Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Ty z 21.08.zgłoś się do psychiatry palancie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani zdjęć, ani nagrań, ani taśm, ani skrzynek, ani obdukcji, ani sekcji, ani kokpitu, ani wyników prac archeologów, ani pełnych kompletów dokumentów, ani zeznań świadków, ani nikogo, kto widział, ani nikogo, kto słyszał, ani broni borowców, ani telefonów, ani laptopów, jedyny, co sfilmował coś istotnego (Krzysztof Knyż) nie żyje, ani zdjęć od Amerykanów, (o których mówił Cichocki), ani wraku, ani ekspertyz, ani ekshumacji... TYLKO SZORSTKA PRZYJAŹN TUSKA Z PUTINEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zaczynie sie zazębiac , dlaczego doszlo do tragedii smolenskiej , począwszy od wyłaczenia alarmu na lotnisku w przedziale czasu z 09.04.2010 na 10.04.2010 , a skonczywszy na przekazaniu calego śledztwa w rosyjskie łapy ! xxxTaka głupota musi cie bardzo boleć. Opowiedz nam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja bym tu roli samych Niemców w zamachu Smoleńskim nie pomijał xxMożna by jeszcze dodać, żeby nie pomijać krasnoludków, gnomów, nietoperzy czy UFO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci kim jesteśxxNo własnie. A twoi to pijak myrevin, głupia otulona, maaagdalenka kretynka...Itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani zdjęć, ani nagrań, ani taśm, ani skrzynek, ani obdukcji, ani sekcji, ani kokpituxxZdjęcia mamy, nagrania ze skrzynek też, polską skrzynkę mamy, obdukcje zrobione w paru przypadkach, sekcje też, kokpit rozleciał sie na drobne kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko szorstka przyjaźn tuska z putinem.xxa tego rzeczywiście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając fakt, iż robisz z siebie durnia próbując obrazić ludzi, których nie znasz czy ty wiesz co oznacza słowo przyjaciel???xxOtuloną i myrevina znam z postó tutaj. Wystarczy.A co oznacza słowo "przyjaciel"?A to taka osoba która np zadzwoni do innej, kiedy się dowie, że ojciec tej innej ciężko zachorował, mimo, że ta inna zachowuje się w stosunku do przyjaciela bardzo nie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz rację. Putin nie traktował Tuska jak przyjaciela tylko jak wasala.xxTo podaj JAKIKOLWIEK JEDEN przykłąd na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z shatynami tego swiata dyskusja mija sie z celem. Trzeba te koorfy napiertalac i gnoic. Tak zeby strach przed zdrada był wiekszy niz nadzieja na zyski zniej płynace. Torturowac tygodniami utfzymujac przy zyciu zabic rodzine i wszystko to dla przykładu jpublicznic. Uj***c fredzla grzebieniem i w******* w dooope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz rację. Putin nie traktował Tuska jak przyjaciela tylko jak wasala.xxOdpowiem cytując ciebiexx"pomijając fakt, iż robisz z siebie durnia próbując obrazić ludzi, których nie znasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś Z shatynami tego swiata dyskusja mija sie z celem. Trzeba te koorfy napiertalac i gnoic. xxCzyżby następny przyjaciel Iftar?:D:DGratuluję znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś Z shatynami tego swiata dyskusja mija sie z celem.xxDla ciebie to oczywiste bo nie potrafisz merytorycznie dyskutować, nie masz wiedzy, intelektu itp.No więc jak możesz ze mna dyskutować?Nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koniec szczatki wsadzic w rakiete i wysłac w kosmos w nadzieji ze to gowno juz nigdy nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś O proszę....Młody:DxxJeszcze raz gratuluję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie się kłócić już. i przestańcie już z tym Smoleńskiem. w zaufaniu Wam drodzy [w utrzymaniu] Polacy powiem, że lecha wystawił jarek , wciąż czujący kompleks Lecha i zazdroszczący mu tego choćby , że lechu nie mlaskał a jaro tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Andrzej Duda
