Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To nie moja wina ze jestem stara panna

Polecane posty

Gość gość
nie jestem patologią ale jestem do poznania przez internet. Ale w*****a mnie sytuacja gdzy wystarczy jedno zdanie nie tak żeby głupie pipy skreślały kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :), jak glupie pipy skreslaja po jednym zdaniu to i tak nie warto dalej o nia sie starac i lepiej jak ci daje znac o swoim charakterze od razu niz pozniej. Kazdy ma bierze to co chce i ma prawo skreslic kiedy tylko chce, ale to my wybieramy je a nie one nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wybredne księżniczki są same, szukają księcia z bajki który nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna to ja 30 lat brak rodziny matka despota itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to wynajmuj mieszkanie i będziesz mieć spokój, a jak cie nie stać to znaczy że twoje umiejętności nie mają wartości na lokalnym rynku pracy i potrzeba coś innego się nauczyć aby w miare zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;25Tak tak juz jednego takiego mialam co chcial ze mna seksu a potem nigdy cie nie kochalam za wierna suke cie mialem za to bzykac to sie chcial codziennie ale ja sie niedalam bo facetom to chodzi nie o milosc a o wykorzystanie kogos.Znalez kogos dzisiaj dobrego to trzeba szukac z dwoma swieczkami.Jak nie ma pieniedzy to najczesciej nie ma milosci.Takie mamy czasy nie oszukujmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw szaleje, że każdy ją miał a potem rząda od chłopska więcej niż może, a do tego ma wyluzdane menu i kaprysy. Świadomości rośnie razem z obawą, że będzie źle. To się nazywa blokada na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Bańska łapią na dziecko. Co wam przeszkadza sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 49 Baranie, a jak nie ma kasy na szkolenia? I które szkolenia zapewnią jej dobry start. Kuźwa forumowi spece od d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie lecinatakich mezczyzn jak w temacie to musi byc z autorka grubo nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepijący Antek
gość wczoraj nie mam wiele kasy, będziesz mnie kochała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyzchorąnogą
gość wczoraj ma problem umysłowy który ją blokuj***ardziej niż inne sprawy, ale 80% bab tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21 49 Baranie, a jak nie ma kasy na szkolenia? I które szkolenia zapewnią jej dobry start. Kuźwa forumowi spece od d**y. Zgłoś to niech kur/wa idźie zarobić??? czeka aż ktoś jej da? facet albo państwo? wypíerdać do drugiej czy trzeciej roboty na weekend i zarabiać. Co za leniwa pipa. Praca jest tylko masa leni naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no ba, miała jednego, nie wypaliło i koniec. Jakby faceci po jednym olaniu się poddawali jak wy baby to by naród wyginąl. Pozbieraj się i działaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepijący Antek dziś Żadna cie nie zechce. Trzeba było się nie przyznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepijący Antek
gość wczoraj tak to jest jak człowiek jest szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Witam drogie Panie i drodzy Panowie. Jeszcze nie mam 30 choc niewiele mi do niej brakuje. Zeby poznac faceta na miescie, w tramwaju lub autobusie wcale nie trzeba nosic koszulki z napisem "szukam faceta" - wystarczy tylko jedno: własny uśmiech i radość z życia. Jeżeli tego nie zabraknie predzej czy pozniej znajdzie sie jakis odwazny facet, ktory zaczepi. Nieraz spotkalam tak wielu fajnych facetow. To nie prawda ze przez internet nie da sie znalezc porzadnego faceta: na jakiejs stronie randkowej moja kolezanka znalazla faceta i juz sa narzeczonymi, ja osobiscie przez internet poznalam swojego meza, choc nie na stronie randkowej, bo ja takich stron nie uznaje. Najwazniejsze w zyciu zeby robic cos dla siebie, dzialac, pracowac, spelniac swoje marzenia, hobby, uprawiac jakies ulubione sporty lub tanczyc jezeli sie lubi. Facet sam sie znajdzie. Chcesz isc na kurs tanca lub np pobiegac ale nie masz z kim, to nie idz sama, wrzuc sobie np jakies ogloszenie na gumtree ze szukasz partnera do tego sportu, lub oglos sie na stronie sport42 a napewno bedziesz miala wielu chetnych. Wiekszosc facetow ma to do siebie ze sami na kurs nie pojda bo to siara. Rob w zyciu to co lubisz, ciesz sie zyciem i tym co masz, bo zycie jest tylko jedno. Nie ogladaj sie na rodzine bo to nic nie da, nie mysl o tym czego nie masz bo to nic nie zmieni. Jezeli ty bedziesz szczesliwa to i normalni faceci beda chcieli z Toba byc. A i wiem, ze dla kobiet wyglad faceta jest wazny, ale nie oceniaj ich po wygladzie, bo patrzenie kobiety na wyglad faceta moze sie zmienic po jego blizszym poznaniu. U mnie tak np bylo, chociaz dla mnie zawsze bylo wazne aby facet ubieral sie po prostu normalnie, i potrafil zarobic tyle pieniedzy, aby utrzymac sam siebie. Przepraszam ze tak sie rozpisalam, ale ciezko to bylo napisac tylko w kilku slowach. Dziekuje wszystkim za wysluchanie, i zycze autorce powodzenia w zyciu i w marzeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra i logiczna wypowiedź powyżej, niestety większość kobiet tych rad nie przyjmie tylko jadą swoimi ścieszkami bo myślą że są takie mądre i logiczne, a to w 99% niewypał zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×