Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NocnySzfedacz

Jacek 81 stary wymiatasz w mowie i słowie

Polecane posty

Gość gość
Na WPNK też składałem ci propozycję to wyjechałeś ze swoimi gimnazjalnymi zasadami więc przestań grać kozaka ciotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jacek 81 Mozesz na mnie liczyc tchorzu:) Maila masz w stopce jakbys sie wybieral:) Ale obaj wiemy ze stchorzysz:) Wiecej nie bede ze wzgledu na Szfedacza reagowal na ciebie wszytko opowiesz mi we Wroclawiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek tylko czy oni chcą pisać z tobą? Może najpierw byś grzecznie zapytał, się przywitał, a nie jak burak wlazisz z swoimi brudnymi buciorami. :-( Przepraszam muszko ale na głupotę niektórych nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Nie gniewam się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lalem sie z lechem. arka zaglebiem sosnowiec a wilkla mam sie bac dobre.....pozdrow mame bo jak mnie spotkasz to juz jej nie zobaczysz.....koniec tematu zycie pokaze tobie jaki jesttes twardy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Mówią ,że kobieta łagodzi obyczaje... Ja chyba nie dam rady ....Tutaj ...z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek, kojarzysz może akcję jak pojechaliście na pewien wyjazd i zabraliście po drodze dziewczynę z trasy i straciliście flagę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wilku. Wiedziałem ze potrafisz uszanować gościnność innych. :-) I jeśli nie będziesz reagował na zaczepki to będę ci wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temacik dla Muszki to i ja zajrzę 🌻 :)Jaja pomalowane, poświęcone, zjedzone? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Chłopaki a dajcie coś "z głośników"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upodlenie forumowe w pełnej krasie gratulacje agencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@szfedacz Tak wlasnie bedzie:) Oni mnie tylko smiesza:) Powiedz lepiej czy ten wierszyk to twoj? Jestem ci bardzo wdzieczny za ten temat sam staram sie stworzyc na WPNK miejsce gdzie Muszka bedzie miala przystan gdzie zawsze bedzie mile widziana. Twoj temat to kolejne takie miejsce i bardzo wazny dla Muszki gest. Teraz jest wielka chamska jazda na ERO wsrod chamskich trolli z ktorych czesc to nieboiescy oczywiscie w pomaranczowych wdziankach zeby dac odczuc Muszce ze nigdzie nie jest mile widziana na ERO i doprowadzic do tego zeby poczula sie zaszczuta i odrzucona na tyle zeby nie chciala sie tu pojawiac. Wiec taki Temat jak twoj nie mogl sie pojawic w lepszym momencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krusowa lagodzisz troszke......kojaze strate flagi ale pamietam odbior noooo w srode bede w poznaniu ale nie na sektorze bo z kim do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu mieliśmy trochę na pieńku między sobą,ale akcja z zabraniem dziewczyny z trasy na sektor gości niespotykana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia40
Jaculka pozdrawiam milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuj z dziwczyna barwy sie licza......p.s velijkovic ladna jest......sory jesttem po final four....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek ty w ogóle nie jesteś interesujący, a twój język i sposób wypowiedzi wskazuje na to żeś prostak i cham. Wiec bądź łaskaw i udowodnij ze tak nie jest jeśli potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno graliśmy mecz między sobą ale w inną dyscyplinę. Za tą akcję w lesie z "robotami drogowymi" też szacun, chociaż chłopacy od nas trochę was podobno przegonili po tym lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo Muszka poszla spać. Jest Drugi Dzień Swiąt więc odpusć.Odpusc jej raz na zawsze.Nie podoba się temat to idz na inny lub opusć towarzystwo.Wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szw. nie jestem pedalem i nie bede sie staral ......dla ciebie z szacunku dla Muchy jeszcze ci nie pocisnalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No , Stefa ładna jest... Naturalna... Jak ja:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba Agata Cebula grająca w Szczecinie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×