Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Podoba wam się okładka tego albumu? Bardzo ładna

Polecane posty

Już o tym kiedyś pisałam ale co mi szkodzi powtórzyć :) http://www.metal-archives.com/images/8/0/7/5/8075.jpg?1840 To okładka bootlegu "Dawn of the Black Hearts" norweskiego zespolu black metalowego Mayhem. Na okladce znajduje sie prawdziwe zdjęcie martwego ciała członka zespołu, Per Yngve Ohlina, pseudonim "Dead".Per Yngve Ohlin słynął z tego, że sie nie mył, swą odzież zakopywał w ziemi i potem wykopywał i nosił na koncertach, samookaleczał sie i przynosił zgniłego martwego ptaka na scene :) 8 kwietnia 1991 popełnił samobójstwo strzałem ze strzelby w głowe zostawiając pożegnalny list o następujacej treści "nie należę do tego świata, jestem leśnym demonem i z lasu pochodzę. Teraz chcę do lasu wrócić... Pomysł odebrania sobie życia nie zrodził się w mojej głowie ostatnio. Myślałem już o tym od kilkunastu lat. Muszę zobaczyć co jest poza...". Ciało Deada zostało odnalezione przez innego członka zespołu, Euronymousa(który sam padł 2 lata później ofiarą morderstwa, zabił go kolega z zespołu, Varg Vikernes :D ) .Gdy znalazł ciało, wziął aparat fotograficzny i zrobił kilka zdjęć, jedno z nich zostało wykorzystane do okładki tego bootlegu :D Ponadto rzekomo zatrzymał dla siebie kawałki rozbitej czaszki, by zrobić z nich amulety. Krążą też pogłoski, że zjadł mózg Deada :) Podoba sie wam ta okładka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okładka jak zdjęcie z akt kryminalnych z morderstwa na melinie pijackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę smutna. To jest paradoks bo on chciał odejść a jednak inni odczuwają smutek przez to a powinni się cieszyc bo on tego chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm świeży mózg, tylko trochę oleju i na patelke + świeża bułka i masełko i palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewalił kompanów na melinie. dali mu pić jako pierwszy , on wypił o łyk zbyt dużo oszukać chciał koleżków to go z******i chwasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On był mądrzejszy od was ludzkie śmiecie bo chociaż także posiadacie mózg to rozumu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cfaniek jak salceson , któren się do ruskich wywieżć nie dał , wypił więcej nalewki niż kompani. użył to jego. sprytna , rozumna bestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwa. musisz być chora skoro ci się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona umyj jajki bo j***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zobaczyc vol 2 ze zdjeciem tego skur.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne takie okładki dawać. Zespół też chyba śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokręciło ci się w głowie katarzyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona zdechnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdychaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×