Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Marek94

Holowanie, pomoc drogowa

Polecane posty

Gość wiktor

Jak dla mnie godna polecenia jest firma holowanie-zgorzelec, miałem problem z autem, niestety w późnych godzinach wieczornych i jako jedyni odebrali i przyjechali z pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

U mnie sprawdziło się Auto Czok z Opola. www.autoczok.pl W moim przypadku byli na miejscu migiem. Są solidni, pomocni, cena bardzo ok. No i kompleksowo działają bo też wypożyczalnia i naprawa aut powypadkowych. Działają 24 h/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froro

W tym zakresie bardzo dobra firma z Warszawy to www.holowanie-tanio.warszawa.pl Niedawno miałem awarię samochodu i to oni bardzo dobrze się wtedy u mnie sprawdzili. Profesjonalni, solidni, z nieprzesadzonymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Poznania polecam zapisać sobie kontakt do firmy www.pomocdrogowa-poznan.com Oni zajmują się holowaniem i pomocą drogową i robią to w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekk

Jeśli o Warszawę i okolice chodzi to w 100 % sprawdzi się www.holowanie-tanio.warszawa.pl/ To sprawdzona pomoc drogowa, wyciągali mi auto z rowu późnym wieczorem, na miejscu byli migiem. Działają 24 h i nie przesadzają z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimczi

Znam  opolski Auto Czok www.autoczok.pl/ to rzeczywiście bardzo dobrzy fachowcy. Ja tam jestem z ich usług bardzo zadowolony, szybko i sprawnie się wszystkim zajęli. Zgadzam się, że warto się do nich zgłosić.Plusy za kompleksowe podejście - wypożyczalnie samochodów zastępczych i naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zerknąć na dodatkowe usługi firmy skup-aut-niemcy.pl , posiadają na stanie lawety i autolawety do transportu uszkodzonych samochodów. Bez problemu odholowali uszkodzony samochód na parking w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×