Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana12234

toksyczne matka, szantaż emocjonalny

Polecane posty

Gość gość
moja matka to k***a a jej rodzina wrogowie jestem sierota co za s*******ny nawet mnie te k***y wysluchac nie chca ale juz sie z tym pogodzilam bo o i w komunizmie wyrosli 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taką samą matkę . Zniszczyła mi całe życie . Non stop są jakieś problemy. Robią problemy o byle g****o. Czasem mam już tego dosyć. Wykorzystują do etgo szantaż emocjolanalny. Starają się mnie uniezależnić od siebie żebym nie wyszedł z domu. Rodzice mojej dziewczyny są tacy sami . Dokładnie robią problemy z byle czego zakazują idt.. Chcą jej ułożyć życie szantażują ją emocjonalnie idt.. moi tak samo nie mamy już sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka jest obłudna... zapytaj ją czy u niej tak było czy też ją własna matka tak traktowała może ona to z domu swojego wyniosła może ją tak jej matka traktowała i teraz przenosi to na ciebie powiedz jej to. może coś się zmieni.. oby tak było. Powiedz jej że masz już swoje lata nie zamierzasz jej słuchać i po prostu wyjedź zostaw ją może za kilka lat przemyśli swoje zachowanie a jeśli nie to trudno . Na wiele pytań nie znajdziesz odpowiedzi... może jakaś przeszłość twojej matki sprawiła że jest taka a nie inna.. w każdym bądź razie rób co uważasz za odpowiednie nie możesz stracić życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaaaaaaaardzo mocny gość (pisze oczywiście o facecie,który spłodził dziecko), nogi zapas i tak się zmierzył z rzeczywistością. A jak wspiera swoje dziecko, jaki kontakt?! Oczywiście nie bronię matki. Ktoś powinien z nią porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×