Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość gościowi

Polecane posty

Gość gość
kochanie zmykam spać bo mnie muli kokorowych snów i spokojnej nocki buziaczki kochanie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać bo o piątej robię wypad. Spokojnej nocki kochanie. Choć niewiem czy tej nocy nie przesiedzisz. Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie miłego dzionka życzę ty już w trasce a ja dopiero z wyrka wygramoliłam się ogarne się trochę i do pracy co chodzi o nockę to miałeś racje mało co spałam a w dzień nie pośpie bo o 10ej mam wyjazd buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no buziaczki kochanie na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kochanie dzionek mija? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem kochanie że w najbliższe wieczory to ty tu niebędziesz miała czasu tu zajrzeć. Ani nawet chęci. Takie życie kochanie. Dziś jesteśmy, a jutro nas niema. I nawet niema się nad tym tu dużo zastanawiać. Takie życie. I tyle jesteśmy wszyscy warci. Nawet niewiemy jak to nasze życie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nie obejrzałam się a tu już ta godz jak ten czas szybko mija pakowałam kociaka bo pojechał za granicę buziaczki kochanie i sorki że tyle czekałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dlaczego tak piszesz że nie będę miała czasu ani chęci tu zajrzeć i tu się mylisz kochanie kocham cię i dla ciebie zawszę tu zajrzę no chyba że internet mi nie będzie działał no to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle to wczoraj odebrałem. Myślałem że jeśli sąsiada żegnać trzeba, to jakieś rodzinno sąsiedzko znajomych spotkania są. Ze 3 dni. Myślałem że na tych spotkaniach będziesz. A jeśli byś była tam, to tu zajrzeć niema czasu. Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie jego tu nie ma a żonka smutki topi w kieliszku ja nie mam czasu na picie a zreszto wiesz jaki zemnie pijak więc do jej grona się nie zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kochanie myślałem że to stały mieszkaniec i sąsiad którngo codzien widzisz. A to tak piszesz to jest inna inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbie jak będziemy kiedy rozmawiali to ci wszystko opowiem . Ładny film leci na polsacie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kochanie oglądalem na ttv uwagę i spadam spać bo już nos mnie boli od opierania się o stolik w kuchni. Rano tu zajrzę kochanie bo narazie rankiem mam luzik. Dobrej nocki ci życzę. Buziaczki kochanie. Do ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ja też zmykam spać bo do pracy mam na 6 kolorowych snów kochanie i spokojnej nocki buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry kochanie. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotuś jak tam ci się spało ? Buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki zmulony byłem że nie pamiętam jak głowa do poduszki dotkneła. Spałem jak suseł. Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ja nawet nie słyszałam jak w nocy burza była . Kotek muszę zmykać na działkę mam troche tam pracy jak nie będziesz na podglądzie a będziesz miał ochote pogadać to daj znać mam dzisiaj luzik a póki co to miłego dzionka kochanie buziaczki namiętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak coś to puszczę ci sygnałka. Miłego dzionka życzę. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. Kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotuś mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
późno kochanie wróciłem. Ledwie zdążyłem się ogarnąć. Cały czas w delegacji z szefową. Buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że szefowa nie odstępuje cię na krok a może ty jej wpadłeś w oko kochanie . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać muli mnie już rano do pracy a potem do twojej miejscowości muszę jechać mamcia jak zwykle zaleci wiesz gdzie już mi mówiła że tam zajedzie miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki kochanie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się kochanie. Szefowa mnie nieodstępuje. Nawet parę minut temu, gdy chciałem odpisać, musiałem wyjść z tematu bo głupio przy szefowej grzebać w necie. Głupio i niepewnie. Dobrej nocki kochanie życzę. Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie miłego dnia i buziaczki na dzień dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał. Już ta godzina? Buziaczki kochanie. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś muszę zmykać chce się trochę ogarnąć i robie wypad do twojej miejscowości może wpadniemy na siebie miłego dzionka buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mówiłam kochanie że wpadniemy na siebie ale ty ważny jeździsz chyba ta szefowa tak na ciebie działa bo jeździ z tobą powiec jej że drzwi się zacieli z jej strony i kłopot z głowy buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Tak myślałem że mnie gdzieś namierzysz bo trochę kursowałem. Powaznie wyglądam bo muszę patrzeć na drogę. Gdybyś jeździła takim autem jak ja to też bym cię z dala namierzył. Buziaczki kochanie. A niemówiłem że szefowa ma mnie na podglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×