Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

U mnie nie gra to roli bo zarówno po alkoholu jak i bez niego w stosunku do mało znanych osób nie jestem zbyt otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba(a raczej na pewno)Twoja pora nastała,odpowiedzi zaczynają napływać coraz wolniej....aż w końcu uśniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma opcji uśnięcia. Nie jestem u siebie i pilnuję nieswoich dzieci, więc siedzę do oporu aż rodzice nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia o której wrócą. Może się okazać, że dzisiaj Ty padniesz wcześniej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartuję,jeśli będziesz chciała posiedzieć w spokoju przy telewizorze to zamilknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telewizor mam wyłączony. Generalnie mało oglądam tv, wolę poczytać. Dziękuję za towarzystwo, skorzystam z propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz rację,bo na nie przespane noce jestem twardziel(choć nie wiem czym tu się chwalić),a Ciebie od tej strony już zdążyłem poznać.Potrafisz siedzieć długo,ale nagle zapadasz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensacja i historia. O ile sensacja musi mieć zagadkowy wątek do rozwikłania o tyle historia interesuje mnie w zakresie biografii panowania polskich władców do czasów elekcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czasów elekcyjnych.A ja właśnie od renesansu do rozbiorów najbardziej lubię.Czyli czasy elekcyjne.:)Piastami i Jagiellonami też nie pogardzam,zwłaszcza tymi drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że dzisiaj nikt nie będzie mógł napisać,że uciekłaś tu,bo koleś prawi Ci czułe słówka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Mam to gdzieś co sobie jakiś gość pisze. Moje pojawienie się na ph było podyktowane innymi względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym kiedy prawi to prawi te słówka ale gro naszych rozmów zahacza o inne tematy i to chyba najbardziej wytrąca z równowagi tych "gości", że można porozmawiać ot tak zwyczajnie nie będąc monotematycznymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×