Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Doomminnikka

Liceum zaoczne dla dorosłych

Polecane posty

Gość Doomminnikka

Witam! Mam pytanie czy orientujecie się, w jakiej szkole w Warszawie lub okolicy wydawane są zaświadczenia o byciu słuchaczem na rok? Lub chociaż na semestr? Pilnie potrzebuję takiego zaświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Gornoslaskiej bylo takie liceum ale tam dosc restrykcyjnie do zaswiadczen podchodzili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domminnikka
Restrykcyjnie to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polanska1
teraz otwierają nowe Liceum dla dorosłych Educatio na Nowowiejskiej. zadzwoń do nich może oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AP edukacja, ale tam trzeba płacic co semestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorata
po co płacić jak można iść i się uczyć bezpłatnie? ja właśnie zapisałam się do tej nowej szkoły dla dorosłych Educatio. bardzo sympatycznie. miło tam się czułam i mam nadzieje że tak zostanie. czas zdobyć jakieś wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzi ktoś do gimnazjum dla dorosłych? Ciężko jest? Jaki poziom nauczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tych smieciów co "uczą sie" dla renty wprowadzono wymóg 50% obecności by zaliczyć semestr i normalni którzy nie kombinują tylko pracują uczciwie nie zawsze mogą dotrzeć do szkoły i nie zaliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki % obecności chcieliby mieć ci "normalni" żeby zaliczyć? A nie taniej wyjdzie kupić mature na bazarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robd4
Zawsze trzeba mieć na uwadze, że skończenie szkoły średniej to większe szanse na znalezienie pracy i w ogóle wyższą wyplate. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dzieci mi kiedyś wypominaly, ze ich ojciec to jest ofiara losu, żaden autorytet, tylko cysty debil. Za free, bez żadnych opłat jest liceum w Delcie Edukacji. Byłem tam i zapewnili mi , że zadne oplaty nie wyskoczą i żadne kary. Nauka co 2 weekend i tylko 50% obecności trzeba mieć. Pracuje, więc taki system mi jak najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczenie liceum kompletnie nic Ci nie da na rynku pracy . Lepiej byc dobrym hydraulikiem czy budowlancem,po liceum sa tony bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśka21
zapisałam się do Educatio. Bardzo przyjazna szkoła. Mam nadzieje że poziom będzie jakoś wysoki bo chciałabym naprawdę sie nauczyć a sytuacja zmusza mnie do pogodzenia nauki i pracy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości takich szkół dla dorosłych wydawane są takie zaświadczenia bez większych problemów. Chyba, że ktoś nagminnie prosi o taki papierek więc w tedy z pewnością są jakieś dodatkowe koszty :) Ale jeśli ktoś potrzebuje pilnie do jakiegoś urzędu czy coś to nie ma problemu :) Wracając do głównego wątku to szkoła czyli liceum dla dorosłych wcale nie jest takim złym pomysłem :) Zajęcia są np. co 2 tygodnie (sobota, niedziela) co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Ale wiadomo trzeba za to więcej uczyć się samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta ? tak słyszałam :) ma dobrą opinię. Możecie polecić jakiś kierunek, który jest na czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W momencie rozpoczęcia zajęć powinni w takich szkołach wydawać zaświadczenia. Wiem, że w szkole Delta tak jest - bez problemu i od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co Cię interesuje. Delta ma spory wybór kierunków. Najbardziej oblegane to pewnie Technik Usług Kosmetycznych, Technik BHP, Technik Administracji, Technik Weterynarii, Technik Informatyk, Florysta. To są kierunki bezpłatne więc i popyt największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Delta Edukacja najlepszy Technik Usług Kosmetycznych albo Technik Weterynarii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Technik Usług Kosmetycznych. W Delta Edukacja mają profesjonalnie wyposażoną pracowanie więc zajęcia to czysta przyjemność pracowania na sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wrocławiu polecam Liceum dla dorosłych Plus Edukacja. Trzeba się bardzo postarać aby go nie skończyć- nauczyciele są bardzo wyrozumiali i pomocni. No i nauka za darmo. Jak jesteś po zawodówce to uczysz się tylko 2 lata a nie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Delcie 29 sierpnia będzie noc zapisów. Sekretariat będzie czynny do 20 więc jak ktoś pracuje i nie ma czasu w godzinach standardowych to będzie okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta noc zapisów we Wrocławiu też będzie ? Bo chciałabym się zapisać na Florystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak :) We wszystkich oddziałach jest noc zapisów. Sekretariaty czynne do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DELTA Edukacja jest prywatną Szkołą Policealną kształcącą słuchaczy na wielu różnorodnych kierunkach nauczania. Prowadzimy ciekawe i popularne na rynku pracy kierunki bezpłatne, m.in. : BHP, technik drogownictwa, Administracja, Kosmetyka, Opiekunka środowiskowa , Opiekun w Domu Pomocy Społecznej, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Opiekun osoby starszej , Rachunkowość, Turystyka wiejska, Informatyka, Florysta, Weterynaria Zajęcia na w/w wymienionych kierunkach odbywają się w systemie zaocznym- co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Kierunki te są w 100% bezpłatne, bez dodatkowych oraz ukrytych opłat. Pozostałe kierunki oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, są to m.in.: architektura wnętrz, filologia angielska/niemiecka, technik farmaceutyczny, geodeta. U nas NIE płaci się za:  zapis  legitymacje  indeks  poprawki  sesję egzaminacyjną  przeniesienie na inny kierunek  egzamin końcowy ( by uzyskać tytuł np. technik administracji)  zaświadczenia o kształceniu oraz zaświadczenia do ZUS-u Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Dla osób pragnących zdobyć wykształcenie średnie proponujemy darmową naukę Liceum Ogólnokształcącym (na podbudowie szkoły podstawowej, gimnazjum lub po szkole zawodowej od 3 semestru). Do liceum zapisujemy po ukończeniu 16 lat. Szczegółowe informacje i pełną ofertę otrzymają Państwo pod nr tel. 798 150 146, 798 150 207, na www.delta-edu.pl lub w biurze pod adresem Kuźnicza 10, Wrocław, bądź odpowiadając na tą wiadomość. Biuro jest czynne codziennie od 9.00 – 18.00, soboty od 8.00 – 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o liceum dla dorosłych to najbardziej polecam szkołę Kreatoredukacja bo po pierwsze oczywiście szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest wpisana do ewidencji szkół a po drugie mają bardzo dobry poziom nauczania a przy tym nie robią problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, nataliaka napisał:

Orientuję się, że gdy się jest słuchaczem i ma frekwencję to w cosinusie bez problemu można dostać zaświadczenie o nauce 😄 

Spamować trzeba umieć. Takie dno i metr mułu jak w tej beznadziejnej szkole to nie ma nigdzie indziej.

Gdybyście szanowali klienta, nie musielibyście spamować na forum. Jak trzeba być głupim aby nie wiedzieć, że to śmierdzi na kilometr?

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×