry stosować przez cały rok, codziennie skłonność do przebarwień to oznaka zaburzeń hormonów płciowych albo tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam w http://www.silvanspa.pl/ na masażu i przy okazji skorzystałam z kilku odmładzających zabiegów na twarz, wyszło bardzo fajnie. Możesz zadzwonić i zapytać, myśle że mogliby Ci pomóc. Zależy też jakie są to przebarwienia, czy naczynka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagata krk
Na przebarwienia najlepsze są peelingi medyczne ale te możesz zrobic dopiero jesienią, juz po okresie słonecznym. Teraz nie radze nic innego stosowac ponieważ od słonca mogą powstac nowe. Po wakacjach polecam Ci moją dermatolog Joanne Sułowicz jeśli jestes z Krakowa. Ona zajmuje się moją twarza i jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze nie masz pojęcia o przebarwieniach i tylko potrafisz polecac jakąś pseudo dermatolog, mozliwe, ze nawet sama siebie reklamujesz. Trzeba cały rok zapobiegać przebarwieniom i korzystac w gabinetach kosmetycznych z takich zabiegów, które hamują powstawanie przebarwień i rozjasniają te już istniejące. Są to zabiegi całoroczne, często z kwasami ale takimi, które nie uwrazliwiają na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, a co konkretnie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie wydawać fortunę, ja wam napisałam wcześniej -ostropest max 10zł za opakowanie -ocet jabłkowy w rossmanie ok. 15 zł -wit. C czysty kwas l-askorbinowy 1kg, ok. 30 zł, pijemy rozpuszczony: szkl wody, dwie łyżeczki miodu, łyżeczka kwasu, pijemy słomką nawet 3 razy dziennie...gratis mamy brak przeziębień -olej rycynowy kilka zł w aptece Nie używam żadnych kremów z filtrem Prawda jest taka, że jak wątroba szwankuje to przebarwienia wracają i możemy robić dwa azy w roku nawet peelingi kwasami, jak wyjdziemy na słońce to znów mamy przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że kontakt z dobrym gabinetem, gdzie prowadzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Moja siostra też zmagała się z tym problemem z pomocą specjalistycznej przychodni http://www.high-med.pl/ wiem, jak to jest :( ale kontakt ze specjalistą może sporo pomóc zwłaszcza jeśli chodzi o redukcję przebarwień i poprawę kolorytu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na przebarwienia krem ANTI - REDNESS Soothing Emulsion, który delikatnie łagodzi podrażnienia, uspokaja kolor na skórze. Krem doskonale radzi sobie z przebarwieniami na twarzy. Żeby zadziałało na przebarwienia musi być jedna z tych substancji w kremie. Hydrochinon (2 proc.), który blokuje produkcję melaniny kwas azelainowy (15–20 proc.) kwas kojowy arbutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi w gabinecie kosmetycznym z arbutyną, witaminą C i kwasami. Miałam takie zabiegi w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu, moje przebarwienia bardzo się rozjaśniły. To jeden z niewielu zabiegów, które można wykonywać także latem. Dowiedziałam się, że chronią skórę przed powstawaniem nowych przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam peeling migdałowy, jestem po 3 takich zabiegach wykonanych w bytomskiej klinice Amaryllis, moje przebarwienia znikły, skóra jest dobrze nawilżona, miękka, bez przesuszonych miejsc. Jestem zachwycona, na pewno jeszcze nie raz odwiedzę tą klinikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz próbować usuwać przebarwienia domowymi sposobami ale nie do końca to będzie mogło zadziałać. Co prawda dobre peelingi i maseczki na twarzy np ogórkowe które wybielają zmiany skórne są dobre ale nie na każdą dziewczynę działają. Osobiście jeśli jesteś osobą pewną zmian poleciałbym zabieg medycyny estetycznej i na pewno by to pomogło. Co prawda nie po jednym zabiegu aczkolwiek na pewno szybciej doczekasz się zmian. http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-zmian-skornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminika
Mi pomógł peeling medyczny, który robiłam w klinice borczyka. Miałam przebawienie na różnych częściach ciała, stosowałam też kremy apteczne, ale nie było zadowalającego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może przebarwienia są wynikiem alergii. Przed podjęciem decyzji o jakichkolwiek zabiegach lepiej jest sprawdzić wszystkie możliwości, dlatego przeprowadź u siebie testy alergiczne. http://alergiczne.info/testy-alergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaawawa
zdecydowanie polecam krem expigment 4% - jest czasem dostępny na allegro za ok. 100 zł. Usunęłam nim bardzo widoczne plamy posłoneczne ktorych nabawiłam się ze 20 lat temu i nie mogłam ich niczym usunąć nawet laserem. Efekt wybielenia widoczny po kilku zastosowaniach, krem miejscowo podrażnia i złuszcza skórę, najważniejsze że działa i jest w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na przebarwienia skóry dobra jest cytryna. W ostateczności zrób sobie jakiś zabieg. Moja córka miała przebarwienia na skórze, robiła co się dało. W końcu poszła do lekarza (polecam - http://www.karolinakopec.com) i zrobili jej cos na twarz, jakis specjalny krem a potem mechanicznie. Zabieg był powtarzany 3 razy w miesiąću. Po ok. pół roku wszystko znikło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia z ostropestem czy ci pomógł ten ostropest na plamy po ilu tygodniach(dniach,miesiacach )zeszły.tez stosuje ostropest narazie 4 dzien zobacze czy beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareta32
czy któras stosowała LABOTEQ TONE chciałabym wiedziec czy warto kupic.Co do ostropestu czytałam zagraniczne fora i potwierdzaja działanie ostropestu na ostude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja laboteq biorę już od miesiąca, codziennie 1 tabletka i narazie efektów nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie zabiegów Revolu C White - potwierdzam że są bardzo skuteczne, działają nie tylko na przebarwienia ale i na trądzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×