Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od miłości do nienawiści bliska droga.

Polecane posty

Gość gość

Cieszę się że ja poznałem. Kochałem prawie 2 lata z wzajemnością, ale nie ujawniliśmy się przed sobą. Lubieliśmy się przypadkiem podotykać, patrzeć głęboko w oczy i przebywać ze sobą. Oboje chyba zakompleksieni bojący się odrzucenia. Dzisiaj wiem, że to było to - Magia. Wypaliło się z obu stron. Klapki opadły z oczu. Dostrzegamy swoje wady. Wcześniej była dla mnie Miss globu. Teraz? Zwykła babka z fajnym cy/ckiem. Czasem jeszcze coś mnie tknie jak spojrzy mi w oczy ale to już nie to co kiedyś. Może gdyby okazała zainteresowanie to coś by jeszcze było, ale jest przeciwnie. Czujemy do siebie wzajemną niechęć i pogardę, to dziwne.. kiedyś to był szał, szkliste oczy, palpitacje serca, i każdy ruch, każde słowo było bóstwem. Teraz mnie wku/rwia jej głos i humorki. O co w tym chodzi wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywasz miloscia to co jest tylko zauroczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczenie trwa podobno krócej? A może i zauroczenie to było, pożądanie. Ale jak wytłumaczyć zamartwianie się o nią w chorobie i szał radości, mdlenie na jej widok, ubóstwianie w każdym calu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba cos wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie razem,spotykacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak spotykamy sie od 30 lat :D i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.spedzamy ze soba czas nie marnujac go i doceniajac kazda sekunde jaka mozemy wykrasc tylko i wylacznie dla siebie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteście parą? Jeśli tak, to myślę, że sam sobie ją obrzydziłeś, by nie czuć tego co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wspolny seans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×