Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123321

Alimenty tak czy nie ?

Polecane posty

Gość adamzwadło
Możesz jeszcze póki jest niepełnoletnia pozwać żonę o alimenty, a jak nie będzie płaciła to możesz skorzystać z porady kancelarii www.kancelariaultimatum.pl. Ja miałem nieco inny problem, bo musiałem ściągnąć zaległe alimenty od żony, która ich nie regulowała w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poradziłbym się prawnika co robić w takiej sytuacji. Znam zaufaną kancelarię - http://www.jeziorscy.com.pl/ , niejednokrotnie korzystałem z ich usług i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""""" gość123321 2015.04.06 Płaciłem matce dziecka alimenty 1000 zł bo mieszkały razem kilkadziesiąt kilometrów ode mnie i kontakt był utrudniony. Ale przeprowadziły się do mojego miasta i nagle córka zaczęła ze mną mieszkać. Ma już 17 lat. Ostatnie pół roku mieszkała tylko u mnie. Wszystkie związane z córką ponoszę ja. Wobec tego dwa tygodnie temu zacząłem rozmowy z jej matką, że nie powonieniem płacić jej alimentów. Nakazała córce natychmiastową wyprowadzkę ode mnie i zagroziła komornikiem. Teraz córka i tak mimo zakazów matki mieszka pól na pół. Moja obecna żona traktuje ja jak swoją córkę - identycznie jak naszą córkę ( moja drugą). Dodam , że nasze wydatki na córkę są o wiele większe niż te alimenty i obie córki dostają ode mnie i mojej żony wszystko równo. Rozmowy polubowne z jej matką nie przynoszą efektu. Czy podać ją do sądu? Do pełnoletności córki jest niecały rok. Co robić? """"""" A na jakiej podstawie prawnej , niepełnoletnia córka mieszka z Tobą?Jaki jest dotychczasowy wyrok sądu? Sprawa już trochę nie aktualna ale takie sprawy się pojawiają. Do sądu to ona może Ciebie pozwać jak nie ma wyroku sądu co do zmiany miejsca zamieszkania córki. A jak dobrowolnie utrzymujesz córkę to Twoja sprawa. I nic Ci się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sprzed roku a ty zniecierpliwiony dajesz rady autorowi?!takiego jak ty posluchac to by czlowiek na ulicy wylądował! Już slynnej macoszce Beatce radziłeś,wmawiales paragraty a gosć i tak te 700 zl co miesiąc placil,bo uczącemu dziecku one się nalezą na utrzymanie. Wez juz zejdz ze sceny miernoto co po nocach judzi i brednie wypisuje od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie wysokości alimentów dobrze jest mieć wsparcie adwokata rodzinnego. Mi w podobnej rozprawie pomogła mecenas z tej kancelarii - http://adwokat-pucilowska.pl/ Wspólnymi siłami udało nam się uzyskać satysfakcjonującą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zniecierpliwiony troche nie w tempo zagrał i troche cierpliwy byl za bardzo. Ja polecam prawnikow z http://doradztwo-liberte.pl Fachowe porady prawne online. Ja na skype pogadałem i jakoś rozwod i alimenty przezylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o egzekucję alimentów to uważam,że warto się w tej kwestii poradzić dobrego komornika, np. http://www.tarnow-komornik.pl/wnioski/ - lepiej żeby fachowiec powiedział nam co najlepiej zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Ja nie uważam , by pośród polskich komorników byli fachowcy. Należy też pamiętać , że komornik wykonuje orzeczenia sądu. A nawet żołnierz nie ma prawa wykonania rozkazu , którego wykonanie byłoby przestępstwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty uwarzasz zniecierpliwiony to betka. Aaa,i zołnierz musi wykonac rozkaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaŻasz,sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×