Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 roczne dziecko nie chce jeść mięsa

Polecane posty

Gość gość

pod żadną postacią. zgłupiałam już i nie wiem co mam jej gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiem tobie jedno jestem ekspertką bo mam 34 lata i od dziecka sama dobrowolnie nie jem mięsa jest to odmiana skazy białkowej zwana nie tolerancją na pewien rodzaj jedzenia mnie mama zmuszała wiesz mieliła dodawała bym nie wiedziała co jej ale wyczuwałam wymiotowałam nie było fajnie potem dała spokuj a co gotowała wszystko tylko bez miesa ja dotej pory gotuje zupy które uwielbiam bez miesa lista jest długa podam tobie numer tel gdybyś miała pytania sory za błędy mam dyslekcje732 900 970 a jedno jeśli nie chce jeść nie zmuszaj go na siłe to nie da efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 6-letni syn tez nie je miesa,czasami jedynie zje kotleta z piersi kurczaka i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chce to nie dawaj, nie wmuszaj. Nie martw się nie umrze, daj jej inne produkty w zamian. Rusz głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze mieso zostalo wykreslone z listy zdrowej zywnosci? Nie wciskaj mu miesa na sile. Czlowiek potrzebuje bialka ale niekoniecznie z miesa. Polecam warzywa straczkowe, ryby, owoce morza, jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam soja ma duzo białka może kotlety sojowe a pamiętam jak kiedyś powiedzaiłam mamie o kiełbasach z rosliny byłam dzieckiem sija wchodziła na rynek europy była dośc droga a ta poleciała kupiła jakąś szynke bym tylko zjadła a tu gózik potem pare nascie lat dalej jej kabanosy sojowe wchodzi kolezanka wyrywa mi tego kabanosa mówi co ty jeszcz gdy dowiedziała się soja mówi trociny możesz jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym w życiu nie wmuszała. On ma już swoje zdanie i czy ty byś chciała by ktoś wmuszał ci do jedzenia coś, czego nie cierpisz? Zastępcze produkty już wypisane zostały wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:57 skaza białkowa to nie dobrowolne odrzucenie mięsa a uwarunkowane zdrowotnie. Jeśli bardzo nie chce mięsa to nic nie zrobisz bo jak zaczniesz wymuszać to odrzuci całkowicie i będzie większy kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordoza
Miałam podobną sytuację, moja 6letnia córeczka nie chciała jeść mięska. Dwa tygodnie temu przez przypadek kupiłam kabanosy Tarczyński i o dziwo moja mała wybredna księżniczka je pożarła. o.O Od tej chwili kupuję je codziennie: http://www.tarczynski.pl/pl/produkty/kabanosy-exclusive P.S. Te exclusive są z najlepszego mięsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, soja a przedewszystkim kurze jaja mają białko zbliżone do mięsa . Białko sojowe jest wysokogatunkowe i bardzo wartościowe więc jeżeli masz córkę to bez obaw możesz jej podawać częściej . Ogólnie jak dasz dziecku trzy razy w tygodniu jajko, do wypicia shake sojowy , będziesz podawać ryby (zastępują mięso) to nie masz się wogóle co martwić że dziecko nie je mięsa, powiem nawet że będzie zdrowsze . Tyle toksyn odkłada się w organiźmie właśnie z mięsa że nie masz co płakać że dziecko nim pogardza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się cieszyła, sama jestem wegetarianką jestem w ciąży i przez ten czas jem mięso ale zaraz po porodzie wracam do swojej diety ale dziecka nie będe zmuszała do wege, jeśli kiedys zechce to samo zadecyduje czy chce jeśc mięso czy nie . Białko zwierzęce można doskonale zastapić roślinnym nawet w przypadku dzieci i noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×