Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak_pytam

ILE PŁACICIE za żłobek_przedszkole prywatne?? I inne pytania..

Polecane posty

Gość tak_pytam

Pytania do rodziców dzieci w wieku 2-3 lat, czyli takich, które uczęszczają do prywatnego żłobka lub przedszkola mającego grupę dla dwulatków. 1) Ile płacicie miesięcznie za pobyt dziecka? 2) W jakich godzinach czynna jest placówka? 3) W jakim mieście znajduje się przedszkole ( możecie podać nazwę miasta lub określić czy to miasto-stolica województwa, jakieś duże miasto- kiedyś wojewódzkie, jakaś mała miejscowość itp). 4) Co gwarantuje żłobek/przedszkole w ramach czesnego? (liczba posiłków i zajęć dodatkowych oraz ich częstotliwość, np. rytmika-2x/tydzień) 5) Czy macie możliwość wybrania jeszcze dodatkowych zajęć, oprócz tych oferowanych "w pakiecie z czesnym", czy z nich korzystacie? 6) Jak rozliczana jest nieobecność dziecka? Czy pieniądze są zwracane tylko za wyżywienie czy za zajęcia dodatkowe w jakiś sposób również? 7) Jak duże są grupy? 8) O co powinnam pytać podczas "zwiedzania" przedszkola, na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/nikt nie ma dziecka w prywatnej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
700zl plus 250 wyżywienie. Wpisowe 500. Kraków. Czynne 7 - 18. To przedszkole językowe. Są różne ciekawe zajęcia. Jest nowe i dobrze wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesne 600 zł + 10 zł dziennie za wyżywienie czyli ponad 800 zł miesięcznie. Jeśli dziecka nie ma zwracane są tylko pieniądze za wyżywienie. W czesnym są już wszystkie zajęcia : angielski codziennie przez 30 minut, raz w tygodniu rytmika, logopeda, zajęcia z umiejętności społecznych. Poza tym różne atrakcje dodatkowe są organizowe, np bal karnawałowy, święto wiosny, przyjazd teatrzyku, dziś była wizyta pana policjanta. Grupy są około 10-15 dzieci, na taką grupę około 4 pań. Ja jestem bardzo zadowolona ze złobka mojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
680zł w tym wyżywienie.za jedzenie jest zwrot w razie nieobecności. jest to żłobek. mały,taki klub malucha, domowa atmosfera-grupa liczy 12osób. 2Panie.dziecko uwielbia tam chodzić. nie ma żadnych zajęć typu angielski. gdyż grupa jest od 6miesięcy do 3lat. dziecko rozwija się super. jest wygadane,samodzielne, empatyczne,rezolutne. wykonują mnóstwo prac, rysunków, ćwiczą sobie, tańczą, śpiewają czyli to co maluchom jest potrzebne. miasto wojewódzkie w zachodniej Polsce. placówka czynna 7-17. szukając placówki czytam i sprawdzam opinie. nie interesują mnie zajęcia dodatkowe-ale atmosfera i podejście do dziecka. przeżyliśmy żłobek państwowy-nie sprawdził się, inny prywatny-masakra, dopiero tu dziecko się odnalazło, jest zadbane, kochane i szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola www.przedszkolekonradek.pl i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Znajduje się na warszawskiej Białołęce, mają tam indywidualne podejście do dziec****anuje taka rodzinna atmosfera. Grupy nie są duże, jedzenie bardzo dobre. Dzieci mają zapewnioną profesjonalną opiekę, ciekawe zajęcia, dużo też dodatkowych. Mój synek bardzo dobrze się tam czuje. Poczytaj sobie o tym przedszkolu na stronie. Polecam tę placówkę, płacę rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatny zlobek 800zl plus wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne przedsKole. Czesne 420 + 10zl za dzien wyżywienie - 3 posiłki odliczane w razie nieobecności. Czynne cały rok 7:30-17:00. W cenie wszelkie zajęcia np zajęcia logopedyczne, zumba, dogoterapia, wycieczki. Grupy 14 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne, 540 zł./miesiąc. W razie nieobecności odliczane 10 zł za wyżywienie. W cenie raz na tydzień angielski, rytmika. Wycieczki, kino, teatrzyki dodatkowo płatne. Miasto powiatowe. Grupa 23 dzieci - 1 pani plus 1 lub 2 pomoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa białołęka. 890 cztery posiłki dziennie, stawka żywieniowe odliczana w razie nieobecności. codziennie angielski rano i po południu, rytmika codziennie, zajęcia dydaktyczne codziennie z nauczycielami, atrakcje ( teatr, koncerty,bale,festyny,warsztaty). super sala i ogromny plac zabaw - dzieci codziennie na placu chyba ze pada deszcz. kuchnia domowa. żłobek od 12 miesiąca połączony potem z przedszkolem, wiec nie musze szukać potem przedszkola :-) dzieci w swoich grupach wiekowych żadne 6 miesięcy do 3 lat. grupa 15 dzieci na trzy panie plus pomoc.... Zajęcia dodatkowe są ale raczej od 3 roku życia ( balet, tańce,judo,plastyka), w żłobku dzieci mają codziennie zajęcia z paniami plus angielski i rytmika i to im wystarczy. jest też psycholog i logopeda w razie potrzeby........ Nie będę pisać nazwy placówki to nie reklama....... Ja jestem mega zadowolona.... Aaaa tam nie ma pan z przypadku pseudo opiekunek. wszystkie panie mają mgr w kierunku plus liczne kursy i min kilkuletnie doświadczenie. placówka jest duża i przez to ma dobre finanse co przekłada się na osoby tam zatrudnione plus ofertę dla dzieci i rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900zl złobek? szok! przeciez tam choroby sa i inne paskudztwa. to niania na mazurach wezmie 700-900 i bije polony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko uczęszcza do prywatnego żłobka www.elfik.pl. powiem Ci, że zapisanie Asi właśnie do tej placówki, to był strzał w dziesiątkę. Zapewniają tam małe grupy, indywidualne podejście do dzieci, zróżnicowaną, zdrową dietę, doświadczone opiekunki..to naprawdę żłobek na wysokim poziomie. Znajduje się w Sosnowcu, ceny są jak najbardziej konkurencyjne. Szczegółów najlepiej dowiedzieć się osobiście, kontaktując się z obsługą żłobka. Jest kompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier niczaj z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
780zl z wyżywieniem. Placówka niepubliczna (nie mylić z prywatną), zajęcia z rytmiki 2x tydz, z angielskiego 2x tydz. 4 posiłki, czynne 6-18, miasto powiatowe, 10 tys mieszkańców. Gdy dziecko nieobecne to nie place za wyżywienie. Ale czesne jest stale. 3 panie, 20 dzieci (3-latki, gdy byli jako 2-latki to były 3 panie na 12 dzieci). Syn uwielbia tam chodzić i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś przelotowa przy miescie. 5 przedszkoli i wszystkie prywatne. Otwarte od 7-17. Grupa dla dwulatkow przyjmuje dzieci z pampersami :) place 220zl (reszte doplaca gmina) w tym jest 5 posilkow i 2x angielski w tygodniu. Teatrzyki w cenie czesnego ok raz w miesiacu. W razie nieobecnosci dziecka nie wracaja za posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 21:39 fajnie miec wyimaginowane dziecko o imieniu Asia prawdA? nawet nie potrafisz wpisu zrobic tak zeby nie zalatywalo na kilometr reklama och strasżł w dziesiatke och kompetenta kadra ..nie posraj sie z zachwytu nad własnym ego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 1200 zł za Żłobek Małe Skrzaty w Warszawie, ale muszę powiedzieć, że nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów. Jestem zadowolona, bo choć kwota nie jest mała, to mam pewność, że dziecko ma wszystko czego mu potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja place 250 euro miesiecznie w tym wyzywienie i wszelkie zajecia i jest to stawka dla najwyzszych zarobkow im nizsze zarobki tym nizsza stawka choc tak naprawde wiekszosc tyle placi bo nie jest trudno byc w tej najwyzszej stawce wystarczy ze oboje rodzicow pracuje. Jak wiecej dzieci w przedszkolu to stawka sie obniza Jak zwykle w Polsce najdrozej a zarobki najnizsze. coz POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto 200 tys. Czesne 550 dzienna stawka zywieniowa to 9 zl i jest odliczana przy nieobecnosci Zajec dodatkowych jako takich nie ma bo to zlobek ale dzieci rysuja, sluchaja muzyki itp. Maja mini zoo, prowadza swoj ogrodek, zapraszane sa teatrzyki itp. Z jedzenia jestem srednio zadowolona bo nie jest do konca zdrowe imho (parowki, serki topione, slodkie bulki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Zapisałam córkę do Fair Play od maja i będziemy płacić 550 plus wyżywienie, ale w tej cenie mieści się naprawdę wiele, bo dzieci mają  zaplanowane mnóstwo zajęć kreatywnych, sportowych, język obcy i różne atrakcje. Także zobaczymy. Siostry dzieci też chodzą do Fair Play w Krakowie i tam płaci 620 zł, także nie jest źle, tym bardziej jak popatrzeć na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Potwierdzam w Fair Play 620 zł przynajmniej tu gdzie syn chodzi w Krakowie. Ogólnie polecam przede wszystkim ze względu na urozmaiconą dietę i bardzo ciekawy i ambitny plan zajęć dla dzieci. Są wolne miejsca na Łokietka z tego co się orientuję, bo trwa rekrutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×