Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

Na szczęście dzięki temu,że jesteśmy w sieci a nie w realnym świecie pewne kręcenia są mi oszczędzone.:P Nie odlecę z tego świata na nadciśnienie czy coś w tym rodzaju.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,pewna kobieta powiedziała mi kiedyś,że w relacjach damsko-męskich( tych bardziej intymnych)najbardziej ją podnieca,że jest obiektem pożądania. A tutaj u facetów chyba jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci odpowiem na pytanie pamiętam o co pytałaś.Tylko z wiekiem człowiekowi się wszystko zmienia,że sam się gubi we własnych doznaniach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to powiedział pewien amerykański ekonomista,na świecie są pewne tylko dwie rzeczy śmierć i podatki a reszta jest tylko prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu też?Masz przecież starsze dzieci.:) Nie odpowiadaj na to tylko tak zagaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachunek prawdopodobieństwa zależy od zdarzeń losowych a na to najczęściej nie mamy wpływu albo po czasie okazuje się, że moglibyśmy mieć ten wpływ gdybyśmy inaczej postąpili. Ale niezbadane są wyroki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miał w zwyczaju mawiać pewien sędzia w mieści...tym z którego przyjechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I owszem, tak trochę dziwnie. Powiedzmy, że to taki ubiór do zadań specjalnych:) Ale bluza jest na suwak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha No tak nie była byś sobą,gdybyś mi nie zwróciła uwagi na ten szczegół.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozproszony? Ja całe,życie jestem rozproszony nie tylko w takich momentach.:) No moje utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem. Na noc już ciało musi odpoczywać i nie są potrzebne zbędne fatałaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie to z innego powodu.Mam poważne problemy z koncentracją i wszystkie niedogodności z tym związane.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×