Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atrakcyjna19

Niewielkie krwawienie po seksie analnym

Polecane posty

Witam, Wczoraj pierwszy raz uprawiałam seks analny. Użyliśmy dużo nawilżacza, początkowo zaczynaliśmy jeden palec,póżniej dwa a na końcu delikatnie wsuwał penisa stopniowo.. Na początku czułam dyskomfort ale póżniej było nawet fajnie.Nie trwało to długo,bo uznalismy,że jak na 1 raz to wystarczy. Problem w tym,że dzisiaj po wypróżnieniu zobaczyłam nie wielką ilość krwii.. czy to poważne? Co to może być? czy to może byc pęknięty hemoroid i czy sie sam zagoi? Dodam że nie czuję bólu podczas wypróżniania ani ogulnie,nic mnie tam nie piecze ani nic tylko skąd ta krew? Czy któraś z was miała podobne doświadczenie? Chętnie wysłucham jak byłi z waszym pierwszym seksem analnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Doopa c***ekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj się na stary nick, prukwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałem.Więc nie mogę się wypowiedzieć, ale mogę się pomodlić za Ciebie i za niego, żeby Wam było dobrze. Bo sam lubię między pośladki też. :classic_cool:🖐️ Jednak przyszło mi do głowy, że może krew Ci się zmęczyła nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki 'ogulnie' pisze się o tak - ogólnie. Krwawi o***t, szuraj do lekarza, może to być drobnostka ale też może być nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeżdżaj stąd zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli krew jest jasnoczerwona, nie ma się czym martwić, doszło do uszkodzenia śluzówki, nawet niekoniecznie w związku z seksem analnym - mogło do niego równie dobrze dojść przy wypróżnianiu się . Jeśli krew jest ciemnoczerwona, krwawisz z dalszych odcinków jelita i nie ma to nic wspólnego z seksem analnym, i trzeba iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjna19 dziś nastepnym razem kaz sobie wkladac w oko,ucho,oj ty debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qyyyyyyyyyydd
to jeszcze nic, ja tak krwawilam,ze musialam jechac na pogotowie kolega gej za to mial zerwany zwieracz, mowi, ze jak chce mu sie kupke to utrzyma tylko pare minut, musi zawsze byc blisko kiblelka albo chociaz krzaczka;) taka mala nauczka dla nas, ze pupka jest tylko wyjsciem,a nie wejsciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywa dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qyyyyyyyyyydd dziś I co lekarz na to???? pewnie nic :) pomyślał sobie że przyjechała kolejna Q.Zoboczeńcy powinni być paleni w piecach martenowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, prawiczki zawsze pierwsze do palenia ludzi w piecach, idz z********a to ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest krew, tzn. że masz tam ranę, a więc możesz dostać zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×