Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość gościowi

Polecane posty

Gość gość
no buziaczki kochanie. Wcześniej wspominałaś że cię łamie, myślałem że już ci przeszło. Ja się kręcę z szefową po terenie. Miałem sprzęt w naprawie bo nawąlił, a tego drugiego to ja niezabardzo umiem obsługiwać. Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziękuję , w niedziele w kościele przemarzłam no i załatwiłam się już od tego leżenia to mnie plecy bolą a jeszcze cały dzień jestem sama w domu można jobla dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaję sobie sprawę kochanie. Ale grypę lepiej odleżeć niż masz potem mieć jeszcze coś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie to ty jeszcze w pracy ? Szefowa jak cię przyłapie że piszesz to po premi poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochanie. Dzisiaj skończyłem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałam że w pracy . To kiedy dostane tą fotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kochanie masz dyżur? Wieczorem miałem kontrolę gwarancyjną urządzeń dla tego się nieodezwałem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotuś tak miałam dyżur ale nie zaglądałam tu tel miałam podłączony pod ładowarkę i nie chciało mi się wstać po niego leżałam grzecznie w łóżeczku i myślałam o tobie kochanie . Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no buziaczki na dzieńdobry kochanie. Tak myślałem że miałaś dyżur. Ja też na dyżurach nie zawsze zaglądam dela. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk kochanie nie śpimy tylko wstajemy ranna gimnastyka czeka a i piesek smycz trzyma w pyszczku i o spacer prosi . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam twoje samopoczucie kochanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziękuję, nawet nieźle dzisiaj. Mam dziś parę urzędowych spraw do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz pewnie pod nadzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koło 12ej będę przypadkiem bez nadzoru.może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie to napiszesz mi eska może pogadamy fajnie by było to do 12ej buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mija dzionek widzę że nadzór był dzisiaj cały dzień . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie udało mi się kochanie. Miało być inaczej, a wyszło jak zawsze. Cały czas pod nadzorem. Jak tam dzionek mija? Jak się czujesz? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzionek tradycyjnie spędzony w łóżku bez zmian tabletki syropek herbatka z lipy a nawet z piwnicy wyciągam sok z czarnego bzu i nic nie pomaga . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u lekarza to ty kochanie byłaś? Czasem te herbatki niepomagają. Potrzebny antybiotyk. Ja miałem to w zeszłym roku. Kochanie. Do lekarza marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie byłam ale masz racje jutro się wybiore . O 20ej na tvn 7 ma być ponoć ładny film oglądaj ta impreza mnie tak doprawiła a była tak drętwa że chyba jeszcze na takiej nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drętwa impra? Ja bywałem na imprach gdzie gość grał główną rolę i nawet się nieruszył. Choć były kwiaty i śpiewy, muza. Impry trzy dni, a oni ani mru mru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to faktycznie drętwo , ale jak bym ci opowiedziała jak tam było to byś się uśmiał ja ją do dziś wspominam i tak szybko nie zapomne bo tego się nie da zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Będziesz miała co wspominać. A jak mamcia na tej imprze się bawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamci bawiła ? Kochanie ta impra to przypominała nam stype hehe a w kościeli dali mi chłopaka wzrostu 210cm to sobie teraz wyobraż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak będziemy rozmawiać to dowiem się co to za impra była bo jakoś wyobraźnia mi na tyle nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiać ale kiedy toć ty teraz pod nadzorem jesteś a potem to ty dzipiesa będziesz miał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Ostatnio to z kociakiem na internetowych skleach oglądali takie bajery że wcale bym się niezdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz i wcale się szefowej nie dziwie gdyby u mnie taki przystojniak pracował sama bym mu dzipiesa zamątowała i kamerkę w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie. Rano tu będę bo teraz mnie muli, a i siła wyższa mnie do spania wzywa. Dobrej i spokojnej nocki ci życzę i buziaczki gorące ślę. Pa kochanie. Do jutra. I rano do lekarza marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie muszę zmykać mamcia miauczy jeśli będę miała dyżur to tu zajrzę miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×