Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

To kwestia wyczucia. Ty należysz do pewnych siebie ludzi(bynajmniej tutaj na pewno)a nie przekraczasz tej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to też kwestia podejścia do innych ludzi i sposób ich traktowania. Sprawdza się maksyma - traktuj innych tak jakbyś chciał aby Ciebie traktowano:) Staram się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie o to chodzi.:) To jest właśnie to wyczucie,bez empatii nie można go sobie po prosu przyswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha To nie są tylko puste komplementy.Ja mówię to wszystko na podstawie obserwacji,dlatego czasami zostawiam pewne uwagi w nawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już nie musisz rosnąć,bo masz odpowiedni wzrost.Gdybyś była wyższa to miałabyś problem ze założeniem szpilek,a myślę,że bardziej komfortowo czułabyś się bez innych części garderoby a niżeli bez nich.:) Na tyle to już myślę Cię poznałem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:) To co tu piszemy to spostrzeżenia na podstawie odczytanych danych lub nie do końca sprecyzowanych odczuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, rozszyfrowałeś mnie;) Zdarza mi się nie mieć pewnych części garderoby....latem....w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko można coś zauważyć.:) Oboje czasami świadomie lub nieświadomie tutaj się odsłaniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wyobraźnia już dawno to zauważyła;) Ale niestety tylko wyobraźnia;) A tu przyszła wiadomość ze samego źródła,że moja wyobraźnia widzi to co istnieje naprawdę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te odsłony uzależnione są od nastroju, stopnia zmęczenia i sprzyjających lub niesprzyjających tu warunków. Tak czy inaczej istnieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też nie masz co sobie odejmować potrafisz obserwować świat i poszczególne jego elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tu drażnią reklamy.Muszę walczyć i to z dwoma,polskimi i tutejszymi.Oba typy reklam na kafie bezczelnie mi wjeżdżają pod myszkę.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kosa na kamień nie,bo nie walczymy ze sobą tylko się "obwąchujemy".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi filtrze wąchanie nie jest obraźliwym słowem ani żadna forma gramatyczna związana z nim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tu masz gdzie wracać,masz kawałek swojej kartki na tym forum;) Naturalnie nie wyganiam. Nawet wiesz dobrze,że stworzyłem dwie"postaci" tylko po to abyś tu wchodziła nadal, bo inaczej być może pozostałbym tam wśród innych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami to miło być pewnym w 100%,że się myśli podobnie lub nawet tak samo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×