Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość gościowi

Polecane posty

Gość gość
a ja wróciłam z kościoła zjadłam obiad no i cały dzień leniuchowałam pod wieczór siadłam do testów troche ale za to mamcia w podobieństwie do ciebie cały dzień w garażu już mi słów brak powiedziałam jej że w niedziele do kościoła ją zabieram żeby szatana z niej wygnać bo niedziela jest do odpoczynku a nie do przepracowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki kochanie ale miałem nagły wyjazd. A w garażu to ja sam sobie robotę wymyśliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać muli mnie już miłego wieczorku i spokojnej nocki kochanie buziaczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale ci się nie dziwię że muli. W niedzielę też można się natyrać. Dobrej nocki kochanie życzę. Buziaczki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieńdobry kochanie. Miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał ty już kochanie nie śpisz ? Zaskakujesz mnie a kawkę piłeś ? Bo ja teraz zasiadam do kawki buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kochanie. Kawka wypita. Ogarnięty. A teraz muszę się zabrać za robotę bo trochę zaniedbałem autko i zaraz niebędę miał czym jeździć. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kotuś nie będę ci przeszkadzała miłej pracy tylko pamiętaj żeby się nie przemęczać nic na siłę kochanie miłego słonecznego dnia kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki gorące kochanie za to że musiałaś czekać, ale miałem konferencję z szefową i niemiałej jak tu zajrzeć. Poza tym dzisiaj w firmie było tyle roboty że niedawno wróciliśmy. Miłego wieczorka życzę i buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ja dzisiaj też szczerze się narobiłam cały dzień na obrotach ale za to teraz siadam i otwieram zamulacza miałam jeszcze prasować ale już mi się nie chce jutro też jest dzień to zdąże poprasować a ty co porabiasz ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać muli mnie już miłego wieczorku kochanie i spokojnej nocki buziaczki kochanie gorące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzisz kochanie nadal mam konferencję. Ani chwili spokoju. Dobrej nocki życzę. Rano odezwę się wcześniej bo potem do boju. Buziaczki kochanie. Miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie miłego dnia życze kotuś a z tą pracą to nie przesadzasz trochę ? Uważaj na siebie bo wiesz jak jest . Buziaczki gorące na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki moje kochanie. Sorki za rano, ale o 6ej to ja już byłem daleko w terenie. Jutro też tam będb. A praca ciężka niejest. Mam tam tylko być na czas, popatrzeć i wracać. Wiesz kochanie, mam założony monitoring więc nie bardzo mogę w czasie pracy tu zaglądać. Buziaczki kochanie. Miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie a u mnie się narobiło od 10ej dostałam tel i jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie napisz mi eska jaki to tel dostałaś. Końcowy nr mojego tela to 3. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wkurzające to jest. Ty kiedyś wyjdziesz z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ja już prawie wyszłam siedzę na tabletkach bo mi głowe rozsadza jeszcze trochę a będę lekomanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde. Znowu wpis nie poszedł. Od prochów to ty kochanie z dala. Wiem coś o tym. Gadaliśmy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem kochanie ale dla mnie to nie grozi umiem nad sobą zapanować włącza mi się w pewnym momęcie czerwone światełko i wiem że nie mogę więcej brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ja cię nie wygamiam ale zmykaj spać bo rano wstajesz jutro wieczorkiem popiszemy a teraz miłej spokojnej nocki i kolorowych snów buziaczki gorące i namiętne na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że to światełko zaczyna się zapalać coraz puźniej. Kurde. To co ja przeszedłem z prochami, to jeszcze dzisiaj mnie trzęsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie miałem to napisać bo mulić mnie zaczyna. Kochanie jak będę miał rano czas to się odezwę. A jak nie to dopiero wieczorkiem. Miłej nocki życzę. Buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie w ten piękny poranek miłego dnia buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mija dzionek ? Jak tam kamerkę szefowa założyła ci ? Buziaczki na dobry wieczór kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dzieńdobry. Sorki że się wczoraj że się nieoddezwałem ale późno wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie tak myślałam że puźno wróciłeś a dzisiaj co porabiasz ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no buziaczki kochanie. Dzisiaj mam trochę spokojniejszy dzień. Chociaż wiesz jak jest. Jeden tel i wszystko może się zmienić. A co tam u ciebie kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×