Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak nie odzywa się od 2 dni

Polecane posty

Gość gość

Jest cisza kompletna, wyjechałam z miasta do rodziny na święta a on o mnie zapomniał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne porządnie nabroiłaś ale oczywiście nie przyznasz się do tego i będziesz wolała zrzucić winę na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miałam zrobić? Może zawiniłam tym że mu napisałam że tęsknie. Pewnie o to się obraził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli juz nie uważasz, jak przed półgodziną, ze cię rzucił, choc tego nie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pomysł że mnie rzucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwile temu ktos zalozyl praktycznie identyczny temat i...zamikla(a). Ten wygląda jak jego kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mam tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo go znasz? A rodzinę już miałaś okazję widzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy się ok 10 mcy, rodziny jeszcze nie poznałam, on moją mamę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dlatego. Przepadl miedzy mamą, babcia, bratem...i krępuje sie przy nich dzwonić do ciebie. Smsa mógłby napisać, ale...mezczyzni inaczej to widzą ;) do nich dwa dni przerwy to nic takiego. Właściwie moze nawet nie rozumieć o co ci chodzi??? :D zwłaszcza jesli ma 20-25 lat..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, nie ma 20 lat tylko 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, my go nie znamy. Ty powinnaś wiedzieć lepiej, czy dwa dni milczenia u niego to norma, czy nie? W Boże Narodzenie tez zamilkł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem że go nie znacie ale chciałam się wygadać. Przykro mi, ale pewnie spędza rodzinne święta. Bo ma normalną rodzinę a nie taką jak moja.... Tylko że mi się od razu wydaje że nie tęskni za mną. Bo ile to napisać smsa, między żurkiem a sernikiem da się znaleźć chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dziś u rodziny. Telefon przez cały czas pobytu miałam w kieszeni płaszcza w przedpokoju. Nie ma szans bym usłyszała. Może mieć też w pokoju, w którym go nie ma, a nawet jak teraz odczytał, to może nie chce Cię budzić, albo stwierdził, że po jakimś tam czasie nie będzie odpisywał. Niektórzy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On może teraz nawet pic wódę z kuzynami;) Ano niestety, tacy to oni są. Ale jak jutro tez się nie odezwie, oj...nieładnie. Zaczelabym sie martwic. Bo moze wcale nie jestem dla niego taka wazna, skoro nie pomyślał o mnie przez tyle dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja z moim dawnym zakochaniem potrafiliśmy i tydzień się nie kontaktować wcale i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×