Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
co tam słychać w partyjnym grajdole POstkomunistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- To prawda, że wielu ludzi widzi w sprzeciwie Kościoła wobec tej drogi starań o dziecko przejaw zacofania. Dokładnie o coś podobnego oskarżano Kościół, kiedy w okresie międzywojennym sprzeciwiał się ustawom o przymusowej sterylizacji osób, które "nie powinny mieć dzieci" - mówił przewodniczący episkopatu, abp Stanisław Gądecki, podczas mszy Wigilii Paschalnej w Poznaniu.xxxDokładnie taki sam przejaw zacofania kk było widac w sprzeciwie dotyczącym przeszczepów. To było całkiem nie dawno ale jak widać katabasy o tym zapomniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co tam słychać w partyjnym grajdole POstkomunistów?xxxPomyliłeś topiki. Tutaj nie ma osób które mogą odpowiedzieć na twoje pytanie.Postkomuchów znajdziesz w tematach wielbicieli pewnego małego (nie tylko wzrostem) prezesika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bp Dec: Niech parlamentarzyśc***amiętają, co mówił papieżxxPolscy parlamentarzyści nie powinni interesowac się tym o czym gadał przywódca innego kraju, niespecjalnie przyjaznego Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłym idiotą,Panie shatyn.Innego trafniejszego określenia nie mogę znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jakbyś podał dlaczego tak sądzisz, na jakiej podstawie byłby komplet.Bo bez tego, twój post, to tylko zwykłe gówniarskie pomówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ochoty tłumaczyć!Z zaślepionym człowiekiem Twojego pokroju nie warto rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co się tutaj dzieje ? Shatyn czy to Ty założyłeś znowu nowy topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja nie chcę z tobą dyskutowac bo i po co?Musze się przyznać, że od poczatku myślałem, że to gówniarskie pomówienie ale dzięki za potwierdzenie tegoż.W sumie to jakaś odwaga, żeby przynac, że coś co sie samemu napisało to zwykłe gówniarskie pomówienie.xMuszę dodać...Nie jestem zaślepionym człowiekiem bo wszystko co napisałem i co napiszę, jest oparte na istniejących i sprawdzalnych dla każdego, faktach. Zaślepiony człowiek tak nie postępuje. Żaślepiony pisze, że nie uzasadni swoich własnych słów. Bo nie ma takich możliwości, dodam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie co się tutaj dzieje ?Shatyn czy to Ty założyłeś znowu nowy topik ?xxxTak. Ja. Bo tamten już tak się zacinał, że używanie go było bez sensu.Potrzeba było 15 postów, żeby strona "przeskoczyła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych wpłynęło dotychczas kilkadziesiąt skarg dotyczących apostazji od osób, które chcą wystąpić z Kościoła katolickiego, domagając się odnotowania tego w księgach parafialnych - powiedział PAP zastępca GIODO Andrzej Lewiński. Jak widac kk tym ludziom robi problemy, bo nie przyjmuje do wiadomości, że ludzie maja dosyc zakłamania kk i opowiastek o pasterzu i owieczkach gdzie pasterze zyja w luksusach, a owieczki mają zyć w biedzie bo lepsze życie czeka owieczki po smierci w raju. Ciekawe, że pasterze robią wszystko a nawet więcej żeby nie trafic do tego wymarzonego i wyśnionego raju ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że robi problemy bo bez tego owieczki zaczęły by stadami uciekać...:DI dobrze, ze ludzie protestują. Do wymazania danych ze zbioru powinno wystarczyć jedno pismo a nie wielomiesięczne staranie się. To psi obowiązek kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko oznacza że ta apostazja której tak się domagali np od shatyna i nie tylko np ona warszawa , to goowno warta jest albowiem kler i tak ma cię na swojej liście a żeby skutecznie tego dokonać trzeba mieć świadka itd. paranoja jakaś żeby człowiek dorosły k******* nie mógł zrobić tego raz dwa bo został jako dziecko bez swojej woli i wiedzy wpisany ...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kler nie kieruje się wiarą w raj bo wie że to bzdura , są owszem tacy którzy w to wierzą ale dla całej rzeszy jest to na pewno sposób na zycie bo żarcie mają, spać gdzie mają a i podoopczą sobie aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś >>> Myślisz, że tutaj będzie lepiej ? Zbliżają się wybory więc cenzura pisowska w akcji :( (((( PiS działa na zasadzie - łap złodzieja, a sami ... fakty mowią same za siebie :( cnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko oznacza że ta apostazja której tak się domagali np od shatyna i nie tylko np ona warszawaxxSprawa jest prosta.Katolikiem jest człowiek który