Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubie moje glany, są moimi towarzyszami od wielu lat

Polecane posty

nigdy nie zrozumiecie jak to jest wchodzić bez strachu do kałuży, albo bez zawachania deptać potłuczone szkło leżące na chodniku :D Tylko glany pozwalają na takie życie na krawędzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobisz, jak się rozpadną? Mnie ostatnio wzięło na glany...chłopak sobie kupił nowe i jestem nimi zachwycona. Teraz sama takie chcę :D - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j /urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Angli glany są pupularne czy nie? Zawsze myślałam że noszą je tylko Polacy i Niemcy bo tylko u tych nacji je widziałam :D Z drugiej strony anglików nie widziałam w życiu zbyt dużo, ale na zdjęciach z jakichś koncertów i festiwalów w Anglii, które widziałam w internecie nikt nie ma glanów :D Co do rozpadnięcia - to właśnie magia glanów, one są niezniszczalne, jedna para służy mi juz prawie 7 lat, druga 5 i obydwie jeszcze żyją. Starsze to 20, nosze je tylko sporadycznie np. na koncertach, drugie to 10 i są noszone regularnie, zwłaszcza w zimie. :P Obydwie pary to czarne klasyczne glany, a nie jakieś nowodmodne dziwactwa :P A jakie kupił twój chłopak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie noszą glany, po prostu nie mają statusu butów kultowych, to po prostu obuwie. Kiedyś dużo osób nosiło martensy, ale teraz zrobił się z tego straszny syf tylko cena została. New Rock jeszcze się jakościowo dobrze trzyma. Sama nigdy glanów nie miałam bo jakoś mi się niespecjalnie podobały, te które kupił teraz mój chłopak są fajne (jakieś takie ładnie dopasowane się wydają), więc może będę polować. Problem tylko z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mniej więcej wyglądają glany twojego chłopaka? Nigdy glanów nie nosiłaś a teraz zastanawiasz się nad kupieniem? Myślałam, że starzy ludzi cenią sobie wygode, a nie utrudnianie życia na starość :P Jeszcze zapytam przy okazji, czy w Anglii jest sporo stereotypowych "metali" na koncertach czy dominują raczej ludzie zwyczajnie normalni i krótkowłosi faceci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim debilem trzeba być, żeby buty nosić 7 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja też czasami noszę glany,właśnie dlatego że są funkcjonalne i też mają grubo ponad 10 lat. Wiec rozumiem co to znaczy isć przed siebie bez obawy że za moment rozbita butelka przetnie mi podeszwę,czy kałuża do kostek zmoczy skarpety. Niedawno nabyłam coś jeszcze bardziej funkcjonalnego-buty strażackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ps:ja nie jestem metalówą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem stara :P Właśnie dlatego mi się podobają bo od pierszego założenia było mu wygodnie...a mnie moje nowe botki zorały nogi w ten sam dzień. Całą drogę się ze mnie nabijał Nie wiem dokładnie jaka to marka, ale porządnie robione - skórzane, z metalową osłoną, zwykłe, czarne buty. Dobrze też leżą na nodze, wcześniej nie miałam glanów bo wydawały mi się dziwnie szerokie i wielkie na moich nogach (mam rozmiar 37 i niesamowicie wąskie stopy). Na koncertach jest masa różnych ludzi, ale nawet jak mają krótkie włosy to są ubrani w klimacie. Jednak w niektórych miejscach nie możesz pracować z grzywą do tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko coś z tobą jest nie tak bo jak masz glany dwudziestoletnie czyli musisz mieć minimum lat 30 a jeszcze nie masz pomysłu na życie czyli coś z twoją inteligencją nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej smiesza mnie metale ktorzy chodza w glanach w lato kiedy na dworze jest 35 st. to dopiero sacrifice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
mój sasiad ma ponad 40 i nosi glany ,zapewniam Cię że z nim wszystko jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Właśnie dlatego mi się podobają bo od pierszego założenia było mu wygodnie.." Może ma jakieś pancerne stopy. Gdy przypomne sobie, jak musialam je rozchodzić.. :P Chyba najgorsze i najbardziej trudne w tej materii buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
poza tym ignorancie 10 i 20 to ilość dziurek w glanach inaczej ich wysokosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorko coś z tobą jest nie tak bo jak masz glany dwudziestoletnie czyli musisz mieć minimum lat 30" Gdzie napisałam że mam glany 20 letnie? :D Napisałam ze mam 5 i 7 letnie. I ze te starsze to dwudziestki a nowsze to dziesiątki. Czytanie ze zrozumieniem jest elementem programu nauczania w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś od 20letnich glanów wysadził system :P Kasia - całkiem możliwe, to już kolejna para glanów jakie ma, z drugiej strony sam stwierdził, że są niespotykanie wygodne. Póki co dla mnie najgorsze są nowe buty na obcasie z grubej skóry. Mało, że stoisz w głupiej dla stopy pozycji to jeszcze wszystko Cię obciera i zawsze są bąble na małym palcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie zabrania nosić glany w żadnym wieku tylko autorka jeszcze niedawno wyzywała wszystkich od debili a sama mimo że 30 dawno mineła nie ma pomysłu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd Ci się wzięło, że ona jest po 30? Z tego co pamiętam to ma 21 lat, to jest młoda dziewczyna, jeszcze na studiach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślałam ale skoro ona ma glany 20 letnie to jak nie dostałaje w spadki (a zakładam że nie) to ma minimum 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie ma 20 letnich glanów! Naucz się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, kłótnie z metalówą są jeszcze głupsze niż ona!:O x jedna para służy mi juz prawie 7 lat, druga 5 i obydwie jeszcze żyją. Starsze to 20, nosze je tylko sporadycznie np. na koncertach, drugie to 10 i są noszone regularnie x więc ten ktoś MÓGŁ pomyśleć, że Zderzak ma ok. 30 lat, bo ta liczba 20 MOGŁA oznaczać wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, broken, ale ten ktoś jest idiotą skoro tak pomyślał. Skoro napisała wyraźnie, że ma 2 pary i podała ich wiek, to skąd nagle wzięły się kolejne 2 pary mające 10 i 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepska wymówka na problemy z myśleniem. Podobnie jak czepianie się, że Kasia ma 7letnie buty. Skoro się dalej trzymają to czemu miałaby je wyrzucać? Sama mam kozaki na platformie które kupiłam z 8 lat temu i nadal są w idealnej kondycji pomimo tego, że dużo w nich chodziłam (to było jeszcze w czasach kiedy moda alternatywna miała swój renesans i można było kupić ciuchy dobrej jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wam muszą syry capić w tych buciorach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a w konńcu nie obchodzi mnie ile ona ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×