Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy nasz seks i takie rozczarowanie. Czemu ja mam takiego pecha?

Polecane posty

Gość m ądralIa
może on ma zespół Aspergera jakiś? albo zespół pana buraka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kurna znaczy uwodzić? Uwodzenie kojarzy się z takim sztucznym zachowaniem. Ja tam wolałabym widzieć, jaki facet jest naprawdę od razu, a nie że czyta poradniki, jakim ma być, żeby kobieta się nie zraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normlany facet by po pierwsze napisał tego samego dnia po seksie a po drugie zadzwoniłby, pogadał i spytał jak samopoczucie po tym wszystkim. Tu nie chodzi o jakieś romansidło ale o zwyczajne kulturalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie z tym aspergerem lub burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny, jeden będzie uwodził i słodził, drugi będzie niewzruszony po wspólnie spędzonej nocy, trzeci będzie olewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dwóch facetów i jakos każdy z nich się fajnie zachował po pierwszej wspólnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież widać wyraznie że ten facet potraktował seks z nią jak zwykły sport do spalenia kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
mnie by takie teksty ostudzily skutecznie i bym ochlodzila znajomosc, nie odzywala sie do pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dyma i ma wyje/bane, a laski to analizują jak wystrzał rakiety w kosmos. To tylko seks kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, romantyczny to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 22:41, tylko że mi przykro bo mówiłam mu że nie szukam przygód a że szukam związku. Jak tu zaufać drugiemu człowiekowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Xxx współczuje, ale najwyraźniej za słabo go znałaś bo nie rozumiesz i nie byłaś w stanie przewidzieć jego reakcji. Już widze konflikty charakterów, bo to się nie trzyma kupy wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile miał partnerek przed tobą a ile ty przed nim? Które z was zainicjowało ten seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, jak się szuka związku, to się raczej czeka z seksem, przynajmniej w moim odczuciu. A nie "chciałabym związku, ale bzyknijmy się bez, ty dostaniesz wszystko czego chcesz, a ja zostanę z niczym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 23:04 mądrze prawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczuj go tak, ja bym się wstydzila zapytać czy mu się podobało, a co jak mu się nie podobało? Może też bierze cie na przetrzymanie, że niby mu nie zależy, ja sama tak robię, dostaje esemesa i odpisuje po kilku godzinach, ale zależy mi bardzo. Bez presji, jak muzyka się podobało to będzie chciał więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to dość oczywiste. Jak się chce tylko seksu, to po co się bawić w jakieś czułości, obietnice i tym podobne. A jak chce się związku... no to sorry, ale żaden facet nie weźmie sobie dodatkowych zobowiązań na głowę, kiedy wszystko czego chce ma podane na talerzu bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie macie rację, ale znaliśmy się dwa miesiące, był codzienny kontakt więc myślałam że jakos już się poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wstydziłabyś się zapytać czy mu się podobało? co w tym złego? Skoro uprawiamy seks to chyba mogę go o to spytać? Zreszta ja właśnie oczkiwałam takiego pytania od niego ale doczekałam się jedynie stwierdzenia że spala kalorie ze mną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym faceta nie zapytała. Po pierwsze: byłam tam i chyba wiem, czy było fajnie, czy kijowo. Po drugie: co on, krytyk seksualny czy jak? Naprawdę ostatnią rzeczą jaką chciałabym usłyszeć po seksie jest recenzja ze stosunku albo pytanie: jak było? Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on powinien się martwic tym czy wypadł dobrze czy nie a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale jest równouprawnienie. Oboje się powinni starać, a nie, że on pod presją a ona może być jak śnięta ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mi odpisał zaraz po przebudzeniu na mojego wczorajszczego smsa . Jego sms był o teści "podobało podobało":-( Potem napisał mi miłego dnia . Ten facet ma chyba jakies straszne problemy z komunikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzi się, pytasz czy mu się podobało i jednocześnie sugerujesz żeby cię ocenił, co znaczy że ty tez go oceniłas, nikt nie chce być oceniany Ani porównywany. Odpuść mu takie rozmowy, jak będzie szczęśliwy sam zacznie mówic, może nie o seksie, ale o tym co w tobie lubi, ludzie są różni, mojemu zajęło kilka miesięcy zanim zaczą prawic mi komplementy, twraz mu się buzia nie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to Ty je raczej masz. Pomijam fakt o pytanie, jak bylo. Mnie osobiscie takie pytanie denerwuje i jest infantylne. Osobiscie nie wiem, jak mozna dopytywac te druga strone czy sie podobalo, ale co kto lubi. Moze koles nie jest wylewny, a moze liczy tylko na seks, nie wiem. Ale po twoich postach widac,ze non stop analizujesz i szukasz dziury w calym, czego by nie napisal to ty szukasz drugiego dna i zastanawiasz sie, co poeta mial na mysli. Przystopuj troche kobieto. Nie wiem czego on chce od ciebie, ale jesli mysli o tobie powaznie, to go skutecznie odstraszysz. Poza tym znacie sie dwa miesiace a ty chcesz deklaracji i nie pisz,ze nie, bo to widac w twoich postach. Sorry, trzeba byloz seksem poczekac i poznac goscia oraz przekonac sie czego tak na prawde chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×