Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy nasz seks i takie rozczarowanie. Czemu ja mam takiego pecha?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z facetem, w końcu dochodzi do pierwszego seksu. Po seksie , po powrocie do domu żadnego smsa. A rano sms o treści "Idealny sposób na kalorie":-(, potem smsy z pytaniem jak mija dzień a wieczorem znowu sms o treści na temat kalorii. Zero jakiegoś nawiązania do naszego seksu, nie napisał czy mu się podobało czy nie:-( Czy to znaczy że chodziło tylko o jedno? czy może to jakiś nieogarnięty facet który nie wie jak powinien się zachować po namiętnej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go w końcu pytam czy mu się w ogóle podobało a on nie odpisuje, bo zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłaś glębokie gardło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm troche dziwne zachowanie :( Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl ponad 30 lat mamy obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spust w cipę czy buzię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się naprawdę załamać po czyms takiem. Poczułam się jak jakaś debilka która dała się zaliczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poerdole, ja nigdy smsow nie pisze, nawet by mi przez mysl nie przeszło. Jak chce sie dalej spotykac to chyba mu sie podobalo to sie rozumie samo przez sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w seksie zawsze chodzi o jedno, facet ma 30 lat a nie 17 zeby to przezywac nie wiadomo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci tego nie wywrozy przeciez, sama chyba czujesz czy to jest w porzadku i jak sie z tym czujesz.ludzie sa rozni,ale po mojemu jakby facetowi zalezalo,zachowal by sie inaczej,z jakas czuloscia czy jak to tam nazwac.a tak to takie olanie na dobra sprawe. Daj spokoj, nie zalamuj sie, wyszlo jak wyszlo, ale o tym jakim jestes czlowiekiem nie swiadczy.raczej o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł zadzwonić a tego tez nie zrobił:-( Zero nawiązania do nocy, jakiegoś romantycznego podsumowania, tylko wzmianka o spalaniu kalorii?:-( Potem ja go pytam czy mu się wogole podobało a on mi nie odpisuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem że facet może nie rpzeżywa tego jak my no ale napisać coś w stylu że było cudownie to chyba wypada po takiej nocy? Gdy dostałam tego smsa o kaloriach z rana to mi szczęka opadła tak szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umiesz czytac miedzy wierszami? bo ja teks o spalaniu kalorii zrozumiałam jako aluzja do wspólnie spędzonej nocy- było goraco, ekstremalnie jak na treningu, było tak jakby się przebieglo kilkanaście kilometrow, pot lal się strumieniami.... no chyba ze ja mam wybujala wyobraznie. ja bym się na ten tekst nie obrazila, a to ze się nie odzywa po twoim pytaniu- może poczul się dziwnie bo ty nie zakumalams jego aluzji- sex-spalanie kalorii- było hardcorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to s*******ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 21:25, a powiedz mi nie brakowało by ci po wspólnie spędzonej nocy czegoś w stylu "było cudownie"? Bo mi właśnie tego brakuje, nutki romantyzmu, takiej czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się to że nasz seks sprowadził do uprawiania sportu rozumiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znam tego faceta, wiec to tylko sugestia z mojej strony, powinnas wiedzieć jak i w jaki sposób on zartuje, może on nie potrafi inaczej okazac tego co czuje. mój facet nigdy nie mowil i nie mowi romantycznych rzeczy, po prostu taki jest- ja go znam i nie odbieram tego tak ze mu nie zależy, wiec ty może za bardzo przywiązujesz do tego wage a facet jest wlasnie z tego typu co to o uczuciach mowic nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz po seksie tez nic takiego nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 21:32 a jak zachował się twój facet po waszym pierwszym seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski sa jeszcze gorsze poznalemostatnio dziewczyne byls eks po 3 potkaniach super zajefajny seks miala chyba z 9 orgazmow przez 1.5 godziny janie lubie pisaceskow ona wrecz przeciwnie uswiadomilemjej na poczatku ze nie szukam zwiazku aona ze jej to odpowiada po tygodniu nie wytrzymala jak sie nie odzywalem i pisze sorry ale jednak mi to nie odpowiada i zaczyna sie co tydzien dzownila wstawiona o 3-4 rano w soboty ze zle sie zachowuje i tylko mnie wku...la spotkalem ja na impreziew sobote zatanczylismy dwa razy chwycila mnie za dwon i mowiz e wychodzimy do mnie normalnie mnie wykorzystala ale nic sobie z tego nie robie bo wiem ze bylos swietnie dlaczego laski maja zawsze takie roszczeniowe podejscie jakby od seksu tracily czastke siebie...:/ byl seks bylo zajeefajnie i dlatego wrocila po wieceej ale jej to nie odpowiada i jak trzezwa to caly tydzien sie nie odzywa a jak sie wstawi to odrazu fon o 4 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to nie dorabiaj teori i nie krec sobie filmow. Nie wiem jak dobrze go znasz, poczekaj i zobacz jak sie dalej zachowa. A na przyszlosc mu powiedz,ze potrzebujesz wiecej czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wszytsko zawsze analizuję i nie wiem jak to odbierać. Wiem że każdy jest inny ale zwyczajnie boję się angażować w cos co może dla niego nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Potem ja go pytam czy mu się wogole podobało a on mi nie odpisujesmutas.gif x ale to jednak nie jest normalne zachowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jeśli pytasz o to czy był romantyczny czy cos w tym stylu, to zależy co masz na myśli. nic nie mowil specjalnego, buziak na dowidzenia gdy odwozil mnie do domu rano, byliśmy umówieni na wieczor- wyjście do baru, nie wspominal o nocy. ale powinnas poczekać do następnego spotkania i nie zmuszać go do "zwierzeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra już nie oczekuję romantyzmy ale zamiast spalania kalorii wolałabym żeby mnie zapytał jak się czuję po wspólnej nocy. To by mi wystarczyło tak naprawdę bo pokazało by mi że myśli o mnie w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniak,odpisz z mu jak już będzie się domagał sms ,,brakuje ci taktu,a kalorie to moja sprawa...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kalorie to chodziło o niego nie o mnie ale to już taki głupi szczegół:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu 'to nie prościej ci pójść na siłownię, skoro traktujesz to jako sport?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No uwodzić kobiety to ten typ nie potrafi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×