Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Odczytywanie nowych faktów z nagrań przebadanych przez ekspertów świadczy o tym w jaki sposób do tej pory robione były specjalistyczne badania.Przez kilka lat,sekunda po sekundzie.Kpiny czy bezczelność za nasze pieniądze?xxTeraz zapisano i odczytano w inny sposób. To jest nauka i technologia. Zmienia się to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś No i jakie tam to były kopie nagrań? smiech.gif Polscy śledczy pracowali na wiernych kopiach nagrań. Nie było manipulacji. Teraz nagle się okazuje że kopie nagrań były do d**y. Rzetelność śledztwa wydaje się być w tej chwili tak samo wiarygodna jak cały shatyn. cool.gifsmiech.gif No i właśnie słyszę jak prokuratur mówi że nagrania są obarczone pewną nieścisłością. I jest ich inna ilość. xxxNikt nie powiedział że kopie są do d**y. Myślałem, że ty jednak potrafisz myślec. Myliłem się.xxRzetelność śledztwa wydaje się być w tej chwili tak samo wiarygodna jak cały shatyn. cool.gifsmiech.gifxxxRzetelność śledztwa jest dokładnie taka jaką była. W 100% taka jak należy.Ja podobnie.Wiem, ze cie to boli bo parę razy wyszedłeś przez mnie na idiotę.Trudno.Zachlany piwskiem mózg po prostu już ci prawie nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zapisano i odczytano w inny sposób. To jest nauka i technologia. Zmienia się to codziennie. x Jaka szkoda, ze ty nie jesteś jak ta nowoczesna technologia zmieniająca się codziennie :) tylko jesteś jak te koło drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie żałuję. Jestem stabilny i o ugruntowanych i popartych wiedza i faktami, poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie słyszę jak prokuratur mówi że nagrania są obarczone pewną nieścisłością. I jest ich inna ilość. xxA dokładnie powiedział:x"Publikacje medialne, zawierające fragmenty nowych stenogramów z kokpitu Tu-154, obarczone są szeregiem nieścisłości - poinformowała we wtorek Naczelna Prokuratura Wojskowa. "xxxCzyli manipulatorku od siedmiu boleści i spapranego piwskiem mózgu mowa była nie o NAGRANIACH a o PUBLIKACJACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, ktoś jeszcze z Edkiem szatniarzem "dyskutuje"? Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia ta stawia pod znakiem zapytania solidność wcześniej prowadzonych ekspertyz zapisu rozmów w kokpicie.xxNie stawia. Po prostu odczytano to wszystko co już było odczytane plus ok 30% więcej.Co w żaden sposób nie neguje poprzedniego odczytu a jedynie go uzupełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Innymi słowy - dotychczas znane kopie nagrania z rejestratora MARS były znacząco zubożone przez sam sposób ich skopiowania, usuwający część zarejestrowanych i wciąż możliwych do odczytania danych na taśmie magnetycznej.xxDokładnie. I pewnie za 5 lat będzie można odczytac jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki, uzyskane przez biegłych prokuratury, drastycznie odmawiają wiarygodności wcześniejszym analizom, prowadzonym przez poważne przecież instytucje jak Krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych czy Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji. xxNiby dlaczego?Ktoś czegoś znowu nie zrozumiał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie te instytucje mogą próbować się bronić przed zarzutem braku elementarnego profesjonalizmu twierdzeniami, że badały to, co im do badania przekazano.xxOdczytali co dostali i to ma być ten brak profesjonalizmu?:D:DPomyśl przez chwilę Iftar. Jeśli lekarz zrobi zabieg wg dostępnej mu współczesnej wiedzy a za 10 lat okaże się, że można to było zrobić inaczej i lepiej, tzn, że teraz lekarz wykazał się nieprofesjonalizmem?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego głupotą było?Przecież kopie są wiarygodne i nic sie nie zmieniło w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk za 10 lat odczytają coś więcej to powiesz, że głupotą było wierzyć w te kopie które wykonała prokuratura wojskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. A co na to biegli?Możesz zacytowac?Powiadasz, że się nie znam.A co źle wiedziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Przede wszystkim potwierdziła się teza, iż głupotą było traktowanie poważnie kopii zrobionych w Rosji.x_iftar_ dziś Shatyn ale ty nie jesteś znawcą tego typu zagadnień. Zdecydowanie bardziej polegam na opinii biegłych i redaktora Skorego.xxxCzyli oni twierdzą coś innego niż ja?Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak spytać ich o konkrety, to tak jak ty, nie potrafią ich podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jak ty na prośbę o konkrety nie potrafią odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I usiłują zmienić temat jak się ich o to pyta...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jak ty na prośbę o konkrety nie potrafią odpowiedzieć.I usiłują zmienić temat jak się ich o to pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udala sie ta wrzutka przed 5rocznica i premiera ksiazki Jürgen Roth. chyba nikt w to nie wierzy poza przyglupami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ty nie jesteś rzeczowym partnerem do takiej dyskusji. Nie znasz się na tym. Napisałam to w poprzednim poście do ciebie. Przedstawiasz z uporem maniaka swoją wersję wydarzeń i tyle. xxxNie. Przedstawiam wersję wydarzeń taką jaką opracowali naukowcy, biegli i fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jak zwykle sam z sobą z "gościa" się sprzecza, a pozniej udowadnia swoja racje z niebieskiego :):D normalnie trolling jak w rosjii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, masz do tego prawo. Ale nie neguj tego co zostało napisane w przytoczonym przeze mnie artykule bo nie jesteś autorytetem w tej dziedzinie.xxJAk widzisz po WŁASNYCH postach, twierdze dokładnie to samo co biegli.Jak poprosiłem cię o podanie wersji biegłych która się różni od mojej to okazało się, że takowa wg ciebie nie istnieje, bo jej nie potrafiłaś podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przypomnę bo może nie zauważyłaś..xxShatyn dziś _iftar_ dziś Przede wszystkim potwierdziła się teza, iż głupotą było traktowanie poważnie kopii zrobionych w Rosji.x_iftar_ dziś Shatyn ale ty nie jesteś znawcą tego typu zagadnień. Zdecydowanie bardziej polegam na opinii biegłych i redaktora Skorego.xxxCzyli oni twierdzą coś innego niż ja?Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola iftar:) bez dostepu do oryginalow z kopii mozna wyczytac nawet glos komorowskiego jakby komus bardzo zalezalo:P:Pa shatyn jest naiwny jak opozniony przedszkolak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ty nie jesteś rzeczowym partnerem do takiej dyskusji. Nie znasz się na tym.xxxNie znam się?To może to postarasz się udowodnić, uargumentować.Chociażby JEDEN FAKT.Potrafisz poprzec własne słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×