Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

Tu podejrzewam,że inaczej niż Ty jeśli bym miał wybrać wyprawę na Alaskę albo do Afryki bez wahania wybrałbym Alaskę,ale wiosnę bardzo lubię drugi kwartał w naszej strefie klimatycznej jest moim ulubionym kwartałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Odwrotnie. Jestem ciepłolubna i zdecydowanie wolę upał od zimna. Dla mnie lato mogłoby być okrągły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od 40 min miałem wyłączony komputer,ale coś mnie podkusiło aby włączyć go przed wyjściem.:) Mam wrażenie,że kusiciel jest rodzaju żeńskiego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ma zdecydowana większość kobiet są ciepłolubne a i ciepłolubnych facetów też jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zawsze mówi....Ty nic nie robisz, tylko stoisz i sobie patrzysz....i wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to właśnie o to chodzi, że bez pokazywania bo podświadomość i wyobraźnia inaczej wtedy działają. Dochodzi do tego sfera domysłów oraz gra słów i mamy kompletną całość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamiętam,o tym zdaniu Twojej koleżanki.Podejrzewam,że powiedziała to bez szczypty przesady.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajomy/a to zawsze jest jedna wielka niewiadoma bo nie wiadomo co w nim/niej tak naprawdę drzemie to raz a dwa nietypowe sytuacje wyzwalają w nas nietypowe reakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ta irytacja podyktowana jest tym, iż nie wiedzą w jaki sposób podłączyć się do tej gry słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż pewne niewypowiedziane sprawy można się doczytać i domyśleć.Po obu stronach naturalnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×