przestrzega praw kk. Nie przestrzega to nie jest katolikiem.A dane?Mam nadzieję, ze niedługo sprawy zostaną prawnie uregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK szantażowało Kuronia i Mazowieckiego a religia do szkół nie weszła na drodze prawnej legislacji, to był rozbój w biały dzień! Potem na zasadzie daj palec to bedą chcieli całą rękę, zażądali kolejnych ulg teraz by chcieli żeby im ich ksiażki finansować ale... kuratorium nie ma prawa wtrącac się w lekcje religii chociaż obywatele za to płacą. Paranoja made in poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że tutaj będzie lepiej ? xxMam nadzieję, przynajmniej przez 30-50 stron. A potem powstanie nowy topik. Az do czasu kiedy Kafeteria zatrudni informatyka który z tym "problemem" sobie będzie potrafił poradzić. Proponowałem takiego ale nie byli zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień przed wyborami twój topik usuną, założysz się ? Nie będzie agitacji przeciw Dudzie, kafe jest zdominowana przez pisowo moherowe goowniarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pamiętam jak chodziło jedynie o to, żeby lekcje religii odbywały się w szkole, żeby dzieci nie musiały chodzić do szkółek parafialnych. Po lekcjach. Tylko tak.A potem roszczenia się zwiększały, zwiększały... I do dzisiaj tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> A statystyki, to co ! Kk jest taki wspaniały, tak wspaniale zakłamany, ze nie ma mowy o jakieś tam apostazji, bo to tylko atak na kk Do kk nie dociera, że ludzie odchodzą z kk na całym świecie. Co młodym wykształconym ludziom kk ma do zaoferowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK to jest rak toczący społeczeństwo, pozbawiający młodzieży zdolności do samodzielnego poznawania świata, zadawania pytań itd. zabija dociekliwość bo daje gotowe wyjaśnienia rodem z barbarzyńskich czasów a w dodatku kultywuje nieboszczyka , biednego zakatrupionego człowieka który głosił miłość ale Bogiem nie był. Gdyby umarł nie na krzyżu tylko na gilotynie wieszali by gilotyny w szkołach i sejmie :-O Krwawa barbarzyńska religia i te biedne dzieci które poddane są indoktrynacji od maleńkości a potem gwałcone na plebaniach itd. Gdyby tym dzieciom od małego wpajano milość do jakiejś partii byłoby wielkie larum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet statystyki kk powoli odkrywają prawdę o [poparciu dla kk.Do kościoła chodzi jedynie niecałe 40%, czyli tyle spełnia wymogi wiary tzn, że mniej więcej tylu jest prawdziwych katolików (są wśród nich również katole - wg mniej min. 50%).Czyli tak naprawdę katolików "z kwi i kości" jest ok 20%.Reszta tylko udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawa barbarzyńska religia i te biedne dzieci które poddane są indoktrynacji od maleńkości a potem gwałcone na plebaniach itd. xxAle to uważam za przegięcie.Tak nie jest. Wśród pasibrzuchów są też porządni ludzie którzy nie indoktrynuja ani nie wykorzystują dzieci.Śmiem powiedzieć, że to przynajmniej 50-60% całości.xxxGdyby tym dzieciom od małego wpajano milość do jakiejś partii byłoby wielkie larumxxTak już było. Całkiem niedawno. Za komuny. Kk coraz bardziej wzoruje się na tamtym systemie. Mają wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie pisze wszyscy gwałcą, używam skrótów myślowych bo wiadomo że nie każdy to pedofil itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wolałem to zaznaczyć. Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w zasadzie każdy ksiądz jest narzędziem indoktrynacji bo dzieci nie są krytyczne wobec nauk które słyszą, co innego obiektywna nauka jak matematyka czy przyroda a co innego jakaś odmiana religii w tym przypadku katolicyzm. Więc ksiądz który nie gwałci a tacy przecież są nie twierdzę że nie bo większośc pewnie jest w porządku, wciąż jednak pozostaje indoktrynerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje, ale są tacy którzy myślą i starają się tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz wybacz. Rodzina czeka..:)Będę wieczorkiem albo nawet późnym popołudniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie jest tak że KK programowo zajmuje się tym że jakieś dzieci są gdzieś wykorzystywane, to jest patologia w KK a nie sam cel w KK to oczywiste więc dobrze że reagujesz shatyn ale ja wiem co mówię. Tych zwyrodnień w obrębie KK jest za dużo bo mają celibat więc normalny facet tam nie idzie. KK jest odpowiedzialny za tuszowanie tych spraw, głos ludzi rozsądku w KK jest kneblowany itd. Więc trudno się dziwić że obraz KK jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×