Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość golalo

Dobre firmy windykacyjne

Polecane posty

Gość gość
Zgadza się z tym krukiem. Jest tyle różnych firm na rynku więc trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre opinie ma lexperto a prowizja pobierana od sprawy zakończonej sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba samemu działać wysyłać monity i dzwonić do dłużnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to nic to nie daje bez rezultatów. Firma windykacyjna ma większe pole manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się oddajesz sprawe windykacji i masz problem już z głowy a tak sprawa wisi i nic się nie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro333
Ze swojej strony mogę polecić http://www.mojawindykacja.pl/ . Nasza firma współpracuje z nimi od kilku miesięcy i są skuteczni, a to najważniejsze! Wcześniej współpracowaliśmy z pewną znaną firmą ogólnopolską, ale nie byliśmy zadowoleni i współpraca szybko się zakończyła. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka900
Mogę polecić Kancelarię Ultimatum z Podkowy Leśnej. Nie wiem jakie mają metody..ale naprawdę są skuteczni. Firma mojego taty miała poważne problemy z odzyskaniem pieniędzy za faktury i oni prowadzili tą sprawę . Całe szczęście się udało, bo ojciec nerwowy chodził i zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna225
Firma Spartan Group rozwiązuje takie problemy szybko i sprawnie. Warto zajrzeć na ich stronę, spartangroup.pl i tam dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssae
Cześć, fajnie że pytasz tutaj na forum o to. Ja osobiście nie mam doświadczeń w tym temacie, ale kolega odzyskiwał dług od swojego kolegi i nic się nie dało zrobić, a jak zadzwonił do Ultimatum (taka kancelaria spod Warszawy), to mu ten dług odzyskali. Poszukaj, na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę, to mogę Was zaprosić do zapoznania się z firmą windykacyjną www.amk-windykacja.pl Oferuje ona różne pakiety dla firm, do ich działań należy monitorowanie należności, ściąganie długu itd. Wszystko dokładnie opisane na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w Warszawie mogę i ja zaproponować kancelarię prawną Liderio. Muszę przyznać że firma jest bardzo kompetentna i zna się na rzeczy, zajmują się różnymi działami na stronie mają wszystko napisane kancelarialiderio.pl . Polecam bo ja już nie raz skorzystałam z ich usług i to w różnych sprawach :) sprawdzona i zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę wypożyczalnie aut i całkowity monitoring płatności zleciłem firmie CashHelp, super się sprawdzają. Tutaj http://cashhelp.pl/monitoring-platnosci/ możecie poczytać na czym dokładnie polega ich praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj windykacji samodzielnej, możesz np. sprawdzić po samym adresie księgi wieczyste dłużnika, dać mu do zrozumienia że rozpoczniesz egzekucję należności z jego nieruchomości. Może sam fakt że wiesz że zajmowana przez niego nieruchomość należy do niego, że znasz wpisy hipoteczne na tej nieruchomości, że wiesz to jest ewentualnym współwłaścicielem zmobilizuje go do dobrowolnej spłaty. Tu masz wyszukiwarkę ksiąg wieczystych po adresie : http://www.sprawdzamsiebie.strefa.pl/ksiega-wieczysta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta_Kaśka
Działają konsekwentnie. Bezpośrednio z i u dłużnika. Na stronie http://www.fiks-inkaso.pl mają sporo referencji. Opinie z którymi się zgadzam i podzielam. Działają w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat korzystam z pomocy kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. Przestałem bawić się w zwykłe firmy windykacyjne, ponieważ zawsze kończyło się tak samo. Po podpisaniu umowy było w zasadzie jedynie czekanie, czy może sam ściągnę dług. Przy kancelarii problemu takiego nie mam. Plus to trochę inny poziom kultury niż w większości przypadków zwykłych firm "od windykacji terenowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam mec. Staniszewskiego. Korzystałam kilkakrotnie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję współpracować z Kancelarią Veriv S.A. Nie tylko prowadzą windykację ale też kupują długi. Ode mnie akurat kupili, wszystko bez zbędnych formalności. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiekkosidrzewa1231
Jak dobra windykacja w Warszawie to polecić muszę http://kancelaria-windykacja.pl/ są mega skuteczni. W niespełna tydzień odzyskali dla mnie około 25 000 zł od jednego dłużnika. Liczę na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Ultimatum w Warszawie na Złotej. Raczej nie ma sprawy, z którą oni by sobie nie poradzili :) Super podejście do klienta, szybkość działania no i przede wszystkim skuteczność. Jestem pewna, że będziecie zadowolone z ich podejścia do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielarii2233
W przypadku nieopłaconych faktur przez klienta możecie zgłosić się do firmy https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ Poziom wiedzy przedsiębiorców na temat faktoringu jest dość niska. Windykację traktujemy jako dochodzenie należności w sposób określony w obowiązujących przepisach prawnych. Istotą windykacji jest dochodzenie przeterminowanych należności od dłużnika w imieniu wierzyciela i na jego ryzyko. Może przybrać formę polubowną, sądową lub drogi egzekucji komorniczej. W przeciwieństwie do windykacji, faktoring stosuje się w przypadku nieprzeterminowanych należności. Definicję umowy faktoringu dokładnie określa Konwencja Ottawska z 1988 roku. Umowa zawarta jest między dwiema stronami, klientem i faktorem. W wyniku ich porozumienia dostawca przekazuje na faktora niewymagalne należności, wynikające z umów sprzedaży zawartych z odbiorcami. Faktoring jest finansowaniem bieżącej działalności. Dzięki usłudze faktoringowej przedsiębiorca dostaje należne środki wcześniej niż było to przewidziane terminem płatności wyznaczonym na fakturze, wystawionej przez wystawcę towaru lub usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostateczność to wynajęcie kancelarii komorniczej.... to przykre ale czasem nie ma innego wyjścia. Jeżeli szukasz kancelarii komorniczej i jesteś z okolic Poznania to warto zapisać ten kontakt http://komornik-koziel.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jest www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku niezmiernie przydatna okazała się pomoc zaoferowana przez www.inkasso.opole.pl . Ta firma z Opola była ostatnią szansą na odzyskanie pieniędzy od łużnika, który zalegał mi pieniądze od dłuższego czasu. Rozwiązali to niewiarygodnie szybko i sprawnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie polecam e-Recovery. Wszystko działo się z automatu, nie musiałem marnować swojego czasu i najważniejsze, pieniędzy. Kosztami windykacji obciążają dłużnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElsaM
od siebie bardzo polecam firmę solventoir . Podejmuje działania dosyć szybko, jest to uczciwa firma , współpracująca z wieloma prawnikami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×