Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orbitowa1

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Polecane posty

Gość Colonel
Zamiast próbować od razu drogie zabiegi spróbuj kilku dobrych kosmetyków. U mnie bardzo pomogły kosmetyki z serii White&Beauty od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterproof
Na mnie po wielu próbach i błędach podziałały dopiero kosmetyki z serii White Light od Alqvimia. Pięknie się wchłaniają, doskonale ujednolicają kolor skóry i sprawiają, że to co ma zniknąć znika, albo przynajmniej się ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po peelingu pefret peel u dr Ewy Rybickiej, to taki średniogłęboki peeling, który sprawia że po paru dniach skóra schodzi. generalnie trzeba się zaszyć w domu, wiec najlepiej zrobić to przed weekendem, ale warto sie przemęczyć bo efekty rewelacja! w sumie to wiem ze zadziałało, bo jakieś tam drobne mizianie to nie dla mnie a tutaj efekty są widoczne ewidentnie :) radzę się nie bac tylko wypróbować, pod okiem doświadczonego lekarza oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowemini
Skorzystałam z zabiegu Nomelan w Profemedzie - w promocji pakiet 3 zabiegów za 1200zł plus gratis kosmetyki. Jestem po pierwszym zabiegu i efekty już widać. Mam nadzieję, że będzie lepiej - bo po lecie pozostały mi nieładne przebarwienia na twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca1
W Vici Clinic w Krakowie można usunąć przebarwienia. Laser ResurFX, którym dysponują jest najbardziej skuteczny z nieinwazyjnych zabiegów laserowych. Gwarantuje bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty. Polecam, wystarczy 3-5 zabiegów ale efekt jest już widoczny po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia12334532
Polecam maseczki, ja osobiście lubię jednominutową z Repechage - daje efekt i (jak sama nazwa wskazuje :D) wystarczy minuta, by ją użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka90
Ja będąc w ciąży nabawiłam się mocnych przebarwien, na tyle mocnych, ze nie dalo sie ich zatuszowac :/ Moja kuzynka jest dermatologiem i od razu poleciła mi neoTone- serum na dzień i na noc. Cere mam wygładzoną i plamy praktycznie zostaly zupelnie zniwelowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebarwienia to niełatwa sprawa. Odpowiedni zabieg to jedno a rozsądna pielęgnacja później to drugie. Jeśli mamy skłonność do ich powstawania musimy już całe życie świadomie dbać o skórę. Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonely
Zobacz White&Beauty Floslek, najlepsza rzecz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaralato
W mojej sytuacji udało się pokonać przebarwienia Dermaheal-em. Leczenie zaproponowała mi pani Agnieszka Ledniowska. U mnie to sytuacja była taka, że mam skórę z tendencją do nadmiernej pigmentacji, także dość trudny przypadek w leczeniu, ale się udało. Polecam panią doktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleca zgłosić się do Lenis - http://lenis.pl/dermamelan-cosmelan/ , oni wykonują naprawdę fajny zabieg na przebarwioną skóre, jest mega skuteczny. Miałam taki zabieg i rekomenduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka777
Zadowolona jestem pani Aleksandry z Imeiaa. Profesjonalizm w każdym calu. Już od pierwszej wizyty konsultacyjnej, która była swoją drogą darmowa byłam przekonana, że tutaj chcę się na zabieg zapisać. Kompetentna osoba, życzliwa, interesuje się też pacjentką już po zabiegu, zawsze można zadzwonić, dopytać, nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przebarwienia zeszły dzięki zabiegom z kwasami i retinolem. Mocno schodziła mi skóra ale warto było trochę się poukrywać. Polecam zabiegi w Poznaniu w salonie Beauty Premium na os. Tysiąclecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w walce z przebarwieniami pomógł krem bioliq dermo. wybielił wszystkie plamki, które miałam. można go dostać chyba przez internet na stronie apteka jak marzenie. sup0er. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia991
Warto spróbować odpowiednich zabiegów. Ja swoje przebarwienia na twarzy usuwałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Do dziś mam jednolity koloryt i gładką cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oopona
Bardzo dobre rezultaty miałam z tonikiem white and beauty z Floslek. Pięknie zamaskował przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goria
mam przebarwienia od tabletek antykocepcyjnych nad gurna warga juz od ponad 2lat,robiłam różne zabiegi u kosmetyczek, używam różnych kremów,serum wybielających-efekt mizerny,nic nie pomaga,zdecydowałam sie pujsc na laser,ale waham sie czy teraz już pujść czy zaczekac na jesień?doradzcie mi kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przebarwienia po antykoncepcji hormonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SG1
Jedyne co mi pomogło to tonik White&Beauty Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostropest plamisty, w tabletkach, jako herbatka, mielony dodawany np.do jogurtu...ostropest wzmocni wątrobę i przebarwienia sie nie pojawią, do tego dodalabym witaminy z grupy b i witaminy C. Jeszcze nie ma silnego słońca więc za ok. 10- 15 zł za kuracje miesieczną warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkassss
W przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym czyli takim jak było u mnie to fajnie podziałało leczenie Cosmelanem. Duża tu zasługa dr Agnieszki Ledniowskiej że mi właśnie taką terapią dobrała i wykonała. Dokładna, sumienna osoba, zdecydowanie warto się u niej na wizytę umówić. Warto pytać, akurat ona nie ma problemu z tym, żeby wszystko pacjentowi ze szczegółami wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam cosmelan, ale jak tylko przestałam uzywać ten dodatkowy krem wszystkie przebarwienia wróciły. Potem miałam serię zabiegów dermapenem ze specjalnymi ampułkami i na przebarwienia i to dopiero pomogło. Dodatkowo cały rok używam krem z filrem 50 i nie opalam twarzy. Polecam zabiegi dermapenem w Poznaniu w salonie beauty premium, szybko pozbędziesz się przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×