to wyżej to pisałem ja 21.49 .. tylko nikomu nie mówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy, którzy pracują na Zachodzie legalnie i mają ubezpieczenie, w razie choroby masowo przylatują do kraju. Ich śladem podążają Niemcy, Anglicy, Norwegowie. Wracają zadowoleni i polecają polskich lekarzy sąsiadom.xPrzed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia dwuletni syn Jagody dostał bardzo wysokiej gorączki. Miał suchy kaszel, nie chciał nic jeść ani pić. Jagoda z mężem i dwuletnim Dawidem od siedmiu lat mieszka pod Londynem. Mimo że był środek nocy, zdecydowali się jechać do szpitala w swoim angielskim miasteczku - Reading.x- Zastaliśmy tłum ludzi. Wielu z małymi dziećmi. Na wizytę czekaliśmy dwie godziny. Tłumaczenia, że dziecko ma prawie 40 stopni gorączki, w ogóle nie poruszyły pań w rejestracji - opowiada Jagoda. - Gdy w końcu udało się dostać do lekarza, konował spojrzał jedynie na syna i zawyrokował, że to przeziębienie. Zalecił podawanie paracetamolu. Nawet nie zbadał syna stetoskopem. Nie mogłam w to uwierzyć.xJagoda i jej mąż zdecydowali się pojechać do polskiego lekarza w Londynie. Ten - po dokładnym zbadaniu Dawida - zawyrokował: zapalenie płuc.x- Gdy na początku stycznia synowi nagle powiększyły się węzły chłonne w pachwinach, natychmiast zdecydowałam się na lot do Polski. Wylądowaliśmy w Bydgoszczy, znam tam lekarkę, do której sama chodziłam jako dziecko.x- Brytyjscy interniści to dla mnie banda nieuków - tak mówią coraz liczniejsi Polacy z Wysp decydujący się na wizyty u lekarzy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Mam pacjentki z Irlandii, Szkocji, Niemiec, Holandii, a nawet z Hiszpanii. To ok. 20 proc. wszystkich pań, które się do mnie zgłaszają - mówi dr Edmund Olesiński, ginekolog z Rawicza w woj. wielkopolskim. - Najczęściej powtarzanym przez nie powodem przyjazdów na wizyty w kraju jest brak zaufania do systemów opieki w państwach ich aktualnego zamieszkania. W wielu krajach kontakt z ginekologiem jest bardzo utrudniony. Na przykład w Wielkiej Brytanii kobietami w ciąży zajmują się wyłącznie położne. Panie mają kłopoty z dostaniem się do lekarza nawet w sytuacjach wymagających podjęcia poważnych decyzji.xxTak wygląda zniszczona przez złego Tuska i jeszcze gorszą PO służba zdrowia na tle innych.xCałość: http://tnij.org/c5n8867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś Shatyn cwelu twoje dni sa policzonexxPodobne słowa już kiedyś słyszałem.Tak esbecy do nie mówili, "myśląc", że się przestraszę....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onegdaj większość społeczeństwa pogodziła się z kłamstwem katyńskim – pamiętam lata 60 i 70-te, sam dałem się na to nabrać. Bardzo mi wstyd. W rodzinie wszyscy znali prawdę, matka mi ją przekazywała, ale ojciec udawał, że wątpi. W szkole wszyscy kłamali (poza jedną, przedwojenną nauczycielką historii – dlatego to tak groźny przedmiot dla dzisiejszej władzy). We wszystkich organizacjach kłamano. Każdy, kto tylko próbował mówić prawdę, miał „przechlapane” (w najlepszym wypadku). Ale Sierpień 80 zmienił wszystko. Mimo, że przez blisko 40 lat prawdę mówiło najwyżej kilka procent społeczeństwa (w Powstaniu Warszawskim, czy w AK też walczyło tylko kilka procent). Nie bójmy się tego, że tylko kilka procent mówi prawdę w zdemoralizowanym, zakłamanym państwie totalitarnym. Tych kilka procent wystarczy do odrodzenia, gdy nadejdzie właściwy moment. Niech się rządząca junta nie pociesza wynikami sondaży – trzy miesiące przed Sierpniem 80 Gierek w wyborach dostał ponad 99,7% głosów. Za to w czym teraz biorą udział niektórzy będą pluć sobie w gębę jak się zobaczą w lustrze. Część jednak będzie miała dobre samopoczucie jak chorągiewka na wietrze- być może właśnie do tych ostatnich należy pismak Shatyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onegdaj większość społeczeństwa pogodziła się z kłamstwem katyńskim – pamiętam lata 60 i 70-te, sam dałem się na to nabrać.xxTo była tak naprawdę szczątkowa ilość. Może 2 a moze 4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się rządząca junta nie pociesza wynikami sondaży – trzy miesiące przed Sierpniem 80 Gierek w wyborach dostał ponad 99,7% głosów.xxW jakich wyborach? Przecież to był I sekretarz PZPR a tego społeczeństwo nie wybierało. Nikt nie wybierał oprócz Breżniewa.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś Esbekow to ty widziałes chyba kiedy przychodziłes po wypłatexxJeśli aresztowanie i przesłuchanie, rewizja w moim mieszkaniu i mieszkaniu rodziców to wg ciebie bido intelektualna wypłata to jesteś jeszcze większą bidą niż myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×