Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie mamusie! Czy jest możliwość kupienia samego stelaża do fotelika?

Polecane posty

Gość gość

Czy trzeba kupować cały wózek 3w1, żeby mieć możliwość zamontowania fotelika na stelażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie wkładki które wpina sie w stelaż a na to fotelik. Tylko nie wiem czy one pasują do kazdego wozka i fotelika . Ja miałam fotelik maxi cosi i była opcja dokupienia takiej wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie chyba nazywa adapter do wozka. czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie są adaptery, ale nie każdy wózek z każdym fotelikiem jest kompatybilny. Ja mam wózek Jedo Fyn i fotelik Maxi Cosi i miałam adapter, ale musisz się zorientować jak w przypadku Twoich sprzętów to wygląda. Z tego co wiem do Maxi Cosi spora część wózków ma adaptery, jak z resztą to trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi oto, że posiadam wózek baby merc s7 3w1, niestety nie ma możliwości w nim odczepienia spacerówki i zamontowania fotelika na samym stelażu tylko fotelik lub gondole mocuje się na spacerówce i chciałam się dowiedzieć czy do fotelika można dokupić stelaż? mam mały samochód i cały wózek się nie zmieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tego typu wózków, to na stelażu jest spacerówka na stałe i tylko taką miękką gondolę wkładasz, ewentualnie wpinasz fotelik? mało to wygodne. sam stelaż pewnie możesz kupić, wszystko jest kwestią ceny :) w nosidełku dziecko za długo nie pojeździ, zresztą na spacery to nie jest dobre rozwiązanie. popatrz sobie na oferty używanych wózków na olx i coś może trafisz. chociaż trochę bez sensu jest kupowanie kolejnego wózka tylko do fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę sprzedać ten wózek i kupić drugi, ponieważ nie mam możliwości poruszania się z dzieckiem samochodem do lekarza, do sklepu czy gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ... mogę odsprzedać, tylko musiałabym zobaczyć w jakim jest stanie... no i nie wiem, czy to by pasowało do Waszego fotelika.. Ja miałam na początku tylko wózek głęboki, spory, właśnie do auta, sklepu dokupiłam coś, żeby montować fotelik.,, bo na wózek się nie dało. Ale nie znalazłam samego stelaża i kupiłam po prostu wózek spacerowy z dołączonymi już (zamontowanymi na stałe) adapterami do fotelika ( wózek nieduży, niezbyt ciężki).. to jakiś wózek safety1 coś tam.. "wypatroszyłam" całą spacerówkę, zdjęłam wszystko, co zbędne (zresztą dobrze, że na mnie trafiło, bo sam materiał spacerówki był brudny, podniszczony.. ja bym takiego czegoś sprzedać nie mogła jako wózek dla dziecka). I jak była potrzeba, to brałam stelaż i na niego montowaliśmy fotelik. Ale mój fotelik to Maxi Cosi Cabriofix.. nie wiem, jaki masz i czy te adaptery w tym wózku pasowałyby do Waszego fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam zapytać.. w jakim mieście mieszkasz? Jak sprawa jest pilna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie sklepu Baby Merc gdzie kupowałam wózek widziałam sporo akcesoriów typu pościel, huśtawki czy zapasowe koła więc polecam Ci poszukać, to najlepsza metoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×