Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

No właśnie to najbardziej mi się podoba w tych rozmowach. Mam wrażenie,że też miałaś porozmawiać poważniej z okrasą żartów,bo chętnie tutaj jesteś.:) Co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale z drugiej strony to może niepotrzebnie go zmonopolizowałam, bo gdyby tak nie było to prędzej pojawiłby się ktoś inny (mam na myśli kobiety). Miałbyś większe pole do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwnej do mnie czy do Ciebie.:) Nie,nie towarzystwo mi odpowiada i wystarcza.:) Taki monopol jest do przyjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał pisać z kimś tylko o D.Maryni to pewnie nie zaglądałbym tutaj codziennie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.:) Założyłem ten temat aby ewentualnie pogadać tylko jeden wieczór,ale Ty się pojawiłaś i rozwinęło się to w ponad miesiąc. To mi odpowiada. No chyba,że Ty się już znudziłaś tymi rozmowami.To co innego. Dla mnie cały czas jest sympatycznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tyle jeszcze możemy się o sobie dowiedzieć.:) I to nie tylko ze słów wypowiedzianych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedno,a po drugie umykają uwadze osób postronnych,czyli można coś ukryć nawet tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mimo wszystko troszkę mi zaufałaś,bo bez oporu wymieniliśmy się pewnymi informacjami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, jest to pewna doza zaufania a te informacje są osobiste aczkolwiek nie tak bardzo jak bardziej realne namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynuje to co odmienne, nieznane, niedoścignione, coś co nie przychodzi z łatwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie aż tam bezczelny nie jestem aby od razu pytać na namiary kontaktu.Ale nie powiem pociąga myśl ich zdobycia.Uważaj co mówisz bo wyłapuje szczegóły.:)Ostrzegam lojalnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha No bezpieczniej będzie.;) Ale spokojnie informacje nie użyje przeciwko Tobie,raczej dla zaspokojenia ciekawości...nie to nie to...raczej takie dziwne wezwanie,które mnie kręci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręcić można na różne sposoby.....słowem, ciałem, gestami, ubiorem, nawet spojrzeniem...do wyboru:) A co Ciebie kręci ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie, nie powiem że nie:) Jestem świadoma swojej seksualności i kobiecości, umiem ją wykorzystać. Ale to kręci nie tylko mężczyzn, kobiety też. Sama świadomość wrażenia jakie się wywiera na płeć przeciwną jest kręcąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×