Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NocnySzfedacz

Jacek 81 stary wymiatasz w mowie i słowie

Polecane posty

Specjalnie dla ciebie tematu tytuł zmieniłem Jacku,bo chyba sam swojego założyć nie potrafisz. Wiem niektórych to przerasta, teraz jest twój możesz tu się wykazać swą inteligencja i panny wyrywać na swój oryginalny sposób. Wesołych świąt w gronie znajomych i rodziny. Stary wymiatasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zabrali cie na arke💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, kogoś chyba trzeba nauczyć jak się pływa :-D:-DxLudzie doprawdy nie mają fantazji.Wciąż słychać: „wszystkiego najlepszego z takiej i takiej okazji…”Czasem się słyszy: „mokrego Dyngusa,Smacznego jajka!”Ale to bajka…Nikt nigdy nie powie:„niech w Waszych domach będzie zdrowie,niech stół Wam się ugina pod smacznymi,świątecznymi potrawami,wygrywajcie w stukaniu się jajkami,miejcie minę radosną,cieszcie się wiosną.”A ja Wam dzisiaj życzę:Składajcie moc takich życzeń!xWesołych Świąt 🌼:-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilk w*********j bo ze siedze przy stole nie zwaqlnia mnie ****** ciuebie jak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :-) No niestety nie wilku, poeta ze mnie marny nadczym niezmiernie boleje, ale wujek Google z pomocą przychodzi :-) Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczę się Szfendaczu..Nie ma sprawy, mówisz i masz 😘Na nartach też mogę Cię nauczyć :-D U mnie sypie śnieg :-)Ulepiłam Zająca ze sniegu :-D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jacek 81 Sluchaj tchorzu bo znowu najesz sie wstydu i tak to sie skonczy wiec nie startuj do Wilka bo naprawde za cienki jestes. Idz w pokoju swoja droga:) A jak chcesz sie sprawdzic to wyjdz na ulice poszukaj wysportowanego faceta w swojej wadze i takiego co widac ze nie da sobie w kasze dmuchac i powiedz mu to co do Wilka teraz szurasz jak masz odwage??? Dostaniesz tak w morde ze od razu ci sie te 2 szare komorki w mozgu zderza i zrozumiesz pare rzeczy. Moze taka lekcja zyciowa jest ci potrzebna zeby przestac sie zachowywac jak nastoletni tchorzliwy gowniarz co wyzywa bezpieczny za kompem. Bo tak na razie sie zachowujesz a jestes chyba juz z tego co pisales dawno po 30 roku zycia. Naprawde nie widzisz jaki jestes infantylny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Szfendaczu, nawet nie wiesz, jak mi bardzo bardzo miło. Uwielbiam takie gesty. :) Panowie Jacek i Wilk, proszę do siebie z szacunkiem na tym topie. Proszę o wyedytowanie i usunięcie tekstów obraźliwich. Wesołych Świąt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwolenia 105) mieszkanie 38 Szczecin ......dajesz nedna wywloko tylko pasmietaj rozmow nie bedzie odrazu fight.....kpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka😘 Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Jacek ! Mogę wpaść na wódkę!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Wesołych Świąt!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Eeeee... Mucha widzisz, on nawet wódki nie chce ze mną pić!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka! ja siem tak nie bawiem! Ty mnie chyba siódmym wyczuwasz:) przecież to mógłby być każdy:D 😘:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×