Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

No taka perfekcyjna forma ściemniania,bo nawet siebie ściemniałem.;) Ale tutaj ten słowotok używam czasami do czegoś zupełnie innego i też często nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba na dobre Ci to wyszło bo o ile pamiętam to od 7 lat nie masz ochoty na zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raczej nie.To raczej forma uporządkowania czegoś tam i odpowiedzenia przed sobą na pewne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zabawne tak gra z Tobą mi dużo pomaga,choć porządkowanie zacząłem już dawno. No może porządkowanie to za duże słowo, raczej szczera rozmowa samego ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. To trochę podobne do podsumowania,choć na razie nigdzie się nie wybieram.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w jakimś stopniu jesteś. Bo ukrywam się i nie ukrywam się.A Ty potrafisz czytać. I to podobnie jak ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde z nas czerpie korzyści z tych naszych rozmów. Więc, chwilo trwaj jak najdłużej......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko przy okazji tej gry.Bo sama gra jest raczej ukierunkowana tutaj na dwie osoby,które same dały się w nią wciągnąć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie automatycznie czyta się te kropki w odpowiedniej formie.:) Czasami uda się wymyślić coś fajnego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami fajnie jest zwrócić się do konkretnej osoby a nie jakiejś abstrakcji na drugiej stronie łącza.Niby to samo ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×