Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NocnySzfedacz

Jacek 81 stary wymiatasz w mowie i słowie

Polecane posty

A jednak jestem Szfendaczu :) To się chyba zrobi nasz rytuał, hm? :classic_cool: Krusowa, Jacek tylko tak mówi. :) Wpadniemy obie :p, a jak się będzie sprzeciwiał, to będziemy brutalne i nie będziemy pytać o zgodę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusowa tez jestes ze szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to było? :D to ja się tu dla ciebie Agencie się pier/dole na forum wśród hejtu a ty mnie tak traktujesz? (((:D)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja już tak mam GMC, że często się orientuję kto do mnie mówi :p Pomarańczki wypraszam sobie, to były pieszczoty z kobietą. A Agent kocha mnie tylko w odcieniach szarości :D Jacek uważaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka rytuał tradycja, zwał jak zwał, zawsze miło jest się spotkać pogadać, przy okazji świąt i nie tylko :-) tylko żeby tego chamstwa mniej tu było. Nic nie potrafią uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha i aggent to nawett ja slabo rozwiniety wiem.....ale j***lem zony tesciowe zon to i mucha jest do ogarniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Nie ,nie jestem ze Szczecina. Ale raz w roku jestem w okolicy:classic_cool: Z Muchą chętnie najadę na Jacka! W sensie na jego ''chate''. Jacku ja nie d******py! Jak już to się kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k****a aby Grom nie widzial bo bedzie grubo........g**** muchy zabicie wilka mizianie fridy i trojkat .........oomg i zbite 30 talerzy.....co mnie nie zabije to wzmocni talerze na pewno reszta mnie ganc egal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, nie interesuje mnie z kim i co robisz, jak chcesz się pochwalić to załóż sobie temat pod tytułem : " zobaczcie jaki ze mnie gieroj " i tam opisz swoje podboje, a Muszki z tego co wiem to nikt tu jeszcze nie ogarnia, najpierw trzeba by było ja złapać, a to nie lada sztuka bo zwinna jak diabli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszka Nie wrzucaj mnie do jednego worka z Jacek81 tylko przeczytaj dokladnie wymiane i badz sprawiedliwa. Ja wchodze nie zaczepiam go a a ten tchorzliwy gnojek do mnie szura. Tak bedzie uczciwie ktos jest chamem szurajacym bez powodu nie zaczepianym a ktos ma prawo sie bronic. I wrzucanie ich do jednego worka jest nieuczciwe intelektualnie i etycznie:) Ale ten infantylny tchorz jest tak smieszny z tym swoim zgrywaniem twardziela siedzac bezpiecznie za kompem ze nie bede mu poswiecal swojej uwagi. Wszystko o nim mowi fakt ze nie jest wstanie ruszyc d**y i tak jak mu proponowalem wyjsc teraz na ulice i powiedziec to co Wilkowi facetowi takiemu jak Wilk bo boi wie ze dostalby w morde a tutaj zgrywa twardziela:) Wydawolo sie przez chwile ze sie zresocjalizowal ale jak widac ma nawroty infatylnego tchorzliwego chamstwa. A traktowanie go jak normalnego uczestnika dyskusji tylko poglebia jego chorobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" facetowi takiemu jak Wilk" A czemu ty się wyręczasz innymi? Boisz się? Takiego zawsze kozaka do bitki zgrywałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku Ty masz swoje metody, ja mam swoje. Napisałam wyraźnie, że on zaczął. Resztę- czyli nie odpowiadanie na wzajemne obrażanie się możecie stosować obydwoje. Zwłaszcza, że zauważ, Jacek już postanowił się nie odzywać, więc Ty też pójdź w łagodny ton świąteczny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwend lekko przeczytalem.....gon sie bo pisze gdzie,jak i z kim chce a jak cie pipa boli to do wilka.......amen.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NocnySzfedacz Nie powiedziales czy to twoja wlasna tworczosc bo jesli tak jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan Jacek wszystkich obrażać ,odpusć chociaż dzisiaj. Dlaczego niszczycie temat Szfendacza? :-OMuszko milych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek jest w porzo speeertalaj Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nikim sie nie wyreczam zapraszam Jacek81 do Wroclawia chocby jutro bedzie mogl mi wszytko co ma do powiedzenia powiedziec w 4 oczy. Wtedy osobiscie udziele mu niezbednej lekcji zyciowej z odzywania sie z szacunkiem do innych:) Ale to tchorz wiec jest jasne ze bedzie ujadal tylko z za kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Mucha nie chodź spać...:( Sama mam być?:( Jacku nie wiedziałam ,że wiesz... Po Twoich wpisach trudno poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co boisz się wyjść poza swój teren? Zapraszałem cię na Mokotów i obsrałeś gacie wydygańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wroclaw krzyki bede ale nie jutro.....sooory ze masz zawod ale bede to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chlopczyku ze wzgledu na Szfedacza jak masz mi cos do powiedzenia to zapraszam na WPNK tu nie bede reagowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×