Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila123456

poszukuję osoby do pogadania

Polecane posty

Ostatnio wiele rzeczy w moim życiu się posypało. Nie mam z kim porozmawiać, a bardzo tego potrzebuję. Być może jest tu ktoś, kto tak samo jak ja ma potrzebę wygadania się. Może pomożemy sobie inaczej spojrzeć na niektóre rzeczy i być może wyjść z dołka. O sobie - mężatka, po 30, mam dziecko. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie pogadam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili36
Cześć...wczoraj urodził mi się ten sam pomysł....również potrzebuję kogoś do pogadania. Nowego i neutralnego. Mam 36 lat, rozwiedziona, jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chętny do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili36
No proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co mnie prosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie chetnie dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę z Tel i wyświetlają się tylko początki moich postów nie wiem czemu.... Fili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszę trawę ale jesli ktoś chętny do pogadania o wszystkim to jestem do dyspozycji nereida25@wp.pl Też mam trudny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim jesteście, K ?M ? i ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja jestem juz PO. Jestem sama. Rozstalismy sie dwa lata temu. Juz tak nie boli ale czasami wraca. Teraz zbieram sie do kupy. Najgorszy jest pierwszy okres. Potem juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Nie zawsze da sie rozmawiac. Dla mnie taka porada "porozawiaj" jest z kosmosu. Jak sie da rozmawiac to ludzie rozmawiaja. Jak osoba trafia tutaj na kafe to znaczy, ze porozmawiac sie nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
O czym tu pisac? Wszystko juz kiedys napisalam tutaj. Musialam. Teraz jest juz duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Nie. Nie mam ochoty nikogo poznawac. To jeszcze czasami wraca. A ja chcialabym zeby juz nie bolalo. Moze wiesz jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy znasz to uczucie. Meczy mnie, ze to jeszcze wraca. Meczy mnie, ze czasami znowu o tym mysle. Czuje jakbym miala ciezka kule u nogi i nie umiem sie od niej oderwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraz sie ale nie napisze. Juz pisalam emaile. Napisze to znowu rozdrapie rany. A juz nie chce. Chce sie znowu smiac jak kiedys. Tutaj jest lzej. Moze ktos jeszcze dolaczy. Bedzie nam weselej razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry ! bez załamywania rąk - całe życie przed Tobą - więcej wiary w siebie ! - bo życie zależy głównie od nas ;-) ